Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Καλώς ήρθατε στο Kunena Φόρουμ!

Πείτε σε μας και τα μέλη μας ποιοι είστε, τι σας αρέσει και γιατί γίνατε μέλος αυτού του Ιστότοπου.
Καλωσορίζουμε όλα τα νέα μέλη και ελπίζουμε να σας βλέπουμε συχνά!

Να σας συστηθεί και ένας κερδισμένος στο στοίχημα

Περισσότερα
16/03/2012 18:00 #1304 από kostas1
Καλησπέρα σε όλα τα παλιά και νεώτερα μέλη του καλύτερου ιστοτόπου για το στοίχημα!

ΟΙ παλιοί μπορεί να με θυμούνται, αν και δεν έπαιξα κάποιον σημαντικό ρόλο στην ζωή τους
Για όσους δεν με θυμούνται και για τους νεώτερους, να σας ξανασυστηθώ.
Με λένε Κώστα και είμαι από τα πρώτα μέλη που γράφτηκαν σε αυτήν την σελίδα.

Εδώ και πολύ καιρό έχω σταματήσει να είμαι ενεργό μέλος, και θα σας εξηγήσω αργότερα τον λόγο. Να σας γράψω όμως ότι δεν υπάρχει μέρα που να μην περνάω από την σελίδα.

Από χθες το βράδυ ήθελα να γράψω αυτό το ποστ , αλλά τελικά καλύτερα που το κάνω τώρα που είμαι πιο ήρεμος και έτσι δεν θα είμαι ειρωνικός , επιθετικός και καυστικός ,όπως είχα σκοπό να κάνω χθες βράδυ.

Θα καταλήξω σε λίγο στην ουσία του ποστ μου, αφού σας περιγράψω με λίγα λόγια την στοιχηματική μου ζωή πριν και ΜΕΤΑ.
Στοιχημάτιζα (και στοιχηματίζω ακόμη –αυτά δεν αλλάζουν) σε ότι κινείται και σε ότι δεν κινείται.
Πριν από έναν χρόνο λοιπόν , σε μια αναζήτηση μου να βρω κάποιο νέο σύστημα , έπεσα πάνω σε αυτήν την σελίδα.
Δεν ήταν έτσι πλούσια και περιεκτική όπως είναι τώρα , αλλά είχε ουσία και μου άρεσε.
Είμαστε λίγοι τότε , μετρημένοι στα δάχτυλα των χεριών και των ποδιών,
Δεν υπήρχε ακόμη γεννήτρια , αλλά μόνο τα έτοιμα συστήματα (σε πιο απλή μορφή , από την σημερινή) και μερικά ωραία μηχανάκια υπολογισμών.
Τότε μιλούσαμε σε προσωπικό chat με τον Big , όπως κάνετε τώρα στο κοινό chat.
Ένα βράδυ λοιπόν ο Big μου είπε ότι είχε ετοιμάσει μια σπέσιαλ μηχανή διαχείρισης, αυτό που τώρα όλοι ξέρουμε σαν την Γεννήτρια Στοιχημάτων.

«Αρκεί να έχεις την απόδοση και θα κερδίσεις» μου είχε πει επί λέξει ο Κώστας
Σε λίγες μέρες την ανέβασε και έσπευσα να γίνω εκατομμυριούχος.

Έπαιξα δύο-τρία συστήματα και φυσικά τα έχασα όλα.

«Που είναι ρε Κώστα η μαγική Μηχανή που σε κάνει να κερδίζεις? Μούφα είναι!» του είπα
«Αρκεί να έχεις την απόδοση και θα κερδίσεις» μου επανέλαβε.

Απογοητευμένος από την χασούρα μου και για προσωπικούς λόγους , απομακρύνθηκα από ενεργό μέλος , αλλά όπως έγραψα παραπάνω δεν υπάρχει μέρα που να μην επισκέπτομαι ανώνυμα την σελίδα.

Έτσι να είστε σίγουροι ότι σας γνωρίζω όλους καλά.
Πέρασε λίγος καιρός , συνεχίζοντας την παλιά στοιχηματική μου ταχτική, να πυροβολώ ότι βρίσκω μπροστά μου, με το ανάλογο κόστος φυσικά

Μια μέρα , παίζοντας στο exchange poker στην Betfair , είπα να ξαναβάλω μπροστά την γεννήτρια, ώστε να μου ρυθμίζει τα ποσά που θα στοιχημάτιζα.

Και τότε άλλαξαν όλα.

Λίγο η γεννήτρια , λίγο η τύχη , λίγο η απόδοση που κυνηγούσα ( και όντως την είχα ) με έφεραν στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι με αντάμειψε σε λίγες εβδομάδες πλουσιοπάροχα. Έφτασα ένα κατοστάρικο στον πρώτο εξαψήφιο αριθμό.
ΤΟΥΣ ΕΣΚΙΣΑ ΤΑ ΠΕΤΑΛΑ ! ΗΜΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ

Και όχι από κωλοφαρδία , αλλά με πρόγραμμα.
Από τότε άλλαξε η ζωή μου. Έφυγα από την δουλειά (θα με έδιωχναν μόνοι τους σε λίγο καιρό) και έγινα και εγώ επαγγελματίας.
Ζω μόνο από το στοίχημα πια. Και ζω καλά.
Έχω χάσει , και γω δεν θυμάμαι πόσα συστήματα από τότε , αλλά σε έναν χρόνο έχω ολοκληρώσει στον πρώτο εξαψήφιο αριθμό τρία συστήματα.
Ο νοών νοήτω!
Αν περιμένετε ότι θα κερδίζετε πάντα , είστε γελασμένοι

Με την νέα γεννήτρια, την Multibet , έχω φτάσει το ένα χιλιάρικο σε 2500 Ευρώ και κάτι σε μια εβδομάδα. Απλά παίζοντας την απόδοση που την έχω

Μου αρέσει που πολλοί ζητάνε και βοήθεια για την Multibet. Εκτός του ότι είναι γεμάτη με σαφείς οδηγίες, είναι και πανεύκολη. Απλά συμπληρώνεις το ποσό που θα στοιχηματίσεις και τις αποδόσεις που θα παίξεις. Έχει μπει κανείς στον κόπο να διαβάσει τι γράφει? Δεν είναι πουθενά μπερδεμένη σε αντίθεση με την Bookerkiller που μάλλον χρειάζεται ενίσχυση στην βοήθεια

Μια συμβουλή σε όλους . Ξεζουμίστε όλη την ιστοσελίδα , θα βρείτε το μυστικό.

Και πάμε στο μέρος που με έβγαλε έξω από τα ρούχα μου, και αναγκάστηκα να ξαναγράψω.

Βλέπω χθες το βράδυ να επιτίθενται , σαν να ήταν οργανωμένο δυο τρία άτομα σε ένα τέταρτο, τον Xriko, ότι δεν μπορεί να είναι κερδισμένος στο στοίχημα και παρόμοια.
Δεν ξέρω αν παίζει τίποτα επί προσωπικού , αλλά όσα ποστ του Xrikou έχω διαβάσει και μάλλον δεν έχω χάσει τίποτα είναι σε όλα κερδισμένος. Στους αλγόριθμους που σταμάτησε να γράφει βλέπω ένα κέρδος γύρω στο 200% , στο αγαπημένο μου λόγω τίτλου «Πόρτα Μαρία» έχει 400 Ευρώ κέρδος και στο άλλο με τους κλώνους έχει μόνο νίκες.
Άντε να αποδείξει ο άνθρωπος ότι δεν είναι χαμένος.
Μα καλά, διανοητικά καθυστερημένα είναι τα παιδάκια.
Στο κάτω τζάμπα τιπς τους μοιράζει, και κερδίζουν με την σωστή αναλογία για την νίκη όλα.
Εγώ Xriko ξέρω ότι είσαι νικητής, και θα σε παρακαλούσα να συνεχίσεις να δίνεις.
Όχι για μένα , αλλά για την σελίδα που θα δώσει πολλά σε όσους έχουν την διάθεση να την καταλάβουν. Εγώ ξέρω από νικητές , είμαι ανάμεσά τους
Και μια φιλική συμβουλή , αν και είμαι σίγουρος ότι ξέρεις καλά τι κάνεις.
ΟΙ κλώνοι μπροστά στις γεννήτριες , είναι κλανιές. Με την συχνότητα που κερδίζεις , θα έλθεις πιο γρήγορα στην νίκη με την γεννήτρια . Δεν κατηγορώ τους κλώνους .Κι αυτοί μια χαρά είναι , αρκεί να ξέρεις να τους παίζεις και εσύ το κατέχεις.

Όσο για σένα BigParas πέρα από το να σε ευχαριστήσω δημόσια για την μεγάλη αλλαγή στην ζωή μου, έχω να σου κάνω και μια υπόδειξη , με κάθε σεβασμό στο άτομό σου και καθαρά και μόνο επειδή αυτή η σελίδα αξίζει πολλά.

Διώξε από το σάιτ σου τους αποτυχημένους, όχι τους χαμένους. Ξέρω ότι θα με πιάσεις τι εννοώ.
Υπάρχει κόσμος που είναι τόσο κομπλεξικός και αποτυχημένος στην ζωή του, που απλά θα διαταράσσει την ομαλή λειτουργία της καταπληκτικής σου δουλειάς.
Συγνώμη αν σας κούρασα, αλλά έπρεπε να τα γράψω για να ξεσκάσω.
Και για όσους δεν κατάλαβαν, αποτυχημένους και μη
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ , ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ

Υ.Γ. Αν κάποιος αισθανθεί την ανάγκη να με βρίσει ας το κάνει!
Ατό έκανα κι εγώ και ξέσπασα
Δεν το έκανα από κακία απλά ήθελα να δώσω οδηγίες προς τους ναυτιλομένους, που έχουν χάσει τον δρόμο τους.

Και κάτι άλλο ! Σαν νικητής πήγα αλήθεια στην Χαβάη, αλλά σαν την Ελλάδα πουθενά (οχι την τωρινή-κουράγιο , θα φτιαξουν τα πράγματα)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": oviedo, DragoS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16/03/2012 18:40 #1305 από BigParas
Ειλικρινά με συγκίνησαν αυτά που εγραψες Κώστα, αλλά ακόμη μένω με την απορία γιατί σταμάτησες να είσαι ενεργός, αφου μας επισκέπτεσαι καθημερινα όπως λες

Τα έπιασα όσα έγραψες , αλλά ξέρεις τις αρχές μου οτι όλα διορθώνονται αν τα υποστηρίξεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16/03/2012 18:55 #1306 από betover

kostas1 έγραψε: Καλησπέρα σε όλα τα παλιά και νεώτερα μέλη του καλύτερου ιστοτόπου για το στοίχημα!

ΟΙ παλιοί μπορεί να με θυμούνται, αν και δεν έπαιξα κάποιον σημαντικό ρόλο στην ζωή τους
Για όσους δεν με θυμούνται και για τους νεώτερους, να σας ξανασυστηθώ.
Με λένε Κώστα και είμαι από τα πρώτα μέλη που γράφτηκαν σε αυτήν την σελίδα.

Εδώ και πολύ καιρό έχω σταματήσει να είμαι ενεργό μέλος, και θα σας εξηγήσω αργότερα τον λόγο. Να σας γράψω όμως ότι δεν υπάρχει μέρα που να μην περνάω από την σελίδα.

Από χθες το βράδυ ήθελα να γράψω αυτό το ποστ , αλλά τελικά καλύτερα που το κάνω τώρα που είμαι πιο ήρεμος και έτσι δεν θα είμαι ειρωνικός , επιθετικός και καυστικός ,όπως είχα σκοπό να κάνω χθες βράδυ.

Θα καταλήξω σε λίγο στην ουσία του ποστ μου, αφού σας περιγράψω με λίγα λόγια την στοιχηματική μου ζωή πριν και ΜΕΤΑ.
Στοιχημάτιζα (και στοιχηματίζω ακόμη –αυτά δεν αλλάζουν) σε ότι κινείται και σε ότι δεν κινείται.
Πριν από έναν χρόνο λοιπόν , σε μια αναζήτηση μου να βρω κάποιο νέο σύστημα , έπεσα πάνω σε αυτήν την σελίδα.
Δεν ήταν έτσι πλούσια και περιεκτική όπως είναι τώρα , αλλά είχε ουσία και μου άρεσε.
Είμαστε λίγοι τότε , μετρημένοι στα δάχτυλα των χεριών και των ποδιών,
Δεν υπήρχε ακόμη γεννήτρια , αλλά μόνο τα έτοιμα συστήματα (σε πιο απλή μορφή , από την σημερινή) και μερικά ωραία μηχανάκια υπολογισμών.
Τότε μιλούσαμε σε προσωπικό chat με τον Big , όπως κάνετε τώρα στο κοινό chat.
Ένα βράδυ λοιπόν ο Big μου είπε ότι είχε ετοιμάσει μια σπέσιαλ μηχανή διαχείρισης, αυτό που τώρα όλοι ξέρουμε σαν την Γεννήτρια Στοιχημάτων.

«Αρκεί να έχεις την απόδοση και θα κερδίσεις» μου είχε πει επί λέξει ο Κώστας
Σε λίγες μέρες την ανέβασε και έσπευσα να γίνω εκατομμυριούχος.

Έπαιξα δύο-τρία συστήματα και φυσικά τα έχασα όλα.

«Που είναι ρε Κώστα η μαγική Μηχανή που σε κάνει να κερδίζεις? Μούφα είναι!» του είπα
«Αρκεί να έχεις την απόδοση και θα κερδίσεις» μου επανέλαβε.

Απογοητευμένος από την χασούρα μου και για προσωπικούς λόγους , απομακρύνθηκα από ενεργό μέλος , αλλά όπως έγραψα παραπάνω δεν υπάρχει μέρα που να μην επισκέπτομαι ανώνυμα την σελίδα.

Έτσι να είστε σίγουροι ότι σας γνωρίζω όλους καλά.
Πέρασε λίγος καιρός , συνεχίζοντας την παλιά στοιχηματική μου ταχτική, να πυροβολώ ότι βρίσκω μπροστά μου, με το ανάλογο κόστος φυσικά

Μια μέρα , παίζοντας στο exchange poker στην Betfair , είπα να ξαναβάλω μπροστά την γεννήτρια, ώστε να μου ρυθμίζει τα ποσά που θα στοιχημάτιζα.

Και τότε άλλαξαν όλα.

Λίγο η γεννήτρια , λίγο η τύχη , λίγο η απόδοση που κυνηγούσα ( και όντως την είχα ) με έφεραν στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι με αντάμειψε σε λίγες εβδομάδες πλουσιοπάροχα. Έφτασα ένα κατοστάρικο στον πρώτο εξαψήφιο αριθμό.

ΤΟΥΣ ΕΣΚΙΣΑ ΤΑ ΠΕΤΑΛΑ ! ΗΜΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ

Και όχι από κωλοφαρδία , αλλά με πρόγραμμα.
Από τότε άλλαξε η ζωή μου. Έφυγα από την δουλειά (θα με έδιωχναν μόνοι τους σε λίγο καιρό) και έγινα και εγώ επαγγελματίας.
Ζω μόνο από το στοίχημα πια. Και ζω καλά.
Έχω χάσει , και γω δεν θυμάμαι πόσα συστήματα από τότε , αλλά σε έναν χρόνο έχω ολοκληρώσει στον πρώτο εξαψήφιο αριθμό τρία συστήματα.
Ο νοών νοήτω!
Αν περιμένετε ότι θα κερδίζετε πάντα , είστε γελασμένοι

Με την νέα γεννήτρια, την Multibet , έχω φτάσει το ένα χιλιάρικο σε 2500 Ευρώ και κάτι σε μια εβδομάδα. Απλά παίζοντας την απόδοση που την έχω

Μου αρέσει που πολλοί ζητάνε και βοήθεια για την Multibet. Εκτός του ότι είναι γεμάτη με σαφείς οδηγίες, είναι και πανεύκολη. Απλά συμπληρώνεις το ποσό που θα στοιχηματίσεις και τις αποδόσεις που θα παίξεις. Έχει μπει κανείς στον κόπο να διαβάσει τι γράφει? Δεν είναι πουθενά μπερδεμένη σε αντίθεση με την Bookerkiller που μάλλον χρειάζεται ενίσχυση στην βοήθεια

Μια συμβουλή σε όλους . Ξεζουμίστε όλη την ιστοσελίδα , θα βρείτε το μυστικό.

Και πάμε στο μέρος που με έβγαλε έξω από τα ρούχα μου, και αναγκάστηκα να ξαναγράψω.

Βλέπω χθες το βράδυ να επιτίθενται , σαν να ήταν οργανωμένο δυο τρία άτομα σε ένα τέταρτο, τον Xriko, ότι δεν μπορεί να είναι κερδισμένος στο στοίχημα και παρόμοια.
Δεν ξέρω αν παίζει τίποτα επί προσωπικού , αλλά όσα ποστ του Xrikou έχω διαβάσει και μάλλον δεν έχω χάσει τίποτα είναι σε όλα κερδισμένος. Στους αλγόριθμους που σταμάτησε να γράφει βλέπω ένα κέρδος γύρω στο 200% , στο αγαπημένο μου λόγω τίτλου «Πόρτα Μαρία» έχει 400 Ευρώ κέρδος και στο άλλο με τους κλώνους έχει μόνο νίκες.
Άντε να αποδείξει ο άνθρωπος ότι δεν είναι χαμένος.
Μα καλά, διανοητικά καθυστερημένα είναι τα παιδάκια.
Στο κάτω τζάμπα τιπς τους μοιράζει, και κερδίζουν με την σωστή αναλογία για την νίκη όλα.
Εγώ Xriko ξέρω ότι είσαι νικητής, και θα σε παρακαλούσα να συνεχίσεις να δίνεις.
Όχι για μένα , αλλά για την σελίδα που θα δώσει πολλά σε όσους έχουν την διάθεση να την καταλάβουν. Εγώ ξέρω από νικητές , είμαι ανάμεσά τους
Και μια φιλική συμβουλή , αν και είμαι σίγουρος ότι ξέρεις καλά τι κάνεις.
ΟΙ κλώνοι μπροστά στις γεννήτριες , είναι κλανιές. Με την συχνότητα που κερδίζεις , θα έλθεις πιο γρήγορα στην νίκη με την γεννήτρια . Δεν κατηγορώ τους κλώνους .Κι αυτοί μια χαρά είναι , αρκεί να ξέρεις να τους παίζεις και εσύ το κατέχεις.

Όσο για σένα BigParas πέρα από το να σε ευχαριστήσω δημόσια για την μεγάλη αλλαγή στην ζωή μου, έχω να σου κάνω και μια υπόδειξη , με κάθε σεβασμό στο άτομό σου και καθαρά και μόνο επειδή αυτή η σελίδα αξίζει πολλά.

Διώξε από το σάιτ σου τους αποτυχημένους, όχι τους χαμένους. Ξέρω ότι θα με πιάσεις τι εννοώ.
Υπάρχει κόσμος που είναι τόσο κομπλεξικός και αποτυχημένος στην ζωή του, που απλά θα διαταράσσει την ομαλή λειτουργία της καταπληκτικής σου δουλειάς.
Συγνώμη αν σας κούρασα, αλλά έπρεπε να τα γράψω για να ξεσκάσω.
Και για όσους δεν κατάλαβαν, αποτυχημένους και μη
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ , ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ

Υ.Γ. Αν κάποιος αισθανθεί την ανάγκη να με βρίσει ας το κάνει!
Ατό έκανα κι εγώ και ξέσπασα
Δεν το έκανα από κακία απλά ήθελα να δώσω οδηγίες προς τους ναυτιλομένους, που έχουν χάσει τον δρόμο τους.

Και κάτι άλλο ! Σαν νικητής πήγα αλήθεια στην Χαβάη, αλλά σαν την Ελλάδα πουθενά (οχι την τωρινή-κουράγιο , θα φτιαξουν τα πράγματα)


Λοιπον μαγκακο.. χωρις να ξερεις να μην μιλας ...και ξερεις γιατι;;;;
Γιατι εισαι ενα περιτρανο παραδειγμα και επαληθευση σε αυτα που λεω!!!
Οσοι κερδιζουν ή ειναι κερδισμενοι απο το στοιχημα δεν περιπλανονται απο σελιδα σε σελιδα.
Καθονται στα αυγα τους και στα εκατομυρια τους οπως εσυ.
Τωρα τι εχω εγω με τον Χρηστο εσυ δεν εισαι ικανος να ξερεις.
Αποκαλεις καποιους <<Μα καλά, διανοητικά καθυστερημένα είναι τα παιδάκια. >>...καλα κανεις αν δεν ειχα μυαλο και εγω ετσι θα αποκαλουσα πισω απο την οθονη μου.
Με τον Χρηστο ανταλαξαμε μερικες κουβεντες και θα τα πουμε και κατ ιδιαν...
εσενα δεν σου πεφτει λογος να ανακατευεσαι...
Λοιπον μια συμβουλη , χωρις να ξερεις να μην ανακατευεσαι εκει που δεν σε σπερνουν!!!!
Αραξε λοιπον στα εκατομυρια σου και ασε εμας να χανουμε.... γιατι αν ησουν μαγκας θα εβγενες τοσο καιρο και θα ελεγες .... παιδια παιχτε ετσι και κερδιστε,,, και οχι να βγεις μετα απο καιρο και να διαφημηζεσαι για τα κερδη σου .
Καλα κανεις και μπραβο σου και μακαρι να μπορουσα να το κανω και εγω....αλλα ακομα μια φορα θα σπυ πω ...οποιοι ειναι κερδισμενοι δεν γυριζουν απο δω και απο κει να το διατυμπανιζουν... εσυ κερδιζεις , καθεσαι στα αυγα σου και δεν λες τιποτα και καλα κανεις...

Στην τελικη σου επιστρεφω εις διπλουν τους χαρακτιρισμους και απολαυσε την Χαβαι σου (που μακαρι ν α μπορουσα να το κανω και εγω ) και ασε μας εμας φιλαρακο!!!!!1

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": oviedo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16/03/2012 20:10 #1309 από betover
Αρχηγε!!!!!

Και κατι αλλο που πραγματικα θα ηθελα να σου πω!!!!!!!

Ο BIGPARAS ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΧΑΘΕΙ ...ΑΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ.



ΑΦΟΥ ΒΡΕ ΑΡΧΗΓΕ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ 6ΨΗΦΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΕΡΔΩΝ.....ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ (ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ) ΕΣΤΩ 500€ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΩΜΗ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.397 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101970

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 610 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας