Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Αναπτύξτε τις προτάσεις σας γιά να φτιάξουμε το Φόρουμ μας όσο το δυνατόν πιό λειτουργικό

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΣΤΟ "ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ"

Περισσότερα
17/08/2013 08:54 #6182 από alepou
Οι "δεινόσαυροι" της Erste Bundesliga μας καλούν σήμερα..... :whistle: :whistle:

germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/08/17-8-2013.html


Καλη Επιτυχία...!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18/08/2013 08:34 #6194 από alepou
Η σημερινή επιλογή έρχεται απο την Zweite Bundesliga.... :whistle: :whistle:


germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/08/18-8-2013.html


Καλή Επιτυχία...!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
22/08/2013 08:30 #6205 από alepou
Η επιλογή μου σήμερα ειναι απο τα play offs του Εουρόπα Λίγκ :whistle: :whistle:



germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/08/22-8-2013.html


Καλή επιτυχία....!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": cosmo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/08/2013 08:50 #6206 από alepou
Σήμερα θα παίξουμε με μία επιλογή απο την Zweite Bundesliga :whistle: :whistle:


germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/08/23-8-2013.html


Καλή Επιτυχία....!!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/08/2013 09:36 #6207 από alepou
Η σημερινή μου επιλογή..είναι απο το σούπερ ντέρμπυ της πολης της Στουτγκάρδης... :whistle: :whistle:


germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/08/25-8-2013.html



Καλή Επιτυχία....!!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/08/2013 22:39 #6209 από giodour
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ!
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΟΙΡΆΖΕΣΑΙ ΜΕ ΌΛΑ ΤΑ ΜΈΛΗ ΤΟΥ INCOME ΤΙΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΊΚΕΣ ΣΟΥ ΕΠΙΛΟΓΕΣ!
ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΖΟΓΆΡΩ ΑΠΌ ΤΟΝ ΜΆΙΟ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΏ ΌΣΟ ΜΠΟΡΏ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΡΙΣΜΈΝΩΝ ΠΑΙΔΙΏΝ ΕΔΏ ΜΈΣΑ!
ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΈΣΩ, ΑΝ ΕΊΝΑΙ ΕΦΙΚΤΌ ΦΥΣΙΚΆ, ΕΠΕΙΔΉ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΕΊΣ ΚΆΠΟΙΟ ΣΎΣΤΗΜΑ ΜΕ ΓΕΝΝΉΤΡΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ, ΞΕΚΊΝΑ ΜΕ ΈΝΑΝ ΑΡΙΘΜΌ 100 UNITS ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΠΟΝΤΑΡΊΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ!
Ο ΚΑΘΈΝΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΊ ΘΑ ΡΥΘΜΊΣΕΙ ΤΗΝ ΜΟΝΆΔΑ ΤΟΥ UNIT ΑΝΆΛΟΓΑ ΤΗΝ ΜΠΑΝΚΑ ΤΟΥ!
ΓΙΑ ΆΛΛΟΝ ΔΗΛΑΔΉ ΤΟ 1 UNIT ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΕΊΝΑΙ 1€, ΓΙΑ ΆΛΛΟΝ 3€, ΓΙΑ ΆΛΛΟΝ 10€. ΚΟΚ...
ΑΛΛΆ ΘΑ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΚΑΙ ΌΣΟΥΣ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΎΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΟΥΝ ΠΌΤΕ ΠΟΝΤΆΡΕΙΣ ΈΝΑ ΣΗΜΕΊΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΎΕΙΣ ΠΟΛΎ ΚΑΙ ΠΌΤΕ ΌΧΙ!

ΦΙΛΙΚΑ ΠΆΝΤΑ!

PS: ΡΕ ΜΆΓΚΕΣ? ΌΛΟΙ ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΨΗΦΊΖΕΤΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΆ ΣΤΟ ΚΆΡΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΚΕΊ ΌΤΙ ΚΆΝΕΙ ΟΛΌΚΛΗΡΗ ΑΝΆΛΥΣΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΌΓΟ ΕΠΙΛΕΓΕΊ ΈΝΑ ΣΗΜΕΊΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΤΆΕΙ ΈΝΑ ΠΧ ΟΒΕΡ ΣΤΟ ΤΆΔΕ ΜΑΤΣ?
ΤΟ ΠΑΛΙΚΆΡΙ, ΚΆΘΕΤΑΙ, ΜΕΛΕΤΆΕΙ, ΣΑΣ ΔΊΝΕΙ ΈΤΟΙΜΗ ΜΑΣΗΜΈΝΗ ΤΡΟΦΉ ΤΗΝ ΑΝΆΛΥΣΗ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΎΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΊΔΙ! ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΆΝΕΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΌΝΤΑΡΕΤΕ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
26/08/2013 06:27 #6211 από alepou
Την καλημέρα μου σε όλους....και καλή εβδομάδα να έχουμε.....Φίλε giodour,όχι επειδή το έγραψες εσύ....αλλά μόνο αυτό δεν περίμενα να δώ να γράφεται στον χώρο που μου παραχώρησε το φόρουμ για να αποτυπώνω τις επιλογές μου......Και ξεκινάω κατ ευθείαν απο το υστερόγραφο που έχεις.....Θα σας παραπέμψω όλους στην πρώτη σελίδα αυτού του θρέντ....συνιστώντας σε όλους όσους παρακολουθούν τις επιλογές μου....να διαβάσουν με προσοχή τον εισαγωγικό μου πρόλογο....Πέρα απο αυτό...έχω να πώ πως όντως ακολουθώ έναν πολύ μοναχικό δρόμο στον αθλητικό στοιχηματισμό....με τις όποιες ιδιορρυθμίες μπορεί να έχω....Έχω συνεργαστεί με μερικούς απο τους καλύτερους στοιχηματικούς ιστότοπους στην Ελλάδα....παρ όλα αυτά προτίμησα να συνεχίσω αυτό το ταξίδι αξιοποιώντας κάπως διαφορετικά τις προσωπικές μου ικανότητες.....Χαίρομαι ιδιαίτερα που υπάρχουν αναγνώστες...στους οποίους δεν αρέσουν τα γραπτά μου....ή όπως λές....ψηφίζουν αρνητικά για κάποιο κάρμα απ ότι είδα....κάτι βεβαίως εντελώς ανούσιο που δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τον αθλητικό στοιχηματισμό.....Αν υπάρχει κάποιος εδώ στο income paradise που μπορεί να ξέρει ΚΑΙ τον τρόπο(σχεδόν) που σκέφτομαι και δουλεύω....αλλά και πως προσεγγίζω τις επιλογές μου δεν θα μπορούσε να μην είναι ο Σταύρος (betover)....Θα αφήσω εκείνον να μιλήσει για μένα....και να σας πεί που βρίσκει προτερήματα ή ακόμα και ελαττώματα σε αυτό που κάνω γύρω απο τον αθλητικό στοιχηματισμό......Giodour το θέμα με τις γεννήτριες που εικάζεις οτι δεν χρησιμοποιώ....το έχω στα υπ΄όψιν....Όντως προς το παρόν δεν ακολουθώ κάποιο σύστημα με γεννήτρια....και αυτό συμβαίνει επειδή παρακολουθώ κάποια πράγματα που κρίνω οτι με ενδιαφέρουν γύρω απο αυτό....έως ότου κρίνω πως μπορώ να θέσω εαυτόν στην starting position για ένα τέτοιο εγχείρημα..το οποίο δεν θα αργήσει να ξεκινήσει.......Και κάτι τελευταίο....που ίσως χρειαστεί να το ξαναπώ.....Δεν ήρθα σε αυτό το φόρουμ ως κάποιος μάγος του αθλητικού στοιχηματισμού.....Ο Σταύρος μου πρότεινε αυτόν εδώ τον χώρο πιστεύοντας οτι μπορώ να βοηθήσω με τον τρόπο μου......Αν κάποιος ή κάποιοι διαφωνούν με αυτά που παρουσιάζω γενικότερα.....νομίζω πως θα ήταν πιο καλό να γράφουν ευθέως τις απόψεις τους...για να γίνεται και διάλογος....Δεν έχω να αποδείξω κάτι....η δουλειά μου θα είναι αυτή που θα δείξει τι μπορώ να κάνω.......Κι αν στο τέλος δεν έρθει το καλό αποτέλεσμα ?? Εεε...δεν χάθηκε και ο κόσμος.....η αξία της προσπάθειας είναι αυτή που μετράει πάνω απ όλα.......Την καλημέρα μου και πάλι.....!!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/09/2013 07:49 #6224 από alepou
Σήμερα θα παίξουμε στο σούπερ ντέρμπυ της Βάδης-Βυρτεμβέργης στην Γερμανία..... :whistle: :whistle:



germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/09/01-9-2013.html



Καλή επιτυχία....!!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
03/09/2013 08:31 #6231 από alepou
Σήμερα..θα παίξουμε μεγάλη μπάλλα στην Trei Liga της Γερμανίας..... :whistle: :whistle:



germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/09/3-9-2013.html



Καλή Επιτυχία....!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
07/09/2013 08:47 #6248 από alepou
Η σημερινή επιλογή..έρχεται απο την Trei Liga της Γερμανίας... :whistle: :whistle:


germanfootballexpert.blogspot.gr/2013/09/7-9-2013.html




Καλή Επιτυχία...!!!

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": cosmo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.498 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101967

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 377 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας