Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Εδώ συζητάμε γιά οτι θέλουμε.
Αρκεί να γίνεται με κόσμιο τρόπο, και να μην προσβάλουμε κανέναν.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ!!!

Περισσότερα
06/05/2014 17:46 #8603 από panosbet
Καλησπερα παιδια

Για οσους δεν με θυμουνται Παναγιωτη με λενε, ο λογος που γραφω ειναι γιατι πριν 2 μηνες εγινε κατι και αλλαξε η ζωη μου προς το καλυτερο.
Μεσω εμενα ξεκινησε επισημα μια εταιρεια δικτυακου μαρκετινγκ στην Ελλαδα.Η εταιρεια ειναι 11 χρονων και στην Ελλαδα επισημα 2 μηνες!!!
Εχετε την δυνατοτητα λοιπον να αναπυξεται αυτη την ιδεα πρωτοι στην Ελλαδα με οτι οφελος συνεπαγεται σαυτο.
Περα απο το πλανο μαρκετινγκ της Εταιρειας το οποιο ειναι το αποδοτικοτερο απο οποιαδηποτε αλλη αυτη την στιγμη λειτουργουμε ταυτοχρονα για οποιον θελει να συμμετεχει ενα συστημα αναπτυξης το οποιο ειναι 100% προσαρμοσμενο στο πλανο της εταιρειας και εχει ως σκοπο να δινει την ασφαλεια και την σιγουρια στον καθε συνεργατη οτι θα πετυχει τους στοχους που εχει θεσει, επιπλεον δινει αμεσο μικρο εισοδημα στον νεο συνεργατη απο τον 1-2 μηνα!!!
Μην φοβαστε τις αλλαγες και μην βαζετε ολες τις εταιρειες στο ιδιο καζανι...δεν ειναι παρανομη πυραμιδα ουτε εχω σκοπο να εξαπατησω καποιον.Δεν θα μπω στην διαδικασια να λογοφερω με κανεναν που πιστευει στο αντιθετο...το μονο που εχω να κανω ειναι να αποδειξω το αντιθετο με επιχειρηματα!
Το συστημα το ονομασαμε ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ μπορειτε να μας βρειτε και στο facebook!!!
Η εταιρεια ειναι απολυτα προσαρμοσμενη στα οικονομικα δεδομενα της Ελλαδας.

Καλη επιτυχια σε οτι κανετε στην ζωη σας και περιμενω νεα σας.

*** ειμαι διατεθειμενος να ενημερωσω οποιονδηποτε και οπουδηποτε στην Ελλαδα ειτε απο κοντα ειτε με συνδεση μεσω skype.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.489 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101957

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1188 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας