Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Αναπτύξτε τις προτάσεις σας γιά να φτιάξουμε το Φόρουμ μας όσο το δυνατόν πιό λειτουργικό

Παρακαλώ την βοήθειά σας (εξυπνος τροπος παιχνιδιου που δεν ειναι τζογος)

Περισσότερα
03/10/2018 10:52 - 03/10/2018 10:59 #13463 από perrys
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα του income paradise και τα θερμά μου συγχαρητήρια στους διαχειριστές της κάνετε καταπληκτική δουλειά.

Πρόσφατα έπεσα πάνω σε μια ιστοσελίδα που λέγεται oddsmonkey αυτή η σελίδα κάνει (όπως γράφει) κάτι πολύ απλό εδώ και χρόνια.
Απλά ταιριάζει τα στοιχήματα με τέτοιο τρόπο ώστε να κερδίζεις τα μπόνους (δεν είναι παράνομο)
Στην Αγγλία έχει περίπου 90 εταιρείες που όλες θέλουν ένα μερίδιο από την πίτα. Για να προσελκύσουν πελάτες τους δίνουν τα αρχικά μπόνους όπως και στην Ελλάδα αλλά δεν σταματάει εκεί μετά υπάρχουν και τα μεσοβδόμαδα μπόνους (βάλε τουλάχιστον 10€ στο τάδε ματς και θα σου δώσουμε και 10€ μπόνους)
Μιλάμε για τουλάχιστον 90 εταιρείες. Οι 40 να σου δίνουν 10€ μπόνους μεσοβδόμαδα είναι τουλάχιστον 400€.
Εχω διαβάσει όλα τα ξένα φόρουμ και δεν γράφει πουθενά ότι είναι απάτη. Και το καλύτερο ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΖΌΓΟΣ.
Τώρα πάμε και στα προβλήματά όλες οι εταιρίες έχουν έδρα την Αγγλία οπότε υπάρχει ο γεωγραφικός περιορισμός εδώ ας πούμε ότι υπάρχει η σύνδεση vpn θα πρέπει να έχουμε και μια αγγλική διεύθυνση..
Υπάρχει κάποιος στην κοινότητα που το κάνει;
Υπάρχουν μέλη που να θέλουν να ξεπεράσουμε τα προβλήματα και άρα να βγάλουμε κάποια χρήματα;
Θέλω πολύ να διαβάσω τις απόψεις σας
Αν θέλετε μπορούμε και να βρεθούμε είτε να μιλήσουμε εδώ είτε μέσω μαιλ ακόμα και στο τηλέφωνο
Last edit: 03/10/2018 10:59 by perrys.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/01/2019 00:09 #13544 από Ironbird
Δεν το γνωρίζω προσωπικά αυτό το στυλ παιχνιδιού όμως θα ήθελα να μας πεις λεπτομέρειες για όσους θέλουν να το ακολουθήσουν.Ευχαριστουμε πολύ που το μοιράστηκες

Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15/02/2019 17:34 #13576 από dimtsas
μιλάς για το matched betting. Εκτός από το γεγονός ότι πράγματι θέλεις διεύθυνση εξωτερικού για να μπορείς να κάνεις τις ταυτοποιήσεις του λογαριασμού, δεν είναι τόσες πολλές οι προσφορές ώστε να φτάνεις 400 ευρώ τη βδομάδα τόσο απλά. Επίσης βάζουν όρια οι εταιρίες μόλις βλέπουν ότι συμμετέχεις μόνο σε ότι έχει να κάνει με προσφορές. Κάποτε ήταν καλό το matched betting πλέον όμως νομίζω πώς έχει αρχίσει να γίνεται πολύ δύσκολο σε σημείο που δε ξέρω αν αξίζει πλέον. Εγώ προσωπικά που το έκανα για 1.5 χρόνο, έφαγα γρήγορα όρια σε αρκετές εταιρίες κάνοντας το έργο μου πολύ δύσκολο και εν τέλει τα παράτησα. Εξαρτάται από την όρεξη που έχεις να ασχοληθείς. Αν βρεις τρόπο να παίζεις σε ταυτοποιημένους λογαριασμούς, εδώ είμαι για ότι χρειαστείς.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": perrys

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
28/02/2019 23:44 #13579 από perrys
Έχεις απόλυτο δίκιο .
Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως τα περιέγραψες.
Μόλις πήρα τα αρχικά μπόνους και λίγα reload το παράτησα .
Μου έχουν πει ότι μετά από το matched betting καλό είναι το horse dutching
Το έχεις δοκιμάσει ?
Έχεις κάτι άλλο να προτείνεις ?
Βέβαια το καλύτερο ήταν το bonus hunting σε multiple accounts Αλλά όπως έγινε με την 365 πάει και αυτό ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
28/02/2019 23:59 #13580 από dimtsas
Τι έγινε με την bet365? Αν έχεις πρόσβαση στο ανταλλακτηριο πολλά μπορείς να κάνεις αλλά θέλει προσοχή. Εγώ θα αρχίσω ξανά μετά από χρόνια το lay the draw. Με καλά ποσοστά θα βγεις συν . Με άλογα έχω λίγο ασχοληθεί και προσοχή αν ασχοληθείς γιατί πριν την έναρξη της κούρσας οι τιμές τρελαίνονται κι αν δεν προλάβεις να βγεις απ' τον αγώνα είναι δύσκολο κατά τη διάρκεια του να τα καταφέρεις .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/03/2019 12:38 #13582 από perrys
Το να έχεις πρόσβαση στο ανταλλακτήριο το θεωρώ σχετικά εύκολο . Και έχω
Όσο έπαιζα κατά του χ δεν είχα ούτε κέρδος ούτε ζημιά.
Τώρα σκέφτηκα να παίζω κατά του φαβορί στις ιπποδρομίες . με σταθερό ποντάρισμα και διπλασιασμό όταν χάνω.
Ξέρω ότι ο διπλασιασμός είναι το χειρότερο είδος παιχνιδιού αλλά δες και μόνος σου τα αποτελέσματα δεν έχει πολλά σερί το φαβορί .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/03/2019 12:42 #13583 από perrys

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/03/2019 13:00 #13584 από perrys
Μετά από μια καλύτερη μάτια είδα ότι το κόλπο μπάζει ..

Για το κατά του x θέλεις να κανείς μια λίστα με τους αγώνες που θα βάλεις .
Η να μου αναπτύξεις το σκεπτικό σου . θα είναι live ? pregame ?

Μου άρεσε και αυτό με το τένις που έγραψες . γιατί το άφησες ? δεν τραβάει ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.454 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101502

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1730 επισκέπτες και 2 μέλη

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας