Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Χρήσιμα tips που διευκολύνουν την περιήγηση στην ιστοσελίδα μας και όχι μόνο

ΟΠΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΙΣ ΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ

Περισσότερα
29/12/2014 21:06 #10248 από betover
Απο εδω θα προσπαθησω (οσο μπορω) να απαντησω σε ερωτησεις σχετικα με τις γεννητριες και φυσικα οτι εχει σχεση με το σαιτ με βιντεο για ευκολοτερη κατανοηση και για αρχειοθετηση των ερωτησεων - αοπαντησεων.
Φυσικα οπως καταλαβενετε και στο τσατ μπορειν α γινει αυτο αλλα εκει χανονται οι ερωτοαπαντησεις και χανεται χρονος στην εξηγηση.

Παρακαλω ...να γινονται οσο πιο σαφεις οι ερωτησεις....με οσο ποιο πολλα λογια .

Ευχαριστω
.

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": vaso

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
29/12/2014 21:33 - 29/12/2014 21:34 #10252 από betover
Ερωτηση: Πως συμπληρωνουμε το εξελ της κλασικης γεννητριας;


fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 29/12/2014 21:34 by betover.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
29/12/2014 22:08 #10255 από vaso
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την αξιόλογη σελίδα σας.
Σήμερα προσπάθησα να κατανοησω την γεννητρια και σε εναν βαθμο τα κατάφερα.
Εκανα ενα παραδειγμα με τα παλια στοιχηματα για να δω αν αυτα που λεειι η γεννητρια συστημάτων(κλασική) συμφωνεί με το εξέλ που κατέβασα απο την σελίδα σας.
Παρατήρησα ότι:
1) H γεννήτρια τα 1000 ευρω αρχικο κεφαλαιο με αποδοση 1,8 μινιμουμ και με 4 μαξιλαρια ,χρειάζεται 98 προσπαθειες(κερδισμενα-χαμενα) εικονα 1 για να γινουν 10,000
2)Βάζω τα δεδομενα (τα στοιχηματα μου-Νοεμβρη μήνα 37 στο συνολο)και το επεκτεινω στα 98 στοιχηματα οπως λεει η γεννητρια.
εικονα 2 .
3)Βλέπω οτι πρεπει να ανεβασω το ποσοστο επι της κάβας, αντι του 1/5=200 ευρω στα 50% 1/2 για περισσοτερα κερδη. εικονα 3
4)Στο εξελ όμως έχω ανάποδα αποτελέσματα ε την μονη διαφορα το ποσοστο πονταρισματος επι της καβας. εικονα 4


Το ερώτημα μου είναι που εχω κανει λάθος, που λογικα βάση γεννήτριας θα έπρεπε να ειμαι στα 10,000 ευρω, με μεσο όρο απόδοσης 2,07 και 52/46 κερδισμενα/χαμενα?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.406 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101929

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 284 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας