Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Αναπτύξτε τις προτάσεις σας γιά να φτιάξουμε το Φόρουμ μας όσο το δυνατόν πιό λειτουργικό

ΜΙΔΑΣ Η' ΚΛΑΣΙΚΗ ?

Περισσότερα
31/12/2017 20:15 #13086 από mariolata
ΜΙΔΑΣ Η' ΚΛΑΣΙΚΗ ? δημιουργήθηκε από mariolata
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΟΡΝΕΡ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΟΡΝΕΡ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΠΤΑ ΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ.ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΔΑ ΣΤΑ ΕΤΟΙΜΑ ΠΛΑΝΑ ( ΑΚΡΙΒΩΣ Η" ΟΒΕΡ ,4ΜΑΞ ) ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩ. Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥ ΜΙΔΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ 2 ΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ, ΜΙΑ ΜΕ ΟΒΕΡ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΟΡΝΕΡ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΩΣΤΕ ΑΝ ΧΑΝΕΙ Η ΜΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Η ΑΛΛΗ.ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
Περισσότερα
05/01/2018 06:50 #13088 από mariolata
Απαντήθηκε από mariolata στο θέμα ΜΙΔΑΣ Η' ΚΛΑΣΙΚΗ ?
ΚΛΑΣΙΚΗ ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ
ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ 80 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΜΕ ΣΕ 2 ΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ΤΩΝ 40 ΕΥΡΩ ΕΚΑΣΤΩΣ
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
05/01/2018 06:52 #13089 από mariolata
Απαντήθηκε από mariolata στο θέμα ΜΙΔΑΣ Η' ΚΛΑΣΙΚΗ ?
ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ?
ΜΙΔΑΣ Η' ΚΛΑΣΙΚΗ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11/01/2018 15:27 #13090 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα ΜΙΔΑΣ Η' ΚΛΑΣΙΚΗ ?
Κατ αρχας θα ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη για την αργοπορία μου να απαντησω (μιλαω σαν απλο μελος που ειμαι) στο ερωτημα σου. Εθεσες ενα ερωτημα και ολα τα μελη θα επρεπε να λαβουμε μερος με οποιονδηποτε τροπο...μονο ετσι θα παμε μπροστα στο στοιχημα..... Θα απαντησω στην ερωτηση σου .. Πιστευω οτι το να πονταρεις σε 2 αντικρουομενα στοιχηματα ΔΕΝ θα φερει κερδος. Το εχω δοκιμασει με οβερ / αντερ και δεν πετυχε..... τωρα ο ΜΙΔΑΣ ειναι πολυεργαλειο και σιγουρα ειναι πιο ισχυρο εργαλειο λόγω του οτι...σε πολλες περιπτωσεις και να χαθει το συστημα ..εχεις επιστροφη του 50% του τρεχοντας κεφαλαιου.

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/02/2018 09:12 #13190 από Ironbird
Απαντήθηκε από Ironbird στο θέμα ΜΙΔΑΣ Η' ΚΛΑΣΙΚΗ ?
Καλησπέρα φίλε μου νομίζω ότι η κλασσική γεννήτρια θα ήταν πιο σωστό να χρησιμοποιηθεί όταν έχεις ως στόχο να πιάσεις ένα και μοναδικό γεγονός πχ το over corner.Η απόδοση στην κλασσική θα πρέπει να είναι πάντα η ίδια υποθετικά.Με τα κόρνερ στα τελευταία λεπτά οι αποδόσεις μπορεί να διαφέρουν.Ο Μίδας είναι ένα πολυεργαλείο όπως είπε και ο Σταύρος παραπάνω που μπορεί να τα κάνει όλα μαζί αρκεί να βάλεις τις σωστές ρυθμίσεις.Επίσης αυτό που κάνει τον Μίδα εκπληκτικό είναι ότι μπορείς να κλειδώσεις κάποια πονταρίσματα σου και να κερδίσεις έτσι επιπλέον βήματα.Αλλά νομίζω στην περίπτωσή σου δεν θα το χρειαστείς γιατί στην ουσία κυνηγάς μια έκβαση ενός γεγονότος.Κάνε μια δοκιμή και με τον ένα τρόπο και με τον άλλο και θα καταλάβεις και απο μόνος σου πιο σου ταιριάζει πιο πολύ.Ελπίζω να βοήθησα καλή επιτυχία

Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.473 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101508

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 361 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας