Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Εδώ συζητάμε γιά οτι θέλουμε.
Αρκεί να γίνεται με κόσμιο τρόπο, και να μην προσβάλουμε κανέναν.

ΠΕΡΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΛΛΑΓΩΝ ΣΤΟ INTERNET

Περισσότερα
10/11/2015 11:42 - 10/11/2015 15:42 #11384 από betover
Θα ηθελα να σας ενημερωσω για μια προσωπικη εμπηρια σχετικα με την Moneysafe. Θα πρεπει να προσεξετε ...χρεωνει 1,5€ ΚΑΘΕ ΜΗNA . Εκανα αναληψη στην Moneysafe καρτα μου και ειδα 4,5ε λιγοτερα. Μιλησα με τον ευγενεστατο Παντελη...και απλα μου ειπε οτι ειναι χρεωση 4.5 € (3χ1,5€) για τους μηνες που δεν ειχα λεφτα μεσα να παρουν!!!!!!!!!!!!
Απλα προσεξτε .

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 10/11/2015 15:42 by betover.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": atarahos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10/11/2015 15:41 #11385 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα Περι Moneysafe
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ STOIXIMAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ VIVA WALLET ΚΑΙ ΣΕ 4 ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ..,.!!!!!!!!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10/11/2015 16:04 - 10/11/2015 16:07 #11387 από vendetta
Απαντήθηκε από vendetta στο θέμα Περι Moneysafe
Και εγω ειχα ζητησει αναληψη απο τον στοιχιμαν με σκριλλ, που εχω ξανακανει και αλλες φορες με τον ιδιο τροπο,
και μου εστειλαν αυτο ....

Καλησπέρα από το Stoiximan!


Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι σύμφωνα με τον Κανονισμό της Ε.Ε.Ε.Π. ΦΕΚ 3162/ 25.11.2014), που αφορά τη ρύθμιση της αγοράς υπηρεσιών τυχερών παιγνίων και στον οποίο το Stoiximan.gr συμμορφώνεται πλήρως, στα πλαίσια του ΝΟΜΙΜΟΥ και ΑΣΦΑΛΟΥΣ παιχνιδιού που προσφέρει στα μέλη του, θα πρέπει να ολοκληρωθεί η ταυτοποίηση που αφορά στο Skrill account σου, η οποία εκκρεμεί. Για να ολοκληρωθεί η ανάληψη σου, θα σε παρακαλέσουμε να μας στείλεις:


-Print Screen/ Screen shot από το Skrill account σου και συγκεκριμένα από την σελίδα Personal details/ προσωπικές πληροφορίες στο οποίο Screenshot να είναι εμφανής όλη η σελίδα και το Full URL της.


Τα έγγραφά σου θα πρέπει να μας τα στείλεις με email σε ηλεκτρονική μορφή (φωτογραφία, πχ jpg) στο eggrafa@stoiximan.gr από το email του λογαριασμού σου αναφέροντας και το username σου και φροντίζοντας να είναι καθαρά, πλήρη και ευανάγνωστα.


Φιλικά,
Αθανάσιος Βιδάλης
Tμήμα Συναλλαγών

Μολις το εστειλα εγινε η αναληψη ...αλλα ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!!!!

Πάντων χρημάτων μέτρον έστιν άνθρωπος, των μεν όντων ως έστιν, των δε ουκ όντων ως ουκ εστίν.
Last edit: 10/11/2015 16:07 by vendetta.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10/11/2015 17:36 #11388 από betover
ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΓΙΑ VIVA WALLET

Μεταφορα απο viva wallet προς χρεωστικη καρτα ...5 με 7 εργασιμες.!!!!!!!!!!!!!!
Μεταφορα απο viva wallet προς Πιστωτικη καρτα ΑΜΕΣΑ !!!!
Μεταφορα απο viva wallet προς τραπεζικο λογαριασμο ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΜΗ !!!!!!!!!

ΧΡΕΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ....1 € !!!!!

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11/01/2016 15:45 - 11/01/2016 15:49 #11528 από betover
Αν γινει αναληψη απο τον STOIXIMAN.. (με τραπεζικο εμβασμα σε λογαριασμο στην τραπεζα Πειραιως)...η χρεωση ειναι 4€ .
Δηλαδη χρεωνεσαι 4 € γιατι η καταθεση γινεται οχι απο Λογαριασμο Πειραιως αλλα απο αλλη τραπεζα..αν γινοταν απο Πειραιως δεν θα υπηρχε καμια κρατηση.


Κυριακη βραδυ εγινε αιτηση αναληψης απο STOIXΙΜΑΝ ... Δευτερα 5 η ωρα απογευμα ηταν στον λογαριασμο

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 11/01/2016 15:49 by betover.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.513 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101924

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1477 επισκέπτες και 1 μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας