Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συστήματα διαχείρισης κεφαλαίου από τα μέλη μας.
Εδώ μπορείτε να γράφετε τα δικά σας συστήματα, αυτά που σας φέρνουν κέρδος.

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΓΚΟΛ

Περισσότερα
27/10/2013 22:35 - 27/10/2013 22:38 #6641 από kostas7
ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΓΚΟΛ δημιουργήθηκε από kostas7
Μετά από καιρό καταθέτω ξανα τις σκέψεις μου καθώς δοκιμάζω ένα νέο συστημα. Μπορώ να πω δεν πάει άσχημα και είναι σχετικά γρήγορο. Φυσικά έχει τα μειονεκτήματα του. Ποντάρω με απόδοση από 3,75 εως 4,00 το χρόνο επίτευξης γκολ ανά 10λεπτο. Ζητάω 1 στα 7 ή 8 κερδισμένα. Που σημαίνει ότι πρέπει να μπει γκολ εως το 70 ή 80 λεπτό. Σου λέει για παράδειγμα η εταιρεία "πρώτο γκολ εως το 10 λεπτό απόδοση 4,00." Αν δεν μπει πντάρουμε εως το 20 λεπτό , μετά στο επόμενο 10 λεπτο κτλ. Χάνουμε στο 0-0 ή αν δεν προλάβουμε να στοιχηματίσουμε. Αν μπει για παράδειγμα γκολ στο 20 λεπτο και 23 δευτερόλεπτα.
Προσωπικά πάω μόνο για διπλασιασμο και τίποτα άλλο. Το πολύ να χρειαστούν 4 αγώνες. Ως τώρα έχω διπλασιάσει 5 φορές και έχω χάσει 1 (Οσασούνα -Μπαρτσα). Παίζω βασικά 20 ευρώ να γίνουν 40.
Το κακό είναι πως πρεπει να βρίσκεσαι πάνω από τον υπολογιστή :(
Επίσης κακό πως η εταιρεία που παίζω "κλειδώνει" αγώνες. Ενώ μπορεί να στο δίνει το συγκεκριμένο στοίχημα εως το 30 λεπτό μετά να το εξαφανίσει. Οπως επίσης μπορεί να το εξαφανίσει για κάποιο διαστημα του αγώνα και να το επαναφέρει. Το έκανε πριν λίγο στον αγώνα Νεα Υόρκη - Σικάγο. Εγινε το 0-1 στο 6 λεπτό, το έπιασα, και συνέχισα γιατί "έβλεπα" και δεύτερο γκολ. Περίπου στο 19 κλειδώνει τα πάντα, και γίνεται το 1-1 στο 24. Αμέσως μετά το ξανανοιξε. Συνέχισα το στοίχημα και ευτύχως μπήκε το επόμενο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο.
Αποψή μου είναι ότι θα πρεπει να παίζουμε στοχευμένες ομάδες. Προσωπικά παίζω πάντα Ολυμπιακό μέσα-έξω, Ρεαλ, Μπάρτσα, Ολλανδικά, ΠΑΟΚ εντός, ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ και γενικά φαβόρες που βλέπω πάνω από ένα γκολ.
Last edit: 27/10/2013 22:38 by kostas7.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, Betlife, anastazio, koskos, bookiekiller, rackage

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.415 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101970

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 600 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας