Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Οτιδήποτε αφορά τα συστήματα του Income-Paradise.com
Αν έχετε απορίες , προσθήκες και βελτιώσεις , προτάσεις ή επιθυμίες εδώ μπορείτε να το συζητήσετε.

Απορία για την "κάλυψη" στοιχήματος

Περισσότερα
03/09/2013 13:40 #6233 από metaller
Καλησπέρα σε ολους. Έχω μια απορία πάνω στην κάλυψη στοιχήματος. Επειδη εχω καει αρκετες φορες σε διαφορους αγωνες κοιταω να δω τι με συμφερει ωστε εστω και αργα αλλα σταθερα να υπαρχει καποιο κερδος αλλα ταυτοχρονα να υπαρχει και μια καλυψη σε περιπτωση που κατι ω μη γενειτω δεν παει καλα.

Για να γινω λοιπον πιο σαφης.
Εστω οτι εχω ενα κεφαλαιο των 100 ευρω και ξεκιναω και πονταρω σε αποδοση 2 χρησιμοποιώντας 8 ή 9 μαξιλάρια (κλίνω προς τα 8 μαξιλαρια πιο πολύ καθως μου φαινονται αρκετα αλλα και τα 9 προσφερουν ακομα μεγαλυτερη ασφαλεια...καποια συμβουλη εδω?).

Ομως επειδη η αποδοση ειναι 2 και επειδη στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σχοινι, ακομα και τα 9 μαξιλαρια μου φαινεται πως μπορουν να "σπασουν" αν διανυεις πραγματικα ασχημη περιοδο στις προβλεψεις σου.

Οποτε σαν καλυψη τι θα βολευε? Να εχω αλλη μια παραλληλη γεννητρια με αποδοση στο 1.25 πχ αλλα 4-5 μαξιλαρια για να λειτουργει σαν καλυψη χαμενων στοιχηματων απο την 1η γεννητρια? Η φαινεται ακομα πιο δυσκολο αυτο? Και αν ναι για τη 2η αυτη γεννητρια τοτε τι ποσο θα επρεπε να εχει λετε? 50? 100? 200 ευρω?

Εκτος αν πιστευετε πως δεν χρειαζεται 2η καλυψη αλλα τα 9 μαξιλαρια ειναι αρκετα για τετοια αποδοση

Κάθε αποψη και συμβουλη δεκτη!! Ευχαριστω εκ των προτερων!

Μαριος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
03/09/2013 22:04 #6238 από BigParas
Μαριε,

Ποτε μην σκεφτεσαι αν καλυψεις γεννητρια με κάποια άλλη γεννηρτρια. Αυτο λειτουργει μονο οταν εναλασονται τα αποτελεσματα και κυλανε καλα και οι δυο γεννητριες. σε περίπτωση που τα αποτελεσματα ειναι υπερ μιας γεννητριας δεν μπορει να καλύψει την χασουρα καμια άλλη

Σαν κάλυψη να σκλεφτεσαι μονο το αντιθετο ή καποιο άλλο γεγονός που να καλύπτει την απώλεια όλου του στοιχηματος αν αυτο που επελεξες δεν πάει καλα.

Ολοκληρωτικη καλυψη γινετια μονο σε συγκεκριμενα γεγονοτα και σε συγκεκριμενο χρονο.

Συμφωνω απόλυτα μαζι σου στα πολλά μαξιλαρια, εκει ειναι η απάντηση, οσο πιο γρηγορα το καταλάβεις αυτό , τόσο γρηγοροτερα θα είσαι κοντα στην επιτυχία
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, metaller

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 1.248 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101943

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 845 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας