Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Χρήσιμα tips που διευκολύνουν την περιήγηση στην ιστοσελίδα μας και όχι μόνο

Γενικά περί στοιχήματος.

Περισσότερα
06/02/2023 13:00 #13890 από betover
Γενικά περί στοιχήματος. δημιουργήθηκε από betover
Καλημερα σας και καλες επιτυχιες σε ολους.

Δευτερα σημερα και το κουπονι ειναι <<φτωχο>> , συν ο καιρος με τοσο κρυο δεν αφηνει αγωνες να γινουν κανονικα... αντε και οι σεισμοι στην Τουρκια .

Ετσι <<και πως μου κοβει εμενα>> που λεει και ο Σεφερλης.... αποφασισα να γραψω καποιες αποψεις μου για τα στοιχηματα που ολοι μας γνωριζουμε.
Ξεκινοντας να αναφερω οτι το INCOME-PARADISE μου δινει βημα (οπως φυσικα και σε ολα τα μελη) , να πουμε την αποψη μας.
Ο,τι γραφω ειναι προσωπικη αποψη και ισως εισαστε πολλοι σαν εμενα.,... οι αλλοι που εχουν κερδη παρακαλω ας αγνοησουν το θεμα αυτο η αν θελουν να μας πουν την γνωμη τους , να βοηθησουν δλδ.
Στοιχημα ...πολλες επιλογες ...χανεσαι στο κουπονι. Γιατι χανω;;; Γιατι ΔΕΝ κερδιζω;;;;
Χανω γιατι δεν εχω βρει εναν τροπο να με βοηθησει να κανω σωστες επιλογες.....
Χανω γιατι οι επιλογες τρωνε σφαλιαρες απο την γκανιοτα.
Χανω γιατι οι ΜΠΟΥΚ εχουν περισσοτερα οπλα απο εμενα...εγω εκτος απο τα στατιστικα τις απουσιες και τις αποδοσεις...δεν εχω τιποτα αλλο να πολεμησω...και ολα αυτα τα εχει ο ΜΠΟΥΚ και με καλυτερα δεδομενα.
Δεν κερδιζω γιατι δεν εχω πειθαρχεια και υπομονη (Τα 2 / 4 της επιτυχιας δηλαδη) !!!!
Επιμενω οτι συστηματα υπαρχουν πολλα . Καλα να ειναι ο BIGPARAS μας εδωσε απλοχερα συστηματα να φαν και οι κοτες.
Ολα ομως ξεκινουν απο τις επιλογες. Πρεπει πρωτα να βρω τροπο να κανω σωστες επιλογες και μετα κολαω και ενα συστημα (απο τα πολλα) και με τα 2/4 που πρεπει να εχω ...ισως επιτυχω.
Βασικα τι θελω απο το στοιχημα;;;;
*Θελω να γινω πλουσιος;;;; ΔΕΝΘΑ ΓΙΝΩ!! ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ.
*Να περνω χαρτζιλικι;;; χμ...δυσκολο εαν δεν εχω καλη καβα και τα 2/4 !!!!
*Να περναω την ωρα μου διασκεδαζοντας, χωρις να νοιαζομαι για το χαρτζιλικι που θα χασω (αν χασω) ...πονταροντας και εχοντας την αγωνια ....αν το προβλεψα σωστα αυτο το σημειο;;;;
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ !!! ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ !!!
Ας αποφασισω τι θελω να κανω και μετα να ξεκινησω το στοιχημα....ολα μαζι δεν γινεται!!!!
Απο το 2004 ειμαι στον υπολογιστη και ασχολουμαι με το στοιχημα . Πριν επαιζα ΠΡΟΠΟ. Ποτε δεν ημουν καλος στις εκτιμησεις...
(Εκτιμηση ειναι το σωστο, γιατι προβλεψη δεν γινεται ...δεν μπορεις να προβλεψεις ενα σημειο...)
Τωρα μετα απο τοσα χρονια ειμαι σε χασουρα . Ξερω τι φταιει ...τα 2/4 φταινε !!! Με οσους φιλους και να εχω μιλησει , ολοι εκει πασχουν !!!
ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑ & ΥΠΟΜΟΝΗ
Ολα καλα μεχρι εδω....
...συνεχιζεται.....

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.353 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101964

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 328 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας