Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συζητήσεις πάνω σε ποιά γεγονότα και σε ποιές αγορές να στοιχηματίζουμε.
Αναζητώντας προσοδοφόρες αγορές στοιχημάτων στοιχήματος.

Πως να στοιχηματιζω

Περισσότερα
05/03/2013 10:30 - 05/03/2013 10:33 #5361 από Mpampisgr
Πως να στοιχηματιζω δημιουργήθηκε από Mpampisgr
Λοιπον παραφραζοντας λιγο το τιτλο θα ασχοληθω με το πως πρεπει να στοιχηματιζω
Για να γινω πιο σαφης Το στοιχημα εχει δυο μερη
Το πρωτο ειναι η προβλεψη και το δευτερο ειναι ο τροπος παιξίματος
Εαν ενα απο τα δυο δεν λειτουργησει σωστα τοτε το αποτελεσμα θα ειναι καταστροφικο για τη τσεπη του παικτη
Εαν καταφερουμε και συνδυασουμε θετικα και τα δυο θα απολαυσουμε τα κερδη μας

Εγω εχω λύσει το πρωτο μερος Ο τροπος ειναι ο εξης
Εχω προβλέψεις με επιτυχια 75% περιπου σε Over 1.5 Εαν θεωρητικα τα ματς αυτα γινοντουσταν σε διαφορετικη ωρα τοτε δεν θα υπηρχε προβλημα θα τα παιζαμε με μια γεννητρια και θα ειμαστε 100% κερδισμενοι
Τι γινεται όμως τωρα που στη πραξη πολλα ματς ξεκινανε την ιδια ωρα και εγω δεν ξερω εκ των προτερων ποια θα βγουνε?
Στη πραξη υπαρχουν καποιες μερες που παω και πεφτω επανω σε αυτα που χανουν και με πηδανε και στη ψυχολογια και στη τσεπη
Κατι μου ειπε ο Κωστας (BigParas) στο chat οτι υπάρχει τροπος να το λυσουμε
Για αυτο ανοιξα αυτο το θεμα να ακουσω προτασεις

Για παραδειγμα θα ελεγα να χρησιμοποιησουμε το πινακα Over 1.5 της Κυριακης 3/3 που ηταν o εξης

03:30 Houston 1836 - D.C. United 2-0
13:30 NEC Nijmegen (7) - Feyenoord (3) 0-3
13:30 Antalyaspor (4) - Gaziantepspor (15) 5-2
14:45 Young Boys (5) - St.Gallen (3) 2-0
15:00 FC Nordsjalland (2) - AC Horsens (7) 1-0
15:30 Korona Kielce (13) - Slask (5) 1-1
15:30 Waalwijk (12) - AZ Alkmaar (11) 2-1
16:00 Jablonec - Brno 2-0
16:00 Fiorentina (6) - Chievo (14) 2-1
16:00 Sampdoria (11) - Parma (10) 1-0
16:00 Pescara (19) - Udinese (7) 0-1
16:30 Hoffenheim (16) - Bayern M (1) 0-1
17:00 Kilmarnock - Hibernian 2-4
18:00 Gornik(4) - Jagiellonia Bialystok(11) 1-2
18:00 Tottenham (4) - Arsenal (5) 2-1
18:00 Espanyol (13) - Valladolid (10) 0-0
18:00 Hradec Kralove (13) - Sigma Olomouc (4) 0-2
18:00 Ponferradina (11) - Real Madrid B (13) 2-0
19:00 Besiktas (2) - Fenerbahce (3) 3-2
19:05 Slavia Prague (11) - M Boleslav (5) 1-1
20:00 Malaga (4) - Atl.Madrid (2) 0-0
20:30 Rapid Bucuresti(9)- Dinamo Bucuresti(7) 0-1
21:45 Roma (9) - Genoa (18) 2-1
22:00 R.Sociedad (7) - Betis (8) 3-3

Ερωτημα Πως θα μπορουσα να τα παιξω αυτα και να ειμαι κερδισμενος ανεξαρτητα εαν θα επεφτα επανω στις "ναρκες" όπως και συνέβη?
(Αυτη η Μπαγερν και η ατιμη η Μαλαγα ακομα δεν μπορω να το χωνεψω)

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Last edit: 05/03/2013 10:33 by Mpampisgr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": tenekes, cosmo, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/03/2013 10:39 #5362 από tenekes
Απαντήθηκε από tenekes στο θέμα Απ: Πως να στοιχηματιζω
ταπαιζεις ολα στη μουλτι και ξενοιαζεις ερχονται κερδιζεις.δεν ερχονται χανεις οσα εσυ εχεις ορισει.εαν βεβαια εχεις μεγαλο κεφαλαιο τα παιζεις ολα μετο ποσο στο πρωτο σου μαξιλαρι οσαχαθουν δευτερο μαξιλαρι στην επομενη φουρνια
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/03/2013 10:53 #5363 από cosmo
Απαντήθηκε από cosmo στο θέμα Απ: Πως να στοιχηματιζω
Καλημερα.Πιστευω πως ενα απο τα λαθη που κανουμε ειναι ...το οτι κινειται το παιζουμε.Δηλαδη βλεπω πολλα παιδια μεσα στο τσατ που ξεκινουν απο το πρωι με αγωνες απο Καταρ π.χ χωρις να ξερουν ουτε τα βασικα για το πρωταθλημα αυτο!!Επισης κατα τη γνωμη μου θελει να περασει ο αγωνας της επιλογης μας απο (φιλτρα).Αλλο σημαντικο για μενα ειναι πως πιστευω πως τα πονταρισματα στα γκολ ειναι πιο σιγουρα απο σημεια......Φανταστειτε να φιλτραρεις 2 και 3 φορες εναν αγωνα απο γνωστο πρωταθλημα και οχι απο Αιτη........και σε γκολ οβερ 1.5 πχ ...αν το κανεις σε 10 αγωνες το Σαββατο πιστευω το ποσοστο θα ειναι πολυ μεγαλιτερο....αυτα πιστευω χωρις να ειμαι ειδικος.
ΜΠΑΜΠΗΣ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/03/2013 11:15 #5365 από Ironbird
Απαντήθηκε από Ironbird στο θέμα Απ: Πως να στοιχηματιζω
Καλημέρα Τάσσο .

Με τις γεννήτριες αυτο που ζητάς πρακτικα αλλα και θεωρητικα δεν γίνετε.Το μόνο που μπορεις να κάνεις είναι να τα παιξεις όλα στην μουλτι γεννήτρια και αν το ποσοστό σου ειναι καλό θα κερδίσεις.Αλλιώς θα περιμεις όπως όλοι μας να βγαλει ο Κώστας τα νέα μηχανάκια που θα μπορεις να παιζεις όλα τα οβερ 1.5 και οβερ 0.5 ταυτόχρονα.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/03/2013 12:21 #5369 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: Πως να στοιχηματιζω
Μπάμπη με όλο τον σεβασμό στην δουλειά και τον κόπο σου...το 75% σε οβερ 1,5 δεν οδηγεί σε κερδοφορία. Ακόμα και 1.25 να είναι ο μέσος όρος των αποδόσεων που θα παίξεις (που είναι πολύ υψηλό, στην πραγματικότητα είναι γύρω στο 1.20) το σύστημά σου θα έχει σταθερά ζημιογόνα πορεία:



Χρειάζεται άλλη προσέγγιση στην μέθοδό σου...το απλό άθροισμα των γκολ είναι σαφώς παραπλανητικό.

Η λύση είναι μία και ευτυχώς την έχουμε στα χέρια μας...

Καλή συνέχεια!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/03/2013 13:01 #5370 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα Απ: Πως να στοιχηματιζω
Το ξερω βρε κωστα Και γι αυτο ψαχνω να βρω κατι καλυτερο Κατι μου ειχε πει ο BigPAras οτι εχει μια ιδεα
Αυτο το διαστημα το παλευω με τα κριτηρια να δω εαν μπορω να βελτιωσω το ΜΟ αλλα πιστεψε με ειναι δυσκολο
Πως να αποκλεισεις αγωνα που εχει ΜΟ γκολ και απο τις 2 ομαδες 3.00 ? Μπορεις ? οχι πιστευω Αλλιως δεν εχει νοημα να ασχολησαι με στατιστικα. Ε και ομως ο αγωνας ληγει ανετα 0-0 η αντε 1-0 και αυτο το εργο το εχουμε δει ολοι πιστευω και πολλες φορες.
Εγω προσωπικα παιζω δυαδες η τριαδες απο το πινακα με τα οβερ 1.5 και μεχρι τωρα δεν ειμαι ζημιομενος
Αλλα ερχονται καποιες στιγμες που με φερνει οριακα οπως προσφατα που το εσωσα κυριολεκτικα στο παρα 1 με 3 αποτυχημενες προσπαθειες το εσωσα στη 4η
Το ψαχνω παντως και θα δουμε Κατι εχω βρει να το βελτιωσω απλα δεν εχω μεγαλο στατιστικο δειγμα
Και μην ξεχναμε οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αλανθαστο συστημα (Αυτο ειναι νομος χωρις εξαιρεσεις) ειτε λεγεται στατιστικο ειτε οπως αλιως θελει να το ονομασει ο καθενας Οι παλιοι και εμπειροι (και σοβαροι παικτες) το εχουν κατανοησει αυτο

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/03/2013 13:27 #5371 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: Πως να στοιχηματιζω
Η λύση ξαναλέω είναι στο ProVlepsis. Και θα επιμένω μέχρι κάποιος να μου παρουσιάσει με στοιχεία ότι μπορεί να πιάσει πάνω από 83-85% στο οβερ 1,5 σε βαθος χρόνου και όχι απλώς σε μια ημέρα. Εννοείται πως όλα σπάνε κι όλα περνάνε στο στοίχημα και το ξερουμε καλά όλοι. Ειδικά λοιπόν τα μεγάλα ποσοστά -και μάλιστα στα εμπορικά πρωταθλήματα- είναι λογικό να υφίστανται "έξωθεν" πιέσεις προκειμένου να πάρουν το κατιτίς τους οι μπουκς κι από εμάς τους οβεράκηδες. Προσπαθώ απλώς να το πω κομψά ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.

Όσο για το δεύτερο φιλτράρισμα που λες προσωπικά ψάχνω την λύση και πάλι στο αξεπέραστο ProVlepsis δοκιμάζοντας τα ποσοστά του σε σχέση με τα τελευταία 6 ματς. Φυσικά θα χρειαστεί καιρός για να βγουν συμπεράσματα. Πάντως το σύστημα τολμώ να πω ότι είναι "αλάνθαστο" και θα συνεχίσει να φαίνεται και στην πορεία... Το μόνο που κάνω πλέον είναι να καταγράφω και να προσπαθώ να το βελτιώσω όσο γίνεται περισσότερο...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
07/03/2013 16:52 - 07/03/2013 17:37 #5397 από tassos07
Απαντήθηκε από tassos07 στο θέμα Απ: Πως να στοιχηματιζω
Καλησπέρα σε όλους.
Μόλις τώρα έτυχε να διαβάσω αυτό το διάλογο και αποφάσισα να προσθέσω τις 2 δεκάρες σοφία που ίσως έχω.
Καταρχή πρέπει να πω ότι ο Κώστας ( Sneaky ) έχει απόλυτο δίκιο σε σχέση με το ProVlepsis. Υπάρχουν 2 θέματα όμως, η σταθεροποίηση σε υψηλό ποσοστό της επιτυχημένης πρόβλεψης και ο τρόπος παιξίματος. Με κριτήρια που θα μου επιτρέψετε να μην αναφέρω έχω από την 1/3/13 και μετά 83,3 % στο Ο/2,5, βασισμένος στις υποδείξεις του Κώστα ( Betgadget ). Από το πρώτο e-mail που μου έστειλε επέμενε οτι πρέπει να ψάξουμε δικά μας φίλτρα και αυτό ακριβώς έκανα.
Αυτό που θα κάνω τώρα όμως είναι να περιγράψω πως στοιχηματίζω, γιατί αυτό όπως προηγούμενα ελέχθη είναι το δεύτερο συστατικό της επιτυχίας.
Στον πίνακα που ακολουθεί φαίνονται τα στοιχήματα από την 1η Μαρτίου και μετά.





Χρησιμοποιώ την κυμαινόμενη γεννήτρια ως εξής. Την 2/3 ζήτησα







Το ίδιο κάνω για κάθε παιχνίδι ξεχωριστά, στη 2η σελίδα μόνο βέβαια.
Οταν τέλειωσαν τα παιχνίδια έβαλα ξανά στη 2η σελίδα το παιχνίδι που έχασα ( απόδοση 1,57 και πρόσθεσα ένα με απόδοση 1,70. Μου έδειξε ποσό 15,40 € και αυτό το ποσό στοιχημάτισα. Ισως αναφέρω κοινότυπα πράγματα αλλά αυτός είναι ο τρόπος που παίζω.



Την επόμενη μέρα πάλι από την αρχή αλλά με καφάλαιο 119,74.

Ο τρόπος αυτός συνδυάζει τις υποδείξεις του ProVlepsis με οποιονδήποτε αριθμό ταυτόχρονων παιχνιδιών. Επισημαίνω την ανάγκη να υπάρχει ποσοστό πάνω από 65 % για αποδόσεις του 1,50.

Αυτά προς το παρόν

Τάσος
Συνημμένα:
Last edit: 07/03/2013 17:37 by tassos07.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.592 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101927

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 225 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας