Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Εδώ συζητάμε γιά οτι θέλουμε.
Αρκεί να γίνεται με κόσμιο τρόπο, και να μην προσβάλουμε κανέναν.

ΤΡΟΠΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΑΣ

Περισσότερα
18/11/2013 14:40 - 18/11/2013 17:37 #7152 από betover
Ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο εως απιθανο , ενας παικτης του στοιχηματος,
να πει δημοσια τους τροπους που εχει για να επιλεγει αυτα που παιζει....

Κατα διαστηματα βλεπουμε πολλους παικτες να βγαζουν κερδος απο τις επιλογες τους , ομως
ειναι σπανιο φαινομενο να πει τον τροπο που επιλεγει.


Εγω τολμω να ανοιξω αυτο το θεμα , προσδοκωντας οσο πιο πολλοι φιλοι - μελη , να γραψουν
τους τροπους που κατα διαστηματα βρισκουν και να βοηθησουν και αλλους παικτες - μελη .

Θεωρω οτι υπαρχουν πολλοι που θα μοιραστουν τις σκεψεις τους, και ακομα πιο πολλοι
που θα διαβαζουν τις σκεψεις των αλλων χωρις να λενε τις δικες τους.

Ομως απο το καθολου καλο ειναι και το λιγο!!!!!

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 18/11/2013 17:37 by betover.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18/11/2013 15:29 - 18/11/2013 15:32 #7154 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ
Απο τοτε που θυμαμαι να αρχισα το στοιχημα εχω αλλαξει πολλους , μα παρα πολλους τροπους επιλογης σημειων . Αλλα δεν εχω δει κατι που να με βγαζει απο την δυσκολη θεση και αυτο ,γιατι αλλαζουν πολυ γρηγορα τα στοχεια που χρειαζονται για τον καθε τροπο.

Και θα εξηγησω οσο πιο απλα μπορω ....

με την προυποθεση οτι μιλαμε σε βαθος χρονου και οχι λιγων ημερων !!!!!!!!!!


Ας ξεκινησουμε απο τις περιφημες <<πτωσεις των αποδοσεων>>.

Κατα διαστηματα βλεπουμε καποιους αγωνες οι οποιοι σε διαφορα σαιτ που παρακολουθουν τις τασεις των αγορων να εχουν απο μικρες εως μεγαλες διακυμανσεις στις αποδοσεις, κατα την διαρκεια, ακομα, και ημερων, προ της εναρξης!!!
Ομως προσωπικα δεν εχω καταλειξει οτι μπορεις να βγαλεις κερδος απο τις αλλαγες των αποδοσεων......

Φυσικα σε οτι ειπωθει σε αυτον τον χωρο και καποιοι φιλοι δεν συμφωνουν , καλο θα ηταν αντι να σιωπησουν , να πουν την αποψη τους ουτως ωστε να αλλαξουμε καποια λανθασμενη αποψη.

Οπως ολοι γνωριζουμε οταν αλλαζει μια αποδοση καποιοι παραγοντες εχουν συμβαλει σε αυτο , οπως καποιες απουσιες , καποια νεα της τελευταιας στιγμης κλπ μεχρι και σε πιο <<βαθεια νερα>> οπου καποιοι μπουκ ακολουθουν την ΜΑΖΑ και ριχνουν μια αποδοση .

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 18/11/2013 15:32 by betover.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18/11/2013 15:35 - 18/11/2013 15:37 #7155 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ
............και επειδη το θεμα μας ειναι <<ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ>> απλα θα αναφερω αυτο που παρατηρησε ο φιλος μου ο Νικος ο ROKAVLON ..............

Οταν αλλαζουν οι αποδοσεις σε εναν αγωνα και το φαβορι γινεται αουτσαιντερ τοτε πολυ πιθανο ειναι να εχουμε ισοπαλια η ακομα και νικη του νεου φαβορι !!!!!!

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 18/11/2013 15:37 by betover.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
19/11/2013 09:32 #7158 από tenekes
Απαντήθηκε από tenekes στο θέμα ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ
γεια σου απαρχαιομενε μου Σταυρο τωρα δεν επιλεγουμε ποια σημειο αλλα αποδοση και βαζουμε οοοοοσα μαξιλαρια μας περνει ωστε να εχουμε πρωτο πονταρισμα 0,20 λεπτα απο κει και περα οπλιζομαστε με επιμονη και υπομονη και παιζουμε ,,,,,,για διασκεδαση αλλιως θα χασουμε καλημερα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, oviedo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
19/11/2013 12:09 #7160 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ

tenekes έγραψε: γεια σου απαρχαιομενε μου Σταυρο τωρα δεν επιλεγουμε ποια σημειο αλλα αποδοση και βαζουμε οοοοοσα μαξιλαρια μας περνει ωστε να εχουμε πρωτο πονταρισμα 0,20 λεπτα απο κει και περα οπλιζομαστε με επιμονη και υπομονη και παιζουμε ,,,,,,για διασκεδαση αλλιως θα χασουμε καλημερα


Χαιρομαι ιδιαιτερως που ακουω οτι οι γεννητριες μας ανεβασαν επιπεδο !!!!!!!!!!!

Συμφωνω απολυτως μαζι σου !!!!!!!!!!!

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, oviedo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
20/11/2013 12:27 - 20/11/2013 12:28 #7167 από betover
Σημερα εχουμε λιγο χρονο και θα αναφερω τον τροπο που <<τρεχω>> τωρα....

Λοιπον, επιλεγω απο το σαιτ www.sportstats.com οσους αγωνες

εχει η αποδοση του φαβορι πριν την εναρξη του αγωνα , κατω απο 1,60 αποδοση.

Μολις αρχισει ο αγωνας, περιμενω να παει περιπου στο 2,00 η αποδοση του οβερ 0,5 στο ημιχρονο.

οποτε και πονταρω.

Αν μπει γκολ νωριτερα , τοτε, τον αγνοω τον αγωνα προς το παρων .....και τον παρακολουθω

για το δευτερο ημιχρονο μηπως και ειναι σε χαμηλο σκορ ( με 1 γκολ εως 2) προςτο 75΄οποτε

και θα μπω σε αποδοση περιπου 2,00 για ακομα ενα γκολ.

Σε περιπτωση πολλων αγωνων την ιδια ωρα, θα , επιλεγω με τον τροπο του φιλου μου

Γιωργου (Πινοκιο) και οποιο φτασει (αν φτασει ) την επιθυμητη αποδοση πρωτο τοτε πονταρω,

εκτος και εαν εχω ιδιαν αποψη για τους αγωνες!!!!!

Διαχειριζομαι το συστημα με την κλασσικη γεννητρια συστηματων,

με 5 μαξιλαρια φυσικα σε αποδοση > 2,00

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 20/11/2013 12:28 by betover.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, geobet33, oviedo, pinocchio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
20/11/2013 16:51 #7171 από betover
Θα ηθελα να ενημερωσω οσα μελη μας διαβασουν , οτι εδω γραφουμε ολους τους τροπους

επιλογων γεγονοτων για στοιχηματισμο, οχι μονο κερδοφορα συστηματα - τροπους!!!

Προσωπικα αν ενα συστημα / τροπος μου απεφερε κερδος , θα το αναφερω.

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
22/11/2013 14:14 #7194 από pinocchio
Καλησπέρα στην όμορφη συζήτηση .


Σταύρο πριν καιρό έτρεχες ένα σύστημα με απόδοση @1.50 σε γκολ ημιχρόνου και γκολ στο δεύτερο ημίχρονο . Γιατί δεν το συνεχίζεις ?

Παράδειγμα @1.50 και με 3-4 μαξιλάρια ... είτε να μπει ένα γκολ στο ημίχρονο είτε να μπει ένα γκολ στο δεύτερο ημίχρονα (μονά αποδεκτά φυσικά).

Βλέπω ότι διστάζεις να παίρνεις βήματα περιμένοντας να παίξεις αυτά που βλέπεις ποιο πολύ . Αν συνέχιζες με περισσότερο θάρρος και χωρίς δισταγμούς , πιστεύω θα ήσουν μια χαρά .


Ότι και αν επιλέξεις ότι και να είναι ...καλές επιτυχίες και καλή συνέχεια στην όμορφη συζήτηση .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, betover, oviedo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/11/2013 09:21 #7209 από bookiekiller
Ιδιαιτερα ενδιαφερον θεμα και νομιζω ειναι εκεινο που μπορει να βοηθησει στο πως ενα επιλεγουμε καλυτερα ενα παιχνιδι.
Σιγουρα ο καθενας εχει τον δικο του τροπο επιλογης,ωστοσο πολλες συνιστωσες μπορουν να οδηγησουν σε μια,κοινη ή μη,συνισταμενη που να δειχνει τι να λαμβανουμε υποψιν και τι οχι.
Προσωπικα εχω ασχοληθει αρκετα με διαφορες στατιστικες κατηγοριες,εχω πειραματιστει με διαφορους τροπους,αλλοι ξεκινησαν αρνητικα και σταματησαν,αλλοι ξεκινησαν ιδιαιτερα θετικα αλλα στο πληρωμα του χρονου ηρθαν στα ισια τους και ξεμειναν.

Θεωρω πως ιδιαιτερη σημασια παιζει η αποδοση,σκοπος μας ειναι να νικησουμε την αποδοση,να ειμαστε καλυτεροι απο αυτην,η οποια αναλογα το γεγονος,των αγωνα,την ιδιαιτεροτητα του,αλλαζει,μπερδευει,κατευθυνει τον παικτη του στοιχηματος.

Καποτε,ως περσι,εψαχνα ομαδες που ερχονταν και οι 2 απο οβερ 3,5 στο τελευταιο παιχνιδι πρωταθληματος και τις σημειωνα για οβερ 2,5,ωστοσο μεσα μπαινουν κι αλλες παραμετροι,οπως αν εχουν πιο πολλα οβερ απο αντερ,αν εχουν μεσο ορο τερματων πανω ή κατω απο 2,50,αν δεχονται/σκοραρουν ευκολα ή οχι γκολ.Ειχε ξεκινησει πολυ καλα,60% επιτυχια,μετα ομως ηρθε ενα πολυ αρνητικο σερι που εφερε τα πραγματα στο 50/50 και καπου εκει κι αυτος ο τροπος παραμεριστηκε.Να προσθεσω πως το αρνητικο σερι ηρθε σε πολλα αγγλικα ματς,ως Κονφερενς Πρεμιερ,και καπου εκει το σταματησα.

Κυριως λοιπον βλεπω ποσα οβερ/αντερ εχουν κι αν η προσφερομενη αποδοση ειναι υπερ μου,για παραδειγμα χθες στο Στουτγκαρδη-Γκλαντμπαχ το οβερ 2,5 προσφεροταν σε αποδοση 1,60,ομως η Στουτγκαρδη μεσα με μολις 20% οβερ δεν καλυπτε επουδενι αυτη την αποδοση,ουτε κι αν συμψηφιζονταν τα οβερ των 2 ομαδων,σε μεσα/εξω,καλυπτοταν αυτη η αποδοση,εβγαινε αθροιστικα 5/11 οβερ, 45,45% που σε αποδοση βγαζει 2,20.

Βεβαια δε σημαινει πως δε θα βγαινουν ΟΛΑ αυτα τα ματς,αλλα το αναφερω ως παραδειγμα.
Κατι αλλο που κοιταζω ειναι κατα ποσο ή οχι οι ομαδες που παιζουν εχουν πιο συχνα Gol/No Gol στα παιχνιδια τους,γιατι κι αυτο δειχνει μια ταση κατα ποσο ευκολα σκοραρουν και δεχονται γκολ,οπως καποιος μπορει να κοιταξει μεμονωμενα καθε ομαδα ξεχωριστα στο ποσο συχνα σκοραρει/δεχεται γκολ ή οχι.

Υπαρχουν ομαδες που θα εχουν υψηλους μεσους ορους σε γκολ κι αλλες χαμηλο,αλλα μπορει να εχουν φερει ενα/δυο ματς σκορ 3-2 ή 0-0 αντιστοιχα κι αυτο να αλλαζει τους μεσους ορους τους.

Τελος να προσθεσω πως κοιταζω αν μια απο τις δυο ομαδες,αν οχι και οι δυο,φερνουν με ιδιαιτερη συχνοτητα ισοπαλια,οταν ενα ματς ερχεται ισοπαλο συνηθως ληγει αντερ,σπανια θα φερνει μια ομαδα πολλες ισοπαλιες με σκορ 2-2/3-3 κτλ,εχω παρατηρησει λοιπον πως τετοιες ομαδες εχουν μεγαλυτερη ταση στο αντερ,γιατι αφενος κερδιζουν δυσκολα,αφετερου χανουν και δυσκολα.

Αυτα απο εμενα,μεσες ακρες αυτα κοιταζω,αλλοτε περισσοτερο κι αλλοτε λιγοτερο,
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, betover, oviedo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/12/2013 13:07 #7368 από bookiekiller
Να αναφερω κι εναν αλλο τροπο που επιλεγω/κοιταζω/αξιολογω σε ενα στοιχημα

στην περιπτωση 1-Χ-2 κοιταζω τις αποδοσεις που προσφερουν οι μπουκ και τη συμπεριφορα των ομαδων
ας το πω ομως με παραδειγμα για να γινει πιο κατανοητο,ισως.

1/12/2013
Χαλ-Λιβερπουλ 5,50-4,00-1,60 οι αποδοσεις

--Χαλ συνολο 12 ματς με 4-2-6 που αν το κανουμε σε αποδοσεις προκυπτει πως
η Χαλ κερδιζει 4/12 ματς 33,3% ,ισοπαλια φερνει σε 2/12 16,7% και χανει σε 6/12 50%
σε αποδοσεις λοιπον 3,00-6,00-2,00
--Λιβερπουλ συνολο 12 ματς με 7-3-2 και με τροπο αναλογο του προηγουμενου προκυπτουν
σε αποδοσεις 1,71-4,00-6,00

με αναλογο τροπο για τα εντος/εκτος καθεμιας εχουμε
--Χαλ με 3-2-1 δινει σε αποδοσεις 2,00-3,00-6,00
--Λιβερπουλ με 2-3-1 δινει σε αποδοσεις 3,00-2,00-6,00

--οι μεσοι οροι του ζευγαριου απο συνολικα ματς πρωταθληματος δινουν ως σετ αποδοσεων
4,50-5,00-1,85
--οι μεσοι οροι του ζευγαριου απο τα μεσα/εξω ματς δινουν ως σετ αποδοσεων
4,00-2,50-4,50

κι απο αυτα τα 2 τελευταια προκυπτει ενα μοναδικο σετ αποδοσεων
4,25-3,75-3,175

5,50-4,00-1,60 οι αποδοσεις των μπουκ για το μας

αυτος ειναι ενας αλλος τροπος που χρησιμοποιω για την αξιολογηση ενος αγωνα,επειτα εννοειται πως κοιταζω τη φορμα τους,πχ η Λιβερπουλ στα τελευταια 5 ματς μετρα 2-2-1 και η Χαλ 1-0-4

στο συγκεκριμενο ματς παντως περισσοτερο για Χ μου κλεινει παρα για κατι αλλο
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.501 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101960

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1231 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας