Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συζητήσεις πάνω σε ποιά γεγονότα και σε ποιές αγορές να στοιχηματίζουμε.
Αναζητώντας προσοδοφόρες αγορές στοιχημάτων στοιχήματος.

Σύστημα για +0,5 γκολ

Περισσότερα
20/02/2012 19:00 #721 από mesologgi
Σύστημα για +0,5 γκολ δημιουργήθηκε από mesologgi
Καταρχήν συγχαρητήρια για την τρομερή δουλειά που κάνετε εδώ.

Ύστερα από αρκετά μεγάλη μελέτη έχω καταλήξει σε αρκετά συστήματα που με την ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ περνάνε σε μαγάλο ποσοστό.
Ένα από αυτά θα σας παραθέσω σήμερα και κατά καιρούς θα σας παρουσιάσω κι άλλα.
Έχω παρατηρήσει ότι μια καλή απόδοση (2,50) που περνάει αρκετά συχνά και με την γεννήτρια προστατεύεται πολύ δυναμικά είναι να παίζεις το οβερ 0,5 γκολ ημιχρόνου στο 30' λεπτό του αγώνα ανεξαρτήτως αποτελέσματος εκείνη την στιγμή.(εννοώ να παίζεται το άλλο ένα γκολ μετά το 30' όποιο κι αν είναι το σκορ εκείνη την στιγμή).

Το σύστημα που προτείνω είναι:
Στόχος : διπλασιασμός
Απόδοση : 2,50
Βήματα : 33
Υποσυστήματα : 6

Θεωρώ ότι τουλάχιστον 1 στις 3 θα έχετε πιάσει το ζητούμενο οπότε με την κάλυψη των 6 πονταρισμάτων,σχεδόν εκμηδενίζετε την πιθανότητα ήττας.
Επίσης άλλο ένα καλό που έχει αυτό το σύστημα είναι ότι τα βήματα καλύπτονται άνετα σε ένα Σαββατοκύριακο.

Περιμένω τις απόψεις σας και τις βελτιώσεις σας!

http://mesologgi--over.blogspot.com/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
20/02/2012 19:56 #723 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ
Φιλε ..καλη επιτυχια στο συστημα σου...
Αν καταλαβα καλα , πονταρεις στο 30΄λεπτο στο πρωτο ημιχρονο να μπει ενα γκολ , ανεξαρτητα του σκορ.
δλδ να μπει ενα γκολ απο το 30΄-45
Σωστα;;;;;
Αν ειναι ετσι ...ειναι αρκετα δυσκολο να το πετυχεις... αλλα αν το εχεις ψαξει κατι θα ξερεις!!!!!

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
20/02/2012 20:16 #726 από mesologgi
Απαντήθηκε από mesologgi στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ
Ρίξε μια ματιά στα παιχνίδια και θα καταλάβεις...όχι ότι δεν υπάρχουν 5 συνεχόμενα ματς χωρίς γκολ μεταξύ 30'45'.Απλά,σπανίζει η πιθανότητα αυτή.Και με την γεννήτρια,έχεις καλές πιθανότητες.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
21/02/2012 08:29 - 21/02/2012 08:33 #736 από DragoS
Απαντήθηκε από DragoS στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ
θα συμφωνησω μαζι σου, και μαλιστα εσυ πας ενα βημα πιο κατω για ασφαλεια.
Το γεγονος ειναι οτι το πρωτο γκολ σε ενα αγωνα μπενει μετα το πρωτο 20λεπτο.
Αυτό μπορεί εύκολα να το δεί κάποιος σε ένα livescore.
Καλή τύχη

υγ. χωρις αυτο να αποτελει και τον κανονα για ολα τα παιχνιδια, αλλα κοιτωντας σε μια βαση μεγαλη οπου καταγραφωντε
τα γκολ και η ωρα που επιτυγχανωνται, τοτε ο μεσος ορος ειναι εκει.

xrikos67@yahoo.gr
Last edit: 21/02/2012 08:33 by DragoS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
21/02/2012 21:46 #760 από mesologgi
Απαντήθηκε από mesologgi στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ
Δεν κοιτάω μόνο αυτό,κοιτάω επίσης και το γεγονός αν έχει μεγάλες καθυστερήσεις (πράγμα που δεν θα έκανε για την γεννήτρια).Εγώ που κοιτάω στα live,πάνω από 4 φορές συνεχόμενες ματς που δεν μπήκε γκολ μεταξύ 30' και 45' δεν βρίσκω εύκολα.Που σημαίνει ότι τα 5 μαξιλαράκια,είναι αρκετά καλός όρος.Όχι ότι δεν σπάει.ΟΛΑ ΣΠΑΝΕ.Αλλά κοιτάμε να δένουμε τα συστήματα όσο πιο καλά γίνεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
21/02/2012 22:12 #761 από gotchagr
Απαντήθηκε από gotchagr στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ
Έχεις κάποια κριτήρια που ποντάρεις στα παιχνίδια ή όποιο είναι διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή; Λίγο χαζή η ερώτηση αλλά προσπαθώ να μπω στο σκεπτικό σου στο πώς διαλέγεις τα παιχνίδια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
21/02/2012 23:17 #762 από mesologgi
Απαντήθηκε από mesologgi στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ

gotchagr έγραψε: Έχεις κάποια κριτήρια που ποντάρεις στα παιχνίδια ή όποιο είναι διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή; Λίγο χαζή η ερώτηση αλλά προσπαθώ να μπω στο σκεπτικό σου στο πώς διαλέγεις τα παιχνίδια.


Καθόλου χαζή ερώτηση.Ίσως η πιο σημαντική.Με βάση την παρατήρηση που έχω κάνει,δεν χρειάζεται να μελετήσεις τα ματς.Έχω δει ότι δύσκολα περνάνε 5 σερί χωρίς γκολ από το 30' μέχρι το 45'.Σϊγουρα κάποια μέρα θα το δεις αυτό και ίσως και 2 φορές.Αλλά,όπως και να'χει είναι δύσκολος όρος να σπάσει οπότε με τα λίγα πονταρίσματα που ζητάω,μάλλον είναι κατά 80% ασφαλής.Πράγμα που σημαίνει ότι σε κάθε 10 διπλασιασμούς που θα ζητάω,ακόμη και οι 7 ή οι 6 να περάσουν,θα είμαι στο συν.Παίζω λοιπόν το πρώτο που είναι διαθέσιμο και στην απόδοση που ζητάω.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": gotchagr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
22/02/2012 06:45 #766 από gotchagr
Απαντήθηκε από gotchagr στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ

mesologgi έγραψε:

gotchagr έγραψε: Έχεις κάποια κριτήρια που ποντάρεις στα παιχνίδια ή όποιο είναι διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή; Λίγο χαζή η ερώτηση αλλά προσπαθώ να μπω στο σκεπτικό σου στο πώς διαλέγεις τα παιχνίδια.


Καθόλου χαζή ερώτηση.Ίσως η πιο σημαντική.Με βάση την παρατήρηση που έχω κάνει,δεν χρειάζεται να μελετήσεις τα ματς.Έχω δει ότι δύσκολα περνάνε 5 σερί χωρίς γκολ από το 30' μέχρι το 45'.Σϊγουρα κάποια μέρα θα το δεις αυτό και ίσως και 2 φορές.Αλλά,όπως και να'χει είναι δύσκολος όρος να σπάσει οπότε με τα λίγα πονταρίσματα που ζητάω,μάλλον είναι κατά 80% ασφαλής.Πράγμα που σημαίνει ότι σε κάθε 10 διπλασιασμούς που θα ζητάω,ακόμη και οι 7 ή οι 6 να περάσουν,θα είμαι στο συν.Παίζω λοιπόν το πρώτο που είναι διαθέσιμο και στην απόδοση που ζητάω.


Ευχαριστώ και πάλι και συγγνώμη αν σε ζαλίζω με τις ερωτήσεις μου. Εξάλλου η περιέργεια έφαγε την γάτα! :) Έχω ένα 15άρι στην Gamebookers και σκέφτομαι να το "ξοδέψω" δοκιμάζοντας το σύστημά σου για να το διπλασιάσω σε πρώτη φάση. Μετά βλέπουμε.

Πάρε κι ένα κάρμα να το έχεις να πορεύεσαι!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": cosmo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/03/2013 10:57 #5364 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα Απ: Σύστημα για +0,5 γκολ
Λοιπον επειδη το εχω ψαξει το θεμα πολυ, η αποψη μου ειναι η εξης
Εγω στηριζομενος στην ιδεα που ειχε καποιο αλλο μελος πριν 1 χρονο, και την εχει δημοσιευσει εδω στο φορουμ, ακολουθω το ενα γκολ ημιχρονο (Over 0.5 H) αλλα μπαινω αναμεσα στο 20'-30'
Εαν περασει το 30 οι αποδοσεις εκτοξευονται αλλα δυσκολα μπαινει γκολ απο οτι εχω δει
Αναμεσα στο 20' και 30' η αποδοση φτανει απο 1.70 - 2.00 συνηθως αλλα στατιστικα μπαινει γκολ σε παρα πολλα ματς
Οποτε δοκιμασα να μπω μετα το 30 εφαγα κοκκινη
Και μια δευτερη παρατηρηση
Αυτο το συστημα εχει παρα πολλες επιτυχιες σε μικρες διοργανωσεις κυριως (τα σκουπιδακια που ελεγα παλια οσοι θυμουνται το chat του sniky) όπου οι ομαδες παιζουν συστημα μπουλουκι
Σε μεγαλες διοργανωσεις και πρωταθληματα οπου υπαρχει πειθαρχια και οι παικτες παιζουν οργανωμενα δυσκολευουν τα πραγματα

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.461 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101929

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 253 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας