Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Πετυχημένα συστήματα στοιχήματος. Τα συστήματα που έφθασαν τον στόχο τους.

Μία άλλη οπτική για καλύτερα αποτελέσματα με την γεννήτρια

Περισσότερα
23/02/2012 13:31 - 23/02/2012 19:37 #798 από mesologgi
Καταρχήν να εξηγηθώ από την αρχή.
Η ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ!!!
Αλλά,ο τρόπος που την αντιμετωπίζουμε όλοι είναι καταδικασμένος να οδηγήσει σε αποτυχία.Δεν είναι τυχαίο ότι με τόσα μέλη εδώ μέσα,με τόσα πειράματα πάνω στην γεννήτρια,με τόσα συστήματα,έχουμε όλα κι όλα καμμιά δεκαριά νίκες!
ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ???

Πιστεύω ότι βρήκα τον λόγο που οδηγούμαστε στην ήττα παρόλο που μπορεί να είμαστε 101% προσηλωμένοι στον στόχο μας.
Και επειδή αυτό που θα προτείνω θα είναι το κύκνειο άσμα για τους μπουκ,και δεν υπερβάλλω,θα πρέπει πρώτα να μιλήσω με τους υπεύθυνους του site εδώ για να φτιάξουμε έναν μπούσουλα πάνω στον οποίο όλα τα συστήματα θα αυξήσουν την πιθανότητα νίκης κατά 300% !!!

Τώρα θα μου πείτε,γιατί δεν το κάνω μόνος μου να κονομάω...το ξεκίνησα ήδη παιδιά,τα αποτελέσματα των οποίων θα τα παρουσιάζω σε κάθε νίκη και ήττα συστήματος.
Και όποιος αμφιβάλλει για τα λεγόμενα μου,απλά να μου παρουσιάσει κάποιες νίκες με την γεννήτρια και ακόμη και στις νίκες θα του αποδείξω ότι δεν ήταν η γεννήτρια μόνο που τον οδήγησε σε νίκη αλλά και κάτι άλλο.

Αρκετά σας κούρασα,το κάνω για το καλό όλων μας όμως.

Η γεννήτρια χωρίς την βελτιωμένη πρόταση που έχω να παραθέσω,θα σας οδηγεί στην αποτυχία.Ξέρετε όλοι ότι ενώ ξεκινάτε θαυμάσια,κάπου στην πορεία μετά από κάποια βήματα,χάνετε.
Ειλικρινά δεν φταίει η γεννήτρια.Εκείνη κάνει υπέροχα την δουλειά της.Κι αν την είχα εγώ,δεν θα ζητούσα 10 και 20 ευρώ που ζητάνε τα παιδιά.Την χαρίζουν ουσιαστικά.Και μπράβο τους.
Μπορεί κάποιος να σκεφτεί ότι είμαι μαλάκας,χαζός,κουραμπιές,τραχανάς κ.λ.π.Κι εγώ αυτό θα νόμιζα.Όταν όμως σας παραθέσω την λύση που κάνει την γεννήτρια ΥΠΕΡΟΠΛΟ,ίσως τότε αναθεωρήσετε όλους τα χαρακτηρισμούς σας.Όχι ότι με πειράζει.Δεν τρέχει τίποτε.Ίσα-ίσα που ενώ μπορώ να κρατήσω την λύση για πάρτη μου και εσείς να παλεύετε με την γεννήτρια και στο χ,ψ βήμα να χάνετε.Όμως όχι.Τα παιδιά εδώ έχουν κάνει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ και από εμένα τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο.

Θα επιστρέψω αργότερα με την άποψη μου για την βελτίωση της πιθανότητας μας χρησιμοποιώντας αποκλειστικά και μόνο την γεννήτρια.

http://mesologgi--over.blogspot.com/
Last edit: 23/02/2012 19:37 by mesologgi.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": gotchagr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 14:42 #800 από gotchagr
Εγώ προσωπικά περιμένω ανυπόμονα να μας φανερώσεις τον τρόπο να μετατρέψουμε ένα ήδη ΥΠΕΡΟΠΛΟ που είναι η γεννήτρια σε ΣΟΥΠΕΡ ΥΠΕΡΟΠΛΟ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 14:46 #801 από mesologgi
Η γεννήτρια είναι όντως απίστευτη.Επιμένω όμως ότι ο τρόπος που την δουλεύουμε οδηγεί νομοτελειακά σε αποτυχία.
Και όποιος την χρησιμοποιεί,ακόμη και να κερδίζει (που αμφιβάλλω - δεν βλέπω και πολλά συστήματα να τελειώνουν),μπορώ να του αποδείξω ότι δεν κέρδισε μόνο επειδή χρησιμοποίησε την γεννήτρια.
Δεν μπορώ να καταλάβω βέβαια αν με εμπαίζεις με την απάντηση σου.Ελπίζω πως όχι.Όχι γιατί θα γίνει κάτι.Απλά,είμαι κάποιος που θέλει να προσφέρει,όχι όμως και να τον εμπαίζουν κι από επάνω.
Προς το παρόν,αναμονή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 14:49 #803 από gotchagr

mesologgi έγραψε: Η γεννήτρια είναι όντως απίστευτη.Επιμένω όμως ότι ο τρόπος που την δουλεύουμε οδηγεί νομοτελειακά σε αποτυχία.
Και όποιος την χρησιμοποιεί,ακόμη και να κερδίζει (που αμφιβάλλω - δεν βλέπω και πολλά συστήματα να τελειώνουν),μπορώ να του αποδείξω ότι δεν κέρδισε μόνο επειδή χρησιμοποίησε την γεννήτρια.
Δεν μπορώ να καταλάβω βέβαια αν με εμπαίζεις με την απάντηση σου.Ελπίζω πως όχι.Όχι γιατί θα γίνει κάτι.Απλά,είμαι κάποιος που θέλει να προσφέρει,όχι όμως και να τον εμπαίζουν κι από επάνω.
Προς το παρόν,αναμονή.


Ασφαλώς και δεν σε εμπαίζω. Κι αλλού γράφω πώς περιμένω να δω με μεγάλο ενδιαφέρον το σύστημα που είπες. Εξάλλου δεν είμαι άνθρωπος τέτοιος. Συγγνώμη αν το εξέλαβες λάθος. Για να λες κάτι τέτοιο κάτι θα έχεις βρει που δεν είδαμε ή δεν ασχοληθήκαμε εδώ.

Βάλε κι ότι είμαι κι ανυπόμονος... Άνδρα θέλω, τώρα τον θέλω που λένε... :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 14:58 #804 από mesologgi
Δεν έχω δει να το αναφέρει κανείς εδώ στο φόρουμ αυτό που έχω να παραθέσω για να γίνει η γεννήτρια ΥΠΕΡΟΠΛΟ.
Και από ότι έχω καταλάβει,κανείς δεν πρόκειται να το κάνει.
Σε ευχαριστώ που δεν με εμπαίζεις καταρχήν και να είσαι σίγουρος ότι αυτό που θα πω ,ανεξαρτήτως συστήματος που θα επιλέξεις,θα σε οδηγεί πολύ πιο συχνά στην επιτυχία από ότι τώρα.
Υπομονή λοιπόν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 15:06 #805 από gotchagr

mesologgi έγραψε: Δεν έχω δει να το αναφέρει κανείς εδώ στο φόρουμ αυτό που έχω να παραθέσω για να γίνει η γεννήτρια ΥΠΕΡΟΠΛΟ.
Και από ότι έχω καταλάβει,κανείς δεν πρόκειται να το κάνει.
Σε ευχαριστώ που δεν με εμπαίζεις καταρχήν και να είσαι σίγουρος ότι αυτό που θα πω ,ανεξαρτήτως συστήματος που θα επιλέξεις,θα σε οδηγεί πολύ πιο συχνά στην επιτυχία από ότι τώρα.
Υπομονή λοιπόν...


Προχώρα εσύ κι όποιος θέλει σε διαβάζει. Όποιος δεν γουστάρει ας μην διαβάσει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 15:58 - 23/02/2012 16:00 #806 από BigParas
ΚΑτ' αρχήν πρέπει οπωσδήποτε να βάλεις ένα ονομα πριν από το ηρωικό μας Μεσολόγγι, για να σε αποκαλούμε με το όνομά σου. :)

Είμαστε ανοιχόί πάντα για την παραπανω βελτίωση της γεννητριας, αν και δεν νομίζω να μπορόυν να βγούν μικρότερα ποσά πονταρίσματος σε κάθε βήμα ,προκειμένου να φτάσουμε στο ίδιο αποτέλεσμα.

Εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να με διαψεύσεις.


Συστήματα που κερδίζουν είναι παραπάνω από τα μισά. Βλέπεις μόνο 13 για την ακρίβεια , επειδή μπήκαμε στην νεα σελίιδα εδω και κανα μήνα.
Τα συστήματα που είναι σε εξέλιξη είναι 27.Από αυτά άλλα θα κερδίσουν , αλλα θα χάσουν κι αλλα είναι παγωμένα.

Πέρνα μιά βόλτα κι από το παλίο σάιτ για να δείς οτι η αναλογία είναι κάπου εκει.

Η γεννητρια δεν εγγυάται νίκη , εγγυαται οτι αν ακολουθήσεις τους όρους που έβαλες θα φτάσεις στον προορισμό σου με ακρίβειακαι σε κεφάλαιο και σε διάρκεια.

Αν εβαλες να φτασεις από 100 Ευρώ σε 100.000 Ευρω , κερδίζοντας 1 στα 5 με απόδοση 2,92 σε 120 συνολικά στοιχήματα, αν εφαρμόσεις τους όρους σου στο 120ο βήμα θα εχεις ακριβώς 100000 Ευρω.

Το αν κερδίισεις ή χάσεις όμως είναι αποκλειστικά δική σου επιτυχία ή αποτυχία ανάλογα αν έχεις προβλέψει σωστά τα γεγονότα με την δική σου πρόγνωση. Η γεννητρια αναλαμβάνει την διαχείρηση όχι την πρόβλεψη.

Για να μήν σας κουράζω παραπάνω, περιμένουμε με αγωνία την πρότασή σου.
Last edit: 23/02/2012 16:00 by BigParas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 16:25 #808 από mesologgi

BigParas έγραψε: ΚΑτ' αρχήν πρέπει οπωσδήποτε να βάλεις ένα ονομα πριν από το ηρωικό μας Μεσολόγγι, για να σε αποκαλούμε με το όνομά σου. :)

Είμαστε ανοιχόί πάντα για την παραπανω βελτίωση της γεννητριας, αν και δεν νομίζω να μπορόυν να βγούν μικρότερα ποσά πονταρίσματος σε κάθε βήμα ,προκειμένου να φτάσουμε στο ίδιο αποτέλεσμα.

Εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να με διαψεύσεις.


Συστήματα που κερδίζουν είναι παραπάνω από τα μισά. Βλέπεις μόνο 13 για την ακρίβεια , επειδή μπήκαμε στην νεα σελίιδα εδω και κανα μήνα.
Τα συστήματα που είναι σε εξέλιξη είναι 27.Από αυτά άλλα θα κερδίσουν , αλλα θα χάσουν κι αλλα είναι παγωμένα.

Πέρνα μιά βόλτα κι από το παλίο σάιτ για να δείς οτι η αναλογία είναι κάπου εκει.

Η γεννητρια δεν εγγυάται νίκη , εγγυαται οτι αν ακολουθήσεις τους όρους που έβαλες θα φτάσεις στον προορισμό σου με ακρίβειακαι σε κεφάλαιο και σε διάρκεια.

Αν εβαλες να φτασεις από 100 Ευρώ σε 100.000 Ευρω , κερδίζοντας 1 στα 5 με απόδοση 2,92 σε 120 συνολικά στοιχήματα, αν εφαρμόσεις τους όρους σου στο 120ο βήμα θα εχεις ακριβώς 100000 Ευρω.

Το αν κερδίισεις ή χάσεις όμως είναι αποκλειστικά δική σου επιτυχία ή αποτυχία ανάλογα αν έχεις προβλέψει σωστά τα γεγονότα με την δική σου πρόγνωση. Η γεννητρια αναλαμβάνει την διαχείρηση όχι την πρόβλεψη.

Για να μήν σας κουράζω παραπάνω, περιμένουμε με αγωνία την πρότασή σου.


Το όνομα μου είναι Πάνος.
Αυτό που δεν καταλάβατε καλά με την δήλωση μου είναι ότι η γεννήτρια δεν έχει σε τίποτε να βελτιωθεί.ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΗ!!!
Αναφέρω ότι το πρόβλημα δεν είναι η γεννήτρια αλλά ο τρόπος που την αντιμετωπίζουμε.
Όμως,το πρόβλημα έγκεται κάπου αλλού.Επειδή θέλω λίγο χρόνο για να παραθέσω τα επιχειρήματα μου,παρακαλώ επιτρέψτε μου να καθυστερήσω λιγάκι την συγγραφή τους.
Θα το ξαναπώ πάντως για να γίνω κατανοητός.Η Γεννήτρια είναι φωτιά!Τα σπάει!Δεν υπάρχει πουθενά στο ίντερνετ τέτοιο εργαλείο διαχείρισης κάβας και πονταρισμάτων.
Τα λέμε αργότερα λοιπόν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 16:40 #809 από BigParas
Πάνο , με την ησυχία σου.

Κατάλαβα το κείμενό σου , δεν είπα ποτε οτι κατηγόρησες την γεννήτρια, Είσαι σαφής.

Στόχος μας είναι να φτιάξουμε όσο το δυνατόν καλύτερα μηχανάκια και προκειμένου να το πετύχουμε είμαστε ορθάνιχτοι σε καλή αλλά και στην χειρότερη κριτική.

Μόνο έτσι υπάρχει βελτίωση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
23/02/2012 17:31 #814 από mesologgi
Λοιπόν,λοιπόν,λοιπόν….
Όταν δίνουμε στην γεννήτρια τους όρους μας,αναφορικά με τα μαξιλαράκια,δεν ζητάμε να μας περνάει απλά 1 στα όσα έχουμε ζητήσει,αλλά 1 στα όσα ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ.Εδώ είναι η πληγή και φυσικά ο λόγος για τον οποίο χάνονται τα περισσότερα συστήματα εκτός κι αν υπερβούν τις ιδεατές προβλέψεις.
Εξηγούμαι:

Έστω λοιπόν το εξής σύστημα:
Κεφάλαιο: 100 €
Στόχος : 1000 €
Απόδοση : 3,00
Βήματα : 100
Υποσυστήματα (μαξιλαράκια) : 7

Ζητάμε δηλαδή να πιάνουμε μία απόδοση 3,00 κάθε επτά προβλέψεις.
Πιάνουμε το πρώτο ματς.
Πάμε λοιπόν τώρα και ζητάμε πάλι 1 στα 7.
ΟΜΩΣ!
Πλέον,τα δεδομένα έχουν αλλάξει.Έχουμε πιάσει ήδη ένα και τώρα προσθέτωντας άλλη μία πρόβλεψη ζητάμε ουσιαστικά 2 στα 8.(έχουμε πιάσει μία και ζητάμε άλλη μία στις επόμενες 7).
Πιάνοντας ας πούμε με την πρώτη και την επόμενη πρόβλεψη φτάνουμε στο σημείο να ζητάμε στις επόμενες 7 προβλέψεις μας + 2 που έχουμε ήδη πιάσει,3 στις 9.Δηλαδή τώρα είμαστε ακριβώς σχεδόν στην εμφάνιση της απόδοσης.Εκεί που ζητάγαμε 1 στις 7,βρισκόμαστε τώρα να ζητάμε 1 στις 3.Κάπου στα επόμενα βήματα πιάνοντας σε κάποιο σημείο μία επόμενη πρόβλεψη θα ζητάμε ουσιαστικά 50% και πάνω επιτυχία συνολικά κάτι που είναι εκτός δυνατοτήτων μας (αλλιώς τα παίζαμε όλα μονά ισοπονταρισμένα και θα ήμαστε στο συν) οπότε και νομοτελειακά φτάνουμε στο σημείο όπου εύκολα και στατιστικώς ορθά,να χάνουμε 7 συνεχόμενες προβλέψεις και μάλιστα χωρίς να έχουμε βγει εκτός όρων (αν έχουμε πιάσει 4 στις 10 προβλέψεις,ήδη με 1 στις 7 που ζητάμε σαν όρο μπορεί κάλλιστα να χάσουμε τις επόμενες 18 προβλέψεις μας ΧΩΡΙΣ να είμαστε εκτός του όρου που θέσαμε).
Έτσι αναρωτιόμαστε τι έφταιξε και δεν πήγε κάτι καλά αφού και επειδή…
Φανταστείτε να αρχίσετε με ένα σερί 5 επιτυχημένων προβλέψεων…και μετά,το χάος.Να μην περνάει (όπως και θα πρέπει στατιστικώς) τίποτε!

Εδώ λοιπόν έρχεται η πρόταση μου και όποιος θέλει την ακολουθεί.Δεν ξέρω αν συμφωνεί κάποιος με τα παραπάνω,ίσως να το βλέπει αλλιώς.Εγώ πιστεύω ότι εκεί κρύβεται η παγίδα και εκεί θα την χτυπήσω.
ΠΩΣ?
Ξεκινάω και βρίσκω (ας μιλήσω για το ίδιο σύστημα) 7 ματς σε απόδοση 3,00.Μόλις πιάσω κάποιο σε οποιοδήποτε βήμα,τα πετάω τα υπόλοιπα.Μου έδωσαν τον όρο που ζητάω.ΤΕΛΟΣ.
Πάω και βρίσκω άλλα 7 ματς,διαφορετικά.Κάνω το ίδιο.
Σίγουρα έτσι κάνω λιγότερα βήματα,αλλά πιο σταθερά πιστεύω.Μπορεί να τύχει να πιάσω το πρώτο ματς στην πρώτη 7άδα και το τελευταίο στην 2η επτάδα.Θα έχω χάσει 12 συνεχόμενα ματς και θα είμαι εντός όρων και προπαντός εντός συστήματος και πιθανής νίκης.Μπορεί να μην κάνω 14 βήματα (ίσως και να τα κάνω αν πιάνω το έβδομο ματς) αλλά ούτε και 2 θα κάνω μόνο (σιγά μην πιάνω κάθε φορά το πρώτο ματς – μακάρι να μην αγχώνομαι κι όλας).
Αν καταφέρω και περάσω τον όρο 1 στα 7,τότε πράγματι θα κερδίσω.
Για μένα είναι ο μόνος τρόπος να ενισχύσω την γεννήτρια.

Ευχαριστώ όσους το διάβασαν.Ελπίζω να βοήθησα. Επιδέχομαι κάθε κριτική για περεταίρω βελτίωση.

http://mesologgi--over.blogspot.com/
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.522 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101966

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 424 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας