Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Πετυχημένα συστήματα στοιχήματος. Τα συστήματα που έφθασαν τον στόχο τους.

Νέο Σύστημα με το bf bot manager και 30 Ευρώ γιά το όνειρο

Περισσότερα
08/09/2012 22:01 - 09/09/2012 12:54 #2929 από BigParas
Έναρξη συστήματος : Παρασκευή 7 Σεπτεβρίου ώρα 16.35
Επιθυμητή λήξη Συστήματος : σε 100 ημέρες αν το θέλει κι αυτό
Αγορά Στοιχηματισμού : Σκυλάκια
Είδος Στοιχήματος : κατα του φαβορί σε αποδόσεις 2,9-5
Ευκαιρίες για νίκη : Μόνο δυο μαξιλάρια
Αρχικό κεφάλαιο : 30 Ευρώ
Κεφάλαιο στόχος (όνειρο) : 100.000 Ευρώ
Στόχος ανά κύκλο : 16,67% επί του κεφαλαίου.
Ολοκληρωμένοι Κυκλοι Συστήματος που θέλουμε (άλλο το αν μπορούμε ) : 53
Εργαλεία Συστήματος : Γεννήτρια Συστημάτων Στοιχήματος και Bf Bot Manager V2

Περιγραφή ταχτικής : Μοιράζουμε το τρέχον κεφάλαιο μας σε τρια ισα μεριδια. Στην περίπτωση μας, το αρχικό κεφάλαιο των 30 Ευρώ το μοιράζουμε σε τρία ισα μερη των 10 Ευρώ. Από αυτά θα χρησιμοποιούμε τα 10 για τα 2 μαξιλάρια μας, που θα τα παίρνουμε κάθε φορα με την γεννητρια, ενώ τα υπόλοιπα 20 Ευρώ χρησιμοποιούνται σαν κεφάλαιο υποστήριξης όλου του συστήματος. Αυτό για να διαχειριζόμαστε την ήττα των δυο χαμένων μαξιλαριών, που σίγουρα θα την βρούμε μπροστά μας πολλές φορές.
Στην γεννητρια ανανεωνουμε τους υπολογισμούς μας μόνο οταν κερδίσουμε 16,67% του τρέχοντος κεφαλαιου. Αυτό σημαίνει οτι κάθε φορά που κερδίζουμε, τα κερδη μπαινουν στην ακρη μαζί με το κεφάλιο υποστήριξης. Στόχος μας είναι να διαχειριστούμε την ήττα , οχι να κερδίσουμε.

ΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ , ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ

Καλή αρχή λοιπόν , κι ευχομαι αυτό το θέμα να κρατησει για 100 ημέρες. Μόνο ο Θεός ξέρει .....
Last edit: 09/09/2012 12:54 by BigParas.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": fot13, gotchagr, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
08/09/2012 22:33 - 09/09/2012 12:13 #2930 από BigParas
ΚΥΚΛΟΣ ΝΟ1

Αρχικό κεφάλαιο : 30 Ευρω
Στόχος : Να κερδίσω 16,67% των 30 Ευρω , δηλαδη 5 Ευρω
Στοιχήματα που χρειάστηκαν: 119
Χρόνος : 33 ωρες
Χαμένες Γεννητριες : 6

Τα Στοιχήματα που παίχτηκαν αυτόματα , χωρίς παρέμβαση μου στο Bf Bot Manager V2 είναι τα εξής ( πρωτα εμφανίζονται τα τελευταία στοιχήματα, το πρωτο στοίχημα που παιχτηκε είναι το τελευταίο στην σειρα των στοιχηματων)






















Καθαρά κέρδη κύκλου : 8,05 Ευρώ

Νέο Κεφάλαιο : 38,05 Ευρώ
Last edit: 09/09/2012 12:13 by BigParas.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": fot13, geobet33, oviedo, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
09/09/2012 12:11 - 09/09/2012 12:16 #2933 από BigParas
ΚΥΚΛΟΣ ΝΟ 2 από 53

Αρχικό κεφάλαιο : 30 Ευρω
Τρέχον Κεφάλαιο : 38,05 Ευρώ
Στόχος : Να κερδίσω 16,67% των 38,05 Ευρω , δηλαδη 6,41 Ευρω
Στοιχήματα που χρειάστηκαν: 13
Χρόνος : 2 ωρες
Χαμένες Γεννητριες : 0

Τα Στοιχήματα που παίχτηκαν αυτόματα , χωρίς παρέμβαση μου στο Bf Bot Manager V2 είναι τα εξής ( πρωτα εμφανίζονται τα τελευταία στοιχήματα, το πρωτο στοίχημα που παιχτηκε είναι το τελευταίο στην σειρα των στοιχηματων)











Καθαρά κέρδη κύκλου : 6,56 Ευρώ

Νέο Κεφάλαιο : 44,61 Ευρώ


Αύριο πάλι, η βιασύνη είναι κακός σύμβουλος
Συνημμένα:
Last edit: 09/09/2012 12:16 by BigParas.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": geobet33, oviedo, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
09/09/2012 12:48 #2936 από gotchagr
Ενδιαφέρον...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
09/09/2012 17:12 #2939 από grkman47
Καλησπέρα..
καλό φαίνεται.. Το δοκιμάζω και εγώ...

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΝΔΥΣΗ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΖΟΓΟΣ..!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10/09/2012 17:06 - 10/09/2012 17:06 #2949 από BigParas
ΚΥΚΛΟΣ ΝΟ 3 από 53

Αρχικό κεφάλαιο : 30 Ευρω
Τρέχον Κεφάλαιο : 44,61 Ευρώ
Στόχος : Να κερδίσω 16,67% των 44,61 Ευρω , δηλαδη 7,44 Ευρω
Στοιχήματα που χρειάστηκαν: 10
Χρόνος : 2 ωρες και 10 λεπτα περιπου
Χαμένες Γεννητριες : 0

Τα Στοιχήματα που παίχτηκαν αυτόματα , χωρίς παρέμβαση μου στο Bf Bot Manager V2 είναι τα εξής ( πρωτα εμφανίζονται τα τελευταία στοιχήματα, το πρωτο στοίχημα που παιχτηκε είναι το τελευταίο στην σειρα των στοιχηματων)










Καθαρά κέρδη κύκλου : 7,85 Ευρώ

Νέο Κεφάλαιο : 52,46 Ευρώ


Αύριο πάλι, η βιασύνη είναι κακός σύμβουλος

Παρόλο που η πρώτη μέρα ηταν αγγούρι οι δυό επόμενες πήγαν μια χαρα και κύλησαν χωρίς προβλημα.
Αυτο θέλει και λίγη κωλοφαρδία
Συνημμένα:
Last edit: 10/09/2012 17:06 by BigParas.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, geobet33, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/09/2012 17:05 - 13/09/2012 21:31 #2967 από BigParas
ΚΥΚΛΟΣ ΝΟ 4 από 53

Αρχικό κεφάλαιο : 30 Ευρω
Τρέχον Κεφάλαιο :52,46 Ευρώ
Στόχος : Να κερδίσω 16,67% των 52,46 Ευρω , δηλαδη 8,75 Ευρω
Στοιχήματα που χρειάστηκαν: 10
Χρόνος : 1 ώρα και 20 λεπτα περιπου
Χαμένες Γεννητριες : 0

Τα Στοιχήματα που παίχτηκαν αυτόματα , χωρίς παρέμβαση μου στο Bf Bot Manager V2 είναι τα εξής ( πρωτα εμφανίζονται τα τελευταία στοιχήματα, το πρωτο στοίχημα που παιχτηκε είναι το τελευταίο στην σειρα των στοιχηματων)

Πρέπει να σας αναφερω οτι το ζητο.υμενο κερδος το εχω ξαναπάρει στις προηγούμενες 2 μερες, μετα από πολύ περιπετεις και με χαμενες 8 γεννητριες , το συστημα ανεκαμψε. Αλλά λόγω συνεχών σβησιμάτων του υπολογιστή δεν ειχα φωτογραφημενα αρχεια κι ετσι δεν αισθανόμουν τίμια απέναντί σας να βαζω ποσά χωρίς αποδείξεις.

Αν είχα φωτογραφίες των προηγούμενων 2 ημερων θα ήταν πολύ καλύτερες από την σημερινη, γιατι θα φαινόταν και η δυναμη της ανακαμψης.
Το σιγουρο είναι οτι αυτο θα ξαναγίνει (θα χασουν πολλές γεννητριες και το συστημα θα ανακάμπτει).









Καθαρά κέρδη κύκλου : 10,08 Ευρώ

Νέο Κεφάλαιο : 62,54 Ευρώ


Αύριο πάλι! Πειθαρχεία!
Συνημμένα:
Last edit: 13/09/2012 21:31 by BigParas.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, geobet33, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/09/2012 20:52 - 13/09/2012 20:54 #2968 από Ironbird
Κώστα σου ξέφυγε ένα 4 αράκι στο νούμερο 52,46 ευρώ και έγραψες 452,46 αυτό μόνο.....για να μην μπερδευτεί κανένας....

Ironbird
Last edit: 13/09/2012 20:54 by Ironbird.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/09/2012 06:15 #2972 από tassos07
Κατ'αρχήν θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για όλα.
Τώρα,
Κατέβασα τη δοκιμαστική και έπαιξα λίγο με αυτή την έκδοση. Μετά το αγόρασα, προς γνώσιν.
Επειδή δεν κατέβασα τη δοκιμαστική των Multiple strategies δεν μπόρεσα να κάνω import τη στρατηγική σου. Νομίζω όμως οτι διάβασα καλά τα xml και είμαι εντάξει, προς το παρόν.
Ποιά γεννήτρια χρησιμοποιείς ? Το ρωτάω γιατί θα ξεκινήσω με διαφορετικό κεφάλαιο.
Πρόσεξα οτι αποφεύγεις κάποιες αγορές. Υπάρχει λόγος ?
Η ώρα παίζει κάποιο ρόλο ?
Εχω πρόβλημα με το συγχρονισμό της ώρας. Το pc μου είναι πάντα 1 -2 λεπτά μακρυά από την ώρα των αγορών, η οποία διαφέρει και μεταξύ τους. Εχεις καμία ιδέα ?
Τέλος σε simulation play έπαθα μεγάλη ήττα την 12/9/2012, όπου τα φαβορί ερχόντουσαν το ένα πίσω από το άλλο. Σκέψου οτι ήλθαν 4 φαβορί στη σειρά !!!!!!!!!!!!!!
Δοκίμασα και back με αριθμητική σειρά Fibonacci. Δουλεύει, ακόμη και τις μέρες που τα φαβορί δεν έρχονται.

Τάσος

Υ.Γ. Μήπως πρέπει να ανοίξω άλλο Θέμα για τις συζητήσεις αυτές ?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/09/2012 13:48 #2975 από BigParas

tassos07 έγραψε: Κατ'αρχήν θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για όλα.
Τώρα,
Κατέβασα τη δοκιμαστική και έπαιξα λίγο με αυτή την έκδοση. Μετά το αγόρασα, προς γνώσιν.
Επειδή δεν κατέβασα τη δοκιμαστική των Multiple strategies δεν μπόρεσα να κάνω import τη στρατηγική σου. Νομίζω όμως οτι διάβασα καλά τα xml και είμαι εντάξει, προς το παρόν.
Ποιά γεννήτρια χρησιμοποιείς ? Το ρωτάω γιατί θα ξεκινήσω με διαφορετικό κεφάλαιο.
Πρόσεξα οτι αποφεύγεις κάποιες αγορές. Υπάρχει λόγος ?
Η ώρα παίζει κάποιο ρόλο ?
Εχω πρόβλημα με το συγχρονισμό της ώρας. Το pc μου είναι πάντα 1 -2 λεπτά μακρυά από την ώρα των αγορών, η οποία διαφέρει και μεταξύ τους. Εχεις καμία ιδέα ?
Τέλος σε simulation play έπαθα μεγάλη ήττα την 12/9/2012, όπου τα φαβορί ερχόντουσαν το ένα πίσω από το άλλο. Σκέψου οτι ήλθαν 4 φαβορί στη σειρά !!!!!!!!!!!!!!
Δοκίμασα και back με αριθμητική σειρά Fibonacci. Δουλεύει, ακόμη και τις μέρες που τα φαβορί δεν έρχονται.

Τάσος

Υ.Γ. Μήπως πρέπει να ανοίξω άλλο Θέμα για τις συζητήσεις αυτές ?


Τασο, μια χαρα τα λέμε κι από δω.

Να τα παρουμε με την σειρα

Χρησιμοποιω την κλασσική γεννητρια για να βλέπω τα ποσα των στοιχηματων, Οι κύκλοι οπως τα γραφω βγαινουν απο τον Διαχειριστή Κεφαλαιου.
Βάλε οτι κεφάλιο θέλεις εσυ, αλλά να θυμάσαι οτι εγραψα χρησιμοποιω σαν καβάτζα τριπλασιο κεφαλιο από οσο χρειαζεται η γεννητρια, Αυτό για να είμαι ετοιμος να αντιμετωπίσω την ηττα της γεννητριας η οποία θα έλθει σίγουρα μιας και μιλάω για 2 μαξιλαρια. ΝΑ σου δωσω να καταλάβεις εχω χάσει μεχρι 8 γεννητριες και τα εχει καταφέρει μεχρι στιγμής και ανακάμπτει με το κερδος που ζηταω κάθε φορά
Δυσκολη περίπτωση να το κερδίσω θα ειναι η περίπτωση που θα έλθουν 6 συνεχόμενα φαβορί , ή να χάσω 3 σειρεςς από τις γεννητριες μεσα σε 10 στοιχηματα. Εκει μάλλον δεν θα τα καταφέρει να τελειώσει ο κύκλος και το συστημα θα καταρευσει.

Δεν αποφευγω καμια αγορά . Αν δεν το εχω αφήσει ανοιχτό από την προηγούμενη μερα για να ξεκινησει κανονικα το μεσημεράκι, μόλις επ[ιστρεφω σπίτι το βαζω μπροστα κι οπου κάτσει.
Πηδάει μερικες αγορες επιδή πιθανον δεν πληρούνται οι όροι οσο αναφορα τις αποδόσεις που εχω βάλει, ή το πιό πιθανόν δεν έχει κλέισει η προηγούμενη αγορά και να μου μπουν τα κερδη ή η χασούρα

ΝΑ , σημερα ηλθα 4.25 το απόγευμα και ξεκίνησα να παιζω από τις 4,27. Εχω παρατηρήσει οτι οι μεγαλες συμφορες ειναι γυρω στις 8 με 8,30 το βράδυ γιατι όπως έμαθα από τον Σταυρο , εχουμε αλλαγή κυνοδρομείου εκεί γυρω και μπαινουν σκυλιά από αλλες κατηγορίες. . Οποτε το προσεχω είτε σταματωντας την στρατηγική μεχρι τις 9 το βραδυ, είτε μειωνωντας το αρχικό μου ποσο στοιχηματος για να ειμαι ετοιμος για την ηττα.

Η διαφορά της ωρας με το πι σι σου ελέγχεται ευκολα. Βάλε τγο μποτακι να στοιχηματίζει στα 2 λεπτα πριν την εναρξη του αγωνα και εισαι οκ, ¨η φτιαξε την ωρα στο πισι.

Για τις 12/9 , να εισαι σιγουρος οτι ηττες θα ελθουν σιγουρα, δεν ειναι καθε μερα και η καλή. Σου περιεγραψα παραπάνω την στρατηγική μου να εχω τριπλασιο κεφαλαιο από οτι απαιτείται για να ξαναρχίζει την πρόοδο της γεννητριας. Για το Fibonacci, δεν το εχω σκεφτεί, αλλά πιθανόν να ειναι καλή ταχτική κι αυτη στην συγκεκριμέμη αγορα.

Κάνε τα πειράματα σου με μικρό κεφαλαιο , παντα σε simulation mode στην αρχή, και να έχεις εμπιστοσυνη στο μποτακι.Είναι εξαιρετικό εργαλείο

Για όποια βοήθεια , παρατήρηση ή υπόδειξη , εδω είμαστε
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.702 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101797

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 367 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας