Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Καλώς ήρθατε στο Kunena Φόρουμ!

Πείτε σε μας και τα μέλη μας ποιοι είστε, τι σας αρέσει και γιατί γίνατε μέλος αυτού του Ιστότοπου.
Καλωσορίζουμε όλα τα νέα μέλη και ελπίζουμε να σας βλέπουμε συχνά!

Καλως σας βρήκα

Περισσότερα
21/03/2012 22:01 #1378 από poa2005
Καλως σας βρήκα δημιουργήθηκε από poa2005
Ειμαι ο Παναγιωτης , 48 χρονων, απο την Αθηνα. Θεωρω τον εαυτο μου ερασιτεχνη στον στοιχηματισμο και ενας φίλος "επαγγελματίας" του είδους απο τον οποίο ζήτησα τα .. φωτα του με εστειλε εδω. Από οσο εχω δει και διαβασει τις τελευταιες λιγες μέρες στο site, αυτα που προτείνονται (πειθαρχία στο παιχνιδι, κυνηγι αποδοσεων που τις "εχεις" κλπ) ταιριάζουν απόλυτα στο δικο μου προφιλ σαν παικτης.
Παίζω στοιχημα, στην Sportingbet, παιζω μονο ποδοσφαιρο και μονο εθνικα πρωταθλήματα σχεδον καθε ΠΣΚ. Κυνηγαω σχετικα μικρες αποδοσεις (κοντα στο 2) που έχουν μεγαλυτερη πιθανοτητα επιτυχιας. Απο τα ετοιμα συστηματα διπλασιασμου διάλεξα 2 τα οποία θα δοκιμασω ξεκινωντας απο αυτο ΠΣΚ. Το κάθε συστημα έχει αρκετα βήματα (στοιχηματα) οποτε πιστευω οτι στοιχηματιζοντας σε νικη-ισοπαλια-ηττα και με τις ωρες εναρξης των αγωνων θα έχω δυνατοτητα για μέχρι 6 στοιχηματα ανα ΠΣΚ (ενα την Παρασκευη, ενα την Δευτερα και απο δυο το Σαββατο και την Κυριακη στους μεσημεριανους και τους βραδινους αγωνες). Θελω να ρωτησω εάν έχει καποιος φίλος να μου προτείνει κάποιο είδους στοιχηματισμού που να μπορει να ολοκληρωθει σε λιγωτερα ΠΣΚ.
Καλα κερδη σε ολους. :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
26/03/2012 21:26 #1471 από poa2005
Απαντήθηκε από poa2005 στο θέμα Απ: Καλως σας βρήκα
Τελικα επιλέχθηκε το συστημα 1006-0002-200 (αποδοση κατ ελαχιστον 2) διπλασιασμος σε 20 πονταρισματα με επιτυχιες κατ ελαχιστον 1 στις 4.
Θα παίξω δυο στοιχηματα απο 40 ευρω το καθενα. Ηδη έχουν παιχτει 3 στοιχηματα στο ενα και 4 στο άλλο με επιτυχια. Τα αρχικα 80 ευρω (40+40) έχουν γινει 92 ευρω. Αν υποψιαστώ ότι το συστημα δουλευει.. θα πεθανω! που έλεγε και η χηρα Μητσαινα. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
27/03/2012 06:58 #1474 από BigParas
Απαντήθηκε από BigParas στο θέμα Απ: Καλως σας βρήκα

poa2005 έγραψε: Τελικα επιλέχθηκε το συστημα 1006-0002-200 (αποδοση κατ ελαχιστον 2) διπλασιασμος σε 20 πονταρισματα με επιτυχιες κατ ελαχιστον 1 στις 4.
Θα παίξω δυο στοιχηματα απο 40 ευρω το καθενα. Ηδη έχουν παιχτει 3 στοιχηματα στο ενα και 4 στο άλλο με επιτυχια. Τα αρχικα 80 ευρω (40+40) έχουν γινει 92 ευρω. Αν υποψιαστώ ότι το συστημα δουλευει.. θα πεθανω! που έλεγε και η χηρα Μητσαινα. ;)


Καλή ειτυχία Παναγιώτη!

Δεν χρειάζεται να ακολουθήσεις την Μήτσαινα, τα συστήματα δυλεύουν 100%, αρκεί να επαληθεύεται ο μοναδικός όρος που έχεις θέσει , να κερδίζεις μια φορά κάθε τόσο , ανάλογα το σύστημα που ακολουθείς
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": poa2005

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
27/03/2012 21:05 #1500 από poa2005
Απαντήθηκε από poa2005 στο θέμα Απ: Καλως σας βρήκα
Η αλήθεια ειναι οτι είναι η πρωτη φορα απο οσο καιρο παιζω εστω και ... χαλαρα, που κανω καταγραφη του τι και ποσο παιζω. Ελπίζω να καταφερω να πειθαρχίσω μεχρι το τελος του κυκλου. Μετα και τα επομενα στοιχηματα θα ανεβασω ετσι και αλλιως και το τι εχω παιξει (θα εχουν συμπληρωθει 5-6 στοιχηματα τουλαχιστον).Καλα κερδη σε ολους. :cheer:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.393 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101966

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 446 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας