Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Εδώ συζητάμε γιά οτι θέλουμε.
Αρκεί να γίνεται με κόσμιο τρόπο, και να μην προσβάλουμε κανέναν.

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ!!!!

Περισσότερα
30/05/2013 16:02 #5904 από betover
Ειμαι <<υποχρεωμενος>> να αναφερω ενα περιστατικο που εγινε αυτες τις ημερες!!!!

Σε συζητηση που ειχα με ενα μελος - φιλο του income-paradise μεταξυ αλλων αναφερθηκα σε ενα αλλο μελος - φιλο μου......

Φυσικα και πανω στην κουβεντα , αναφερθηκα με ΟΧΙ και τοσο κοσμια λογια για τον ΚΩΣΤΑ τον SNEAKY .

Για να μην με παρεξηγησετε δεν εβρισα ....ειπα ορισμενα πραγματα τα οποια δεν ηταν κολακευτικα για τον Κωστα........

Το επομενο βραδυ μπαινει ο Κωστας στο τσατ και φυσικα απο μερους μου ουτε λογος να τον καλησπερισω.......

ομως οπως εξεληχθηκε η βραδια (πως τα φερνει ομως η ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ) ο Κωστας οχι απλα με βοηθησε ...

οχι μονο ηταν ο πρωτος που εκανε εισοδο στο μπλογκ μου αλλα και συμπαραστηθηκε και βοηθησε στο θεμα που ειχα......φυσικα

ολο το βραδυ πραγματικα δεν μπορουσα να ηρεμησω ...πως εγω εκανα ενα τετοιο ΛΑΘΟΣ να κατηγορησω ενα φιλο

και εκεινος χωρις να ξερει τιποτα με βοηθησε σαν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ.

Σημερα λοπον επικοινονησα μαζι του και του εξομολογηθηκα την σταση μου απεναντι του και τα λογια που ειχα πει πριν μερικες μερες.......

Και εδω ειναι η ανωτεροτητα ενος ανθρωπου , που οχι μονο δεν με εβρισε....ουτε μου κρατησε κακια

αλλα με εκανε να αισθανθω ηρεμια με τα λογια του ....ασχετα τι του ειχα κανει εγω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωστα και δημοσια σου ζηταω ΣΥΓΝΩΜΗ και θα ηθελα για παντα να ειμαι ΦΙΛΟΣ σου

ΣΥΓΝΩΜΗ

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
30/05/2013 18:24 #5906 από BigParas
Απαντήθηκε από BigParas στο θέμα ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ!!!!
Περίεργο!

Ο Σταυρος και να τσακωνεται!

:P :P :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
31/05/2013 18:01 #5912 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ!!!!
Σταύρο ό,τι και να πω είναι λίγο... Είσαι σπάνιος άνθρωπος, ντόμπρος και παντελονάτος και είναι τιμή μου που σε γνωρίζω έστω και διαδικτυακά. Φιλική "συμβουλή", μην δίνεις τόση σημασία σε μικροπράγματα, είσαι φτιαγμένος για τα μεγάλα, πίστεψέ το και θα σε βρουν!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.385 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101995

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1100 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας