Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Καλώς ήρθατε στο Kunena Φόρουμ!

Πείτε σε μας και τα μέλη μας ποιοι είστε, τι σας αρέσει και γιατί γίνατε μέλος αυτού του Ιστότοπου.
Καλωσορίζουμε όλα τα νέα μέλη και ελπίζουμε να σας βλέπουμε συχνά!

WHO I AM

Περισσότερα
15/06/2013 06:59 #6032 από alepou
WHO I AM δημιουργήθηκε από alepou
Την καλημέρα μου σε όλη την παρέα.Να πώ μερικά πράγματα για μένα για να με γνωρίσετε καλύτερα.

Είμαι ο Παύλος και ασχολούμαι με τον αθλητικό στοιχηματισμό σχεδον 25 χρόνια.Έχω δοκιμάσει τις δυνάμεις μου σε ότι μπορεί να παίξει κανείς,αλλά αυτό που με κέρδισε είναι το ποδόσφαιρο.Αγαπημένο μου πρωτάθλημα είναι το Γερμανικό,με την ομάδα μου να είναι η Στουτγκάρδη.Θεωρώ εύλογο να με ρωτήσει κάποιος "μα γιατί αυτό και όχι κάποιο άλλο".Η απάντησή μου δεν μπορεί να ενσωματωθεί σε λίγες γραμμές.Είναι ένα πρωτάθλημα που παρακολουθώ επι 3 συνεχόμενες δεκαετίες,και θα χρησιμοποιήσω πάρα πολλά επιχειρήματα και φράσεις μέχρι να φτάσει να γίνει κατανοητό,το γιατί ακολουθώ πιστά σαν σκυλί το Γερμανικό Ποδόσφαιρο.

Έχω συνεργαστεί με μερικούς απο τους πιο προβεβλημένους στοιχηματικούς ιστότοπους στην Ελλάδα,όπου οι περισσότεροι με γνωρίζουν με το χαρακτηριστικό ψευδώνυμο "Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ".Για ευνόητους όμως λόγους οπτικής αισθητικής περιόρισα την εμφάνιση του ψευδωνύμου,γράφοντας μόνο "Η ΑΛΕΠΟΥ".Δεν ξέρω αν είναι εφικτό απο τους διαχειριστές του φόρουμ,αν όμως γίνεται,θα ήθελα αντί για " alepou " όπως με δείχνει να μετατραπεί σε " Η ΑΛΕΠΟΥ ",όπως με γνωρίζουν οι περισσότεροι.

Θέλω να πώ επίσης κάποια πράγματα απο την αρχή,για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις απο οποιονδήποτε.Ο λόγος κατ αρχήν που άνοιξα λογαριασμό εδώ σε αυτόν τον ιστότοπο έχει να κάνει με μία ιδιαίτερη φιλία που έχω με τον φίλο Σταύρο,τον γνωστό σε όλους σας και ως Betover.Εκείνος ήταν που θεώρησε,όπως μου είπε ως κάτι παραπάνω απο χρήσιμη την παρουσία μου σε αυτόν εδώ τον χώρο,και μου έκανε την πρόσκληση να γίνω μέλος.

Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να αφήσω να εννοηθεί οτι είμαι κάποιος μάγος του αθλητικού στοιχηματισμού,που ήρθε εδώ για να προβάλλει την εξυπνάδα του.Θεωρώ προσωπικά πως είμαι επαρκώς κατατοπισμένος σε θέματα αθλητικού στοιχηματισμού γενικότερα,και πως οι γνώσεις που έχω γύρω απο το στοιχηματικό γίγνεσθαι του ποδοσφαίρου της Γερμανίας και όχι μονο,πως είναι σε θέση να βοηθήσουν έστω και έναν παίκτη του αθλητικού στοιχηματισμού,ωστε να υπάρξει αποφυγή απο τις στοιχηματικές λακκούβες και κακοτοπιές.

Ο τρόπος με τον οποίο ασχολούμαι με την στοιχηματική αρθρογραφία,ήταν αυτός ο οποίος το 2010,με έφερε πολύ κοντά στο να συνεργαστώ με την στοιχηματική εφημερίδα Matchmoney.Κάτι τέτοιο όμως δεν επετεύχθη,καθώς οι αρχές μου γύρω απο την στοιχηματική αρθρογραφία είναι πολύ συγκεκριμένες και βασίζονται σε καθαρά επαγγελματικό προφίλ,και ήταν αυτές οι οποίες συγκρούστηκαν μετωπικά με την διοίκηση της εφημερίδας.

Παραδέχομαι οτι εξαιτίας κάποιων εξαιρετικών ιδιορρυθμιών που έχω όταν δουλεύω πάνω στον αθλητικό στοιχηματισμό,σε κάποιους στοιχηματικούς ιστότοπους δημιουργήθηκαν μεγάλες εντάσεις,και άσχημες παρεξηγήσεις,ακόμα και με πρόσωπα τα οποία θεωρούσα πολύ κοντά μου.Κανείς όμως,έτσι τουλάχιστον θέλω να πιστεύω,δεν με έχει μπαννάρει μέχρι τώρα απο πουθενά,καθώς μόνο καλά λόγια υπάρχουν απο πολύ κόσμο,καθώς είναι κάτι παραπάνω απο εμφανή τα σημάδια της δουλειάς μου απο όπου κι αν πέρασα.

Πέρα λοιπόν απο όλα αυτά τα περάσματα που έκανα,αποφάσισα να μαζέψω την ουρά μου,και να ακολουθήσω,έναν πολύ μοναχικό δρόμο,όπου δεν θα υπάρχουν περιορισμοί απο κανέναν και για κανέναν απολύτως λόγο,ούτε να μου απαγορεύεται να συνεργάζομαι με οποιονδήποτε ιστότοπο για επίσης οποιονδήποτε λόγο.Κάπου στην μέση του Ιανουαρίου του τρέχοντος έτους 2013,έχοντας τελείως και πάνω απ όλα ερασιτεχνικά κίνητρα,έφτιαξα ένα μπλόγκ,όπου ανεβάζω-αποτυπώνω τις επιλογές μου γύρω απο το Γερμανικό Ποδόσφαιρο κατα βάση,και ακολούθως γύρω απο το οτιδήποτε κινείται,απ όπου θεωρώ οτι μπορεί να αναδειχθεί μία στοιχηματική ευκαιρία.Στην αρχή ήμουν εντελώς μόνος μου,αλλά με την παροδο των ημερών,αυξήθηκαν οι επισκέψεις,και θεώρησα καλό να συνεργαστώ και με κάποιες στοιχηματικές εταιρείες,ώστε να τις προωθήσω μέσα απο μπάννερς στον ιστότοπό μου.Ο σκοπός που φτιάχτηκε αυτός ο ιστότοπος δεν ειναι,το να επιχειρήσω να λύσω το οικονομικό μου πρόβλημα μέσα απο στοιχηματικές διαφημίσεις.Θα έλεγα μάλλον το αντίθετο,καθώς θα ήμουν ευχαριστημένος με οτιδήποτε θα μου ερχόταν σαν κέρδος,απο ανθρώπους που τιμούν τις επιλογές μου,και γράφονται στις εταιρείες που διαφημίζω.


Δεν ξέρω αν εδώ σε αυτόν τον ιστότοπο βρώ γνώριμους απο άλλα sites,νομίζω όμως οτι κάτι μπορώ να κάνω και να βοηθήσω απο το δικό μου μετερίζι,όποιον νομίζει οτι μπορώ να φανώ χρήσιμος,και θεωρεί την στοιχηματική μου βοήθεια χρήσιμη.


Αν μου επιτρέπεται να εκφράσω μία τεχνική απορία-παράπονο,είναι αυτό που έχω προσέξει όση ώρα γράφω,πως τα γράμματα είναι μόνο κόκκινα,και πως δεν μπορω να βρώ αν υπάρχει κάποιος text editor,ωστε να αλλάζω χρώματα,να τα κάνω έντονα,διαφορετικές γραμματοσειρές,εισαγωγή εικώνων,βίντεο, κτλπ.Εκτιμώ εκ των προτέρων ιδιαίτερα όποια βοήθεια πάνω σε αυτό το θέμα.



Ξέρω οτι κούρασα με αυτό το μακροσούρτι που έγραψα για εισαγωγή,αλλά νομίζω πως θα τα πάμε καλά.


Παύλος

Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15/06/2013 08:37 #6037 από BigParas
Απαντήθηκε από BigParas στο θέμα WHO I AM
Καλωσόρισες Παυλο στην παρέα.

Οπως θα ειδες μολιςδημοσιευτηκε το θεμα σου , το μαγικο μας σαιτ ικανοοιησε την επιθυμία σου τα γραμματα να γινουν μαύρα :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, alepou

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.389 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101970

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 617 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας