Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Χρήσιμα tips που διευκολύνουν την περιήγηση στην ιστοσελίδα μας και όχι μόνο

ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Περισσότερα
24/10/2013 09:48 #6546 από betover
ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ δημιουργήθηκε από betover
Καποιες φορες αναρωτιεμαι ....τι κανουμε εδω στο φορουμ;;;;;
Απλα λεμε τις επιλογες μας και αυτο ειναι ολο;;;;;
Δεν πρεπει καποια στιγμη να ανταλλαξουμε αποψεις για το στοιχημα , εκτος απο επιλογες και προτασεις;;;

Ετσι οποιος θελει και εχει κατι να πει , ας το κανουμε εδω....

Πολλες φορες μετα απο μια νικη πανηγυριζουμε λες και εχουμε ξεχασει τις προηγουμενες φορες που χασαμε.
Πολλοι ειναι αυτοι που λενε οτι πανε καλα και εχουν κερδη κλπ κλπ.

Δεν αμφιβαλω.. ισα ισα που χαιρομαι ...αλλα θα πρεπει να αναλογιστουμε ποσοι ειναι κερδισμενοι και ποσοι οι χαμενοι.

Εκανα εναν ελεγχο σε μερικες αποδοσεις και ειδα οτι σε μεγαλυτερο ποσοστο ποσοστο επιτυχιας απο οτι λεει η αποδοση ...ναι εχεις κερδος!!! ομως ποσοι μπορουν να πιασουν 80% σε αποδοση 1,30;;;
Η αποδοση 1,30 μαθηματικα επαλυθευεται 76,92%
Αν εχουμε εμεις 80% επιτυχια ειμαστε στο κερδος. Ας το δουμε στην πραξη!!!!

Εχω πονταρει 10 αγωνες μονους με 10€ τον καθενα σε αποδοση 1,30 !!!
Αρα εχω πονταρει 100€
Με επιτυχια 80% εχω πιασει τους 8 αγωνες. Αρα.....

8 αγωνες επι 10ε επι 1,30 αποδοση = 104 €....
Συμπερασμα : καθαρο κερδος 4€ δλδ σαν να επαιζα αποδοση 1,04!!!

Και ερωτω....τι ειναι πιο ευκολο, να πιασω 8 στα 10 σε αποδοση 1,30 ...ή μια επιλογη σε αποδοση 1,04;;;;

Φυσικα ολα αυτα δεν τα λεω για να κανω τον εξυπνιδη αλλα για να μπορεσουμε ολοι μαζι να δουμε τι μας συμφερει πιο πολυ.

Φυσικα παρομοιες καταστασεις θα βρουμε και σε αλλες αποδοσεις.

Τι ειναι αυτο που θα μας φερει πιο κοντα στην επιτυχια;


• Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΜΕ ΜΕΛΕΤΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ;
• Η ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ;
• Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ <<ΕΙΔΙΚΩΝ>>;
• <<ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ>>;
• ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ;
• ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΖΙ;
• ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ;








Πολυ καιρο αναρωτιεμαι ενα υπαρχει καποιος τροπος να βγουμε κερδισμενοι απο το στοιχημα.
Φυσικα πιθανον ολοι οι παικτες να το σκεφτωνται αυτο.
Η δικη μου λογικη λεει οτι ακομα δημοσια δεν υπαρχεικατι που να σε μεταφερει απο την χασουρα στο κερδος.

Ισως καποιοι παικτες παγκοσμιως να εχουν βρει κατι και να κερδιζουν..αλλα φυσικα μην περιμενετε να μας το πουν.

Ετσι πρεπει απο μονοι μας να ψαχτουμε....

Ισως να πρεπει να πολεμησουμε το θηριο με τα ιδια του τα οπλα!!!

ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ.

Πιστευω και ξερω οτι εχουν (οι μπουκ) <<μηχανακια>> που βγαζουν αποδοσεις και φυσικα εχουν τους ειδικους που ασχολουνται με το τι αποδοση πρεπει να εχει ενας αγωνας βαση των δεδομενων που εχουν.

Οι αποδοσεις για εναν αγωνα εχουν βγει βαση πληροφοριων , φυσικα φορμα , προιστορια κλπ κλπ τα οποια ειναι γνωστα , αλλα και βαση της τασης που εχει η αγορα ...η μαζα για τον αγωνα αυτον!!!

Και σε πολλες περιπτωσεις μεταβαλονται αναλογα το ποσο εχει τζογαριστει ενα σημειο...... για να βγουν κερδισμενοι αυτοι οτι και να γινει.

Αρα οι ΜΠΟΥΚ (πιο σωστα Bookmakers) ειναι περισσοτερο διαβασμενοι απο την μαζα (εμας) και γιαυτο δεν υπαρχει περιπτωση να τους κερδισουμε.

Ομως στηριζομενοι στις ΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ οι οποιες μας δινουν ενα προβαδισμα μερικων (αρκετων) ευκαιριων να πιασουμε το σημειο....και βασιζομενοι στο οτι πολλοι αγωνες εχουν πολλα κοινα σημεια...αρα και οι αποδοσεις θα βγουν με αυτα τα κριτιρια....πιστευω οτι εαν δουμε τα περασμενα αποτελεσματα ....τις ιδιες αποδοσεις ...σε ιδια κατηγορια...σε παρομοια κατασταση ομαδες....ισως ερθουμε πιο κοντα στην επιτυχια.

συνεχιζεται.....

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, cosmo, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/10/2013 10:01 #6547 από cosmo
Απαντήθηκε από cosmo στο θέμα ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ωραιο το θεματακι σου Σταυρο..παμε λοιπον...πιστευω ειναι συνδυασμος πολλων πραγματων.Η στατιστικη ειναι ενα απο αυτα.κρατω αρχεια απο 22 πρωταθληματα αν θυμαμαι καλα για 2-3 γκολ που παιζω εγω.Βεβαια θα βοηθησει και για UNDER-OVER ή ισως για γκολ κλπ.Μολις φτασω σε ενα δειγμα 500αγωνων (τωρα εχω περιπου 140) θα τα παρουσιασω.Με γεννητριες μαθαμε εναν αλλο τροπο προσεγγισης του στοιχηματος και οσο ποιο γρηγορα το αφομοιωσουμε τοσο καλιτερα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, betover, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/10/2013 10:14 #6548 από cosmo
Απαντήθηκε από cosmo στο θέμα ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

cosmo έγραψε: ωραιο το θεματακι σου Σταυρο..παμε λοιπον...πιστευω ειναι συνδυασμος πολλων πραγματων.Η στατιστικη ειναι ενα απο αυτα.κρατω αρχεια απο 22 πρωταθληματα αν θυμαμαι καλα για 2-3 γκολ που παιζω εγω.Βεβαια θα βοηθησει και για UNDER-OVER ή ισως για γκολ κλπ.Μολις φτασω σε ενα δειγμα 500αγωνων (τωρα εχω περιπου 140) θα τα παρουσιασω.Με γεννητριες μαθαμε εναν αλλο τροπο προσεγγισης του στοιχηματος και οσο ποιο γρηγορα το αφομοιωσουμε τοσο καλιτερα.


ΥΓ.απο τα πρωτα στοιχεια εντυπωσιακο ποσοστο ειδα στην Ιταλια2
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.540 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101964

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1335 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας