Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συστήματα διαχείρισης κεφαλαίου από τα μέλη μας.
Εδώ μπορείτε να γράφετε τα δικά σας συστήματα, αυτά που σας φέρνουν κέρδος.

To συστημα μου

Περισσότερα
26/02/2014 10:24 - 24/03/2014 18:31 #8176 από Mpampisgr
To συστημα μου δημιουργήθηκε από Mpampisgr
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: bet365stat.pdf
Μέγεθος αρχείου:341 KB

:
Αυτα που θα δειτε παρακατω ειναι πραγματικα στοιχεια απο το ιστορικο το δικο μου στην 365
Εχω κανει προσομειωση το συστημα μου για το μηνα ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ
Το εχω δοκιμασει και σε αλλους μηνες με απολυτη επιτυχια Απλα δεν παιζω τα ποσα αυτα γιατι
1) Ηθελα να ειμαι σιγουρος οτι δουλευει και
2) Δεν εχω τα χρηματα που χρειαζεται για να το υποστηριξω

Για το μηνα ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ τα καθαρά κερδη ητανε 73,28 Ευρω
Λίγα ισως άλλα πιο "σιγουρα' από την άλλη. Εσεις διαλεγεται τι ζητάτε στο στοιχημα.
Στο προηγουμενο μηνα (ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ) που το ετρεξα για 20 μερες περιπου απεδωσε 57 Ευρω

Τα εχω βαλει σε ενα αρχειο pdf επειδη εαν εκανα copy - paste εδω θα ηταν ακατεβατο το αρθρο και δυσκολο να διαβαστει και να το κατανοησει καποιος

Λοιπον παμε να σας εξηγησω τι κανω
ΒΗΜΑ 1) Ξεκιναω στην αρχη και πονταρω 1 ευρω σε καποιον αγωνα
Εαν κερδισω πηγαινω στον επομενο αγωνα ΠΑΛΙ με 1 Ευρω
ΒΗΜΑ 2) Εαν χασω τοτε πονταρω ενα ποσο (που το υπολογιζω με καποιο τυπο) το οποιο μου δινει πισω τα χαμενα και ζηταω να μου αφησει και 0,5 ευρω κερδος
Εαν κερδισω παω πισω στο βημα 1
Εαν χασω παω ξανα στο βημα 2

Καπου στη μεση και ενω εχω αυξησει το ταμειο μου αρκετα, αλλαζω τα ποσα στους κανονες και γινονται
1,5 Ευρω στο βημα 1
και 1 Ευρω στο βημα 2

Το μεγαλυτερο ποσο που χρειαστηκε να εχω ηταν 250 ευρω υστερα απο 4 χαμενα παιχνιδια και συνεβη 1 φορα
Το μεγαλυτερο σερι χαμενων παιχνιδιων που ειχα ητανε 1 φορα 5 συνεχομενα παιχνιδια

Δεν χρησιμοποιω τη γεννητρια γιατι θα χρειαζομουν περισσοτερα χρηματα για καλυψη και περισσοτερα βηματα ισως
άλλα η φιλοσοφία ειναι αυτη της γεννητριας (σωστη διαχειριση κεφαλαιου)

Στη πραγματικοτητα επαιξα ολα αυτα τα παιχνιδια με 5 ευρω ταμειο το οποιο ανεβοκατεβαινει
ποτε ειμαι σε κερδος ποτε σε ζημια (το τι πραγματικα επαιξα φαινεται στην αποδειξη στοιχηματος στη 2η στηλη)
Και αυτο γιατι οπως ειπα και στην αρχη δεν ειχα αρχικο ταμειο για να το εφαρμοσω στη πραξη
Το σημαντικο ειναι οτι δουλευει και εαν ειχα τα χρηματα θα το επαιζα

Το ποσο των 250 ευρω που χρειαστηκα στη διαρκεια του τεστ ηταν οριακο για εμενα
Εαν εχανα το επομενο παιχνιδι θα το σταματουσα και θα το πηγαινα απο την αρχη (γιατι πρεπει να βαζουμε και τα ορια μας)

ΑΠΟΔΟΣΗ
Το συστημα με τους ορους που εχω βαλει και με τις αποδοσεις που παιζω αποδιδει περιπου 60-100 ευρω το μηνα σιγουρα
Εαν αλλαξετε τα ποσα στο βημα 1 και 2 θα χρειαστειτε σιγουρα μεγαλυτερο αποθεμα χρηματων για καλυψη κατι που μπορει να σας δυσκολεψει μιας και οι εταιρειες εχουν καποιο οριο που μπορεις να στοιχηματισεις άλλα και τα κερδη θα ειναι μεγαλυτερα
Εαν αλλαξετε τις αποδοσεις πιθανον να εχετε λιγοτερες επιτυχιες (αλλα οχι απαραιτητα λιγοτερα κερδη)
ΔΙΟΡΘΩΣΗ Υστερα απο 3 μηνες δοκιμων και πραγματικων πονταρισματων, και με καποιες τεχνικες που ειναι λιγο δυσκολο να τις περιγραψω εδω, το συστημα αποδιδει γυρω στα 180-250 ευρω το μηνα
Οχι και τοσο ασχημα θα ελεγα
Αλλα επειδη θεωρω, οτι το διαστημα ειναι πολυ μικρο για να βγαλουμε βιαστικα συμπερασματα, θα ειμαι απολυτος υστερα απο τουλαχιστον ενα6-8 μήνες για να μπορω να πω τη πραγματικη αποδοση που αφηνει ΜΟ καθε μηνα (Εφοσον φυσικα πανε ολα καλα και δεν στραβωσει τιποτε)
Καλη επιτυχια :)

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Συνημμένα:
Last edit: 24/03/2014 18:31 by Mpampisgr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, grkman47, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/03/2014 20:48 #8213 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Επειδη για καποιο λογο που δεν ξερω δεν περνει το τελικο αρχειο σε μια διορθωση που εκανα το βαζω εδω το συννημενο αρχειο με ολες τις κινησεις

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11/03/2014 09:59 - 24/03/2014 08:35 #8289 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Eκλεισε και το 1ο δεκαημερο του Μαρτιου με κερδη :) :) :)
Εκανα καποιες αλλαγες και αυξηθηκε το ταμειο Τωρα μενει να δω εαν οι αλλαγες αυτες δουλευουν μακροπροθεσμα γιατι δεν εχει κατσει ακομα δυσκολη στιγμη που λεμε για να δοκιμαστει το συστημα με τις αλλαγες που εκανα
Συγκεκριμενα οταν η αποδοση ειναι απο 1.30 και κατω, μπαινω πρωτο πονταρισμα με 2,00 ευρω αντι 1,50 που ειχα.
Και το επιθυμητο κερδος υστερα απο αποτυχια το εκανα 2.00 ευρω απο 1.50 που το ειχα
Οι αλλαγες μπορει να φαινονται μικρες, αλλα εαν κατσουν 3-4 αποτυχημενα παιχνιδια, ανεβαζουν δραματικα το ποσο του επομενου στοιχηματος
Εαν ειχα καβα 500 + ευρω δεν θα το σκεφτομουν καθολου γιατι υπαρχει ανεση καλυψης

Η 1η του μηνα οπως θα δειτε, με δυσκολεψε πολυ γιατι ειχε πολλες αποτυχιες
Αλλα αυτη ειναι η ομορφια του συστηματος αυτου Εαν σου κατσει μια σωστη προβλεψη τα παιρνεις ολα πισω και με κερδος
ΘΑ δειτε καποιους αγωνες μαρκαρισμενους με πορτοκαλι. Αυτοι στην ουσια ειναι ενα στοιχημα με δυο διαφορετικες εκδοχες Η καθεται η μια, η καθεται η αλλη Για αυτο το μετραω και σαν 1 στοιχημα
Επισης σε αυτη τη περιοδο εκανα και ταρζανιες
Επαιζα ταυτοχρονα 2 και 3 ματς Συνηθως (αλλα οχι παντα) θεωρουσα το πρωτο ματς οτι θα ηταν χαμενο, και επαιζα κατευθειαν το επομενο σαν να ειχα χασει το πρωτο
Και στη πορεια ετυχε και μου βγηκαν και τα δυο, οποτε το κερδος ηταν παρα πολυ καλο
Αλλα να τονισω οτι εδω ειναι και θεμα τυχης Θα μπορουσε καλλιστα να μην εχει βγει κανενα :P

Βαζω το συννημενο αρχειο με τους αγωνες που επ;αιξα οπου θα δειτε ολη τη πορεια; του συστηματος
Καλη επιτυχια στο δυσκολο εργο που κανουμε ολοι
================================================================
Aπο 19 03 2014 ξεκινησα και το παιζω με πραγματικα χρηματα στην Bet365
Τα αποτελεσματα τις πρωτες ημερες ειναι ενθαρυντικα, και παρόλο που τη 2η ημερα εκανα μια μεγάλη γκαφα, και εχασα το μισο κεφάλαιο (καθαρα απο δικο μου λάθος) μπορεσα και το ξαναμαζεψα τις επομενες 3 ημερες πισω
Αυτο απο μόνο του λεει πολλα πιστευω.

Το καλό ειναι, οτι τις τελευταιες ημερες, δοκιμαστικε σκληρα το συστημα.
Υπηρξε μια μερα οπου τα κερδη βγηκαν, με συνεχομενα μαξιλαρια. Αυτο ειναι και μια εξασκηση για εμενα, πως να διαχειριζομαι τις δυσκολες καταστασεις, μιας και εμαθα πολλα απο αυτες τις δυσκολιες και ειδικα απο το λαθος που εκανα και εχασα αρκετα λεφτα. Μπορεσα και βρηκα τεχνικες για να κανω ανακτηση του κεφαλαιου χωρις το μεγαλο ρισκο του να μπω κατευθειαν στο επομενο μαξιλαρι που ειναι οπως ξερουμε ολοι ή του υψους η του βαθους
Φυσικα με 5 ημερες δεν εχει νοημα να βαλω στατιστικά Μολις κλεισει ο μηνας και πανε ολα καλα θα τα δημοσιευσω εδω

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Συνημμένα:
Last edit: 24/03/2014 08:35 by Mpampisgr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/04/2014 14:26 - 13/04/2014 18:20 #8467 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Λοιπον για να κανουμε ενα απολογισμο υστερα απο 20 μερες που το παιζω με πραγματικα χρηματα
Αρχικο κεφαλαιο 130 Ευρω
Σημερα 13/4 κεφαλαιο 119 Ευρω
Ανασκοπηση
Το συστημα δουλευει σαν τρελλο
Τωρα το οτι ειμαι μειον στο ταμειο αυτο οφειλετε σε διαφορους παραγοντες
Υστερα απο μια ηλιθια κινηση δικη μου εχασα περιπου το 50% του κεφαλαιου και επεσα στις 29/3 στα 69 ευρω.
Επειδη μαθαινουμε απο τα λαθη μας, (και αυτο ειναι βασικο πλεονεκτημα ενος σοβαρου παικτη) δεν πανικοβληθηκα οπως αλλες φορες, εκανα ανασυνταξη των δυναμεων, και το συνεχισα με χαλαρες κινησεις και διαφορες τεχνικές πολυ προσεκτικα
Αποτελεσμα μεσα σε 13 μερες μαζεψα (κερδισα με αλλα λογια) 50 ευρω
Αυτο απο μονο του λεει αρκετα
Ενδεικτικα να αναφερω οτι σε 13 ημερες οι 12 ηταν κερδοφορες και η μια ηταν με χασουρα 1,5 ευρω (μηδαμινο και ευκολα ανστρεψιμο δηλαδη). Απλα τα πονταρισματα ηταν χαμηλα επειδη πρωταρχικος στοχος ειναι να μαζεψω πισω τα λεφτα του ταμειου
Γι αυτους που πιθανον αναρωτηθουν τι παιζω να απαντησω οτι μπορεις να παιξεις οτιδηποτε Η προβλεψη ειναι προσωπικο του καθενα τι του παει (και τι του βγαινει βασικα)
Εγω ενα 95% των δικων μου προβλεψεων ειναι γκολ ημιχρονο
Το υπολοιπο 5% ειναι
1] Η τεχνικη του Ανασταζιο (δειτε το αντιστοιχο θεμα στο φορουμ]
2] Η τεχνικη του betover με το Under 1.5
3] μια δικη μου τεχνικη οπου σε αγωνες που περιμενω να μπει γκολ ημιχρ και δεν μπαινει και παραλληλα βλεπω την εξελιξη του αγωνα οτι εχει φασεις και μελετοντας λιγο το ιστορικο του χρονου (ποτε μπαινουν τα γκολ) απο το nowgoal μπαινω για 1 γκολ αγωνα
Το τελευταιο το χρησιμοποιω σαν υστατη προσπαθεια επειδη ειναι και πιο safe αλλα επειδη οι αποδοσεις ειναι παρα πολυ μικρες ριχνω μπολικο χρημα με οτι κινδυνους συνεπαγεται αυτο. Μεχρι στιγμης ομως με εχει σωσει σαν τελευταιο μαξιλαρι που το χρησιμοποιω συνηθως
Συνεχιζω και θελω να πιστευω οτι σε λιγο θα ξαναμπουμε σε κερδοφορια B)

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Last edit: 13/04/2014 18:20 by Mpampisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/04/2014 15:23 #8468 από xasouras
Απαντήθηκε από xasouras στο θέμα To συστημα μου
γεια σου φιλε....κατ αρχην καλη επιτυχια στο συστημα σου......να σε ρωτησω αν δινεις τις εκτιμισεις σου?...

ευχαριστω..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/04/2014 18:05 - 13/04/2014 18:06 #8469 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
καλη επιτυχια και στα δικα σου φιλε χασουρα. Επειδη παιζω 100% live kai πολλες φορες αναλογα με την εξελιξη του αγωνα δεν ειναι τεχνικα δυνατον να τις γραφω στο φορουμ
Αλλα τις ελεγα μεχρι προτινος ζωντανα στο chat Οπου ομως κανεις δεν ακουγε. Ετσι το σταματησα κι αυτο
Χωρια που το φοβερο κατα τα αλλα αυτο σιτε εχει καποια τεχνικα προβληματα, που ο φιλτατος και αγαπητος μπιγκ δεν λεει (η δεν θελει να τα φιαξει) με αποτελεσμα να μην μενω πια πολυ μεσα στο σιτε
Χρησιμοποιω το Dutching Calculator που μου ειναι σε καποιους αγωνες απαραιτητο, και μετα βγαινω, γιατι εχω βαρεθει πια να βλεπω την οθονη να πηγαινει πανω κατω :woohoo: , σαν να γινεται σεισμος, και ολα αυτα για ενα χαζο μπανερακι που ο Τρισμεγιστος κωστας :cheer: δεν λεει να το αφαιρεσει για να λυθει μια και καλη το προβλημα

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Last edit: 13/04/2014 18:06 by Mpampisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/04/2014 11:57 #8470 από xasouras
Απαντήθηκε από xasouras στο θέμα To συστημα μου
παιζεις οβερ 1,5?...οβερ 0,5....?...τι ακριβως?...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/04/2014 13:19 - 14/04/2014 13:27 #8471 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Το εξηγω πριν
Να το επαναλαβω ομως
........Γι αυτους που πιθανον αναρωτηθουν τι παιζω να απαντησω οτι μπορεις να παιξεις οτιδηποτε Η προβλεψη ειναι προσωπικο του καθενα τι του παει (και τι του βγαινει βασικα)
Εγω ενα 95% των δικων μου προβλεψεων ειναι γκολ ημιχρονο
Το υπολοιπο 5% ειναι
1] Η τεχνικη του Ανασταζιο (δειτε το αντιστοιχο θεμα στο φορουμ]
2] Η τεχνικη του betover με το Under 1.5
3] μια δικη μου τεχνικη οπου σε αγωνες που περιμενω να μπει γκολ ημιχρ και δεν μπαινει και παραλληλα βλεπω την εξελιξη του αγωνα οτι εχει φασεις και μελετοντας λιγο το ιστορικο του χρονου (ποτε μπαινουν τα γκολ) απο το nowgoal μπαινω για 1 γκολ αγωνα
Το τελευταιο το χρησιμοποιω σαν υστατη προσπαθεια επειδη ειναι και πιο safe αλλα επειδη οι αποδοσεις ειναι παρα πολυ μικρες ριχνω μπολικο χρημα με οτι κινδυνους συνεπαγεται αυτο. Μεχρι στιγμης ομως με εχει σωσει σαν τελευταιο μαξιλαρι που το χρησιμοποιω συνηθως
Συνεχιζω και θελω να πιστευω οτι σε λιγο θα ξαναμπουμε σε κερδοφορια B),,,,,,,,,

Στο συνημμενο αρχειο που βαζω εδω θα δειτε ολο το ιστορικο της 365 απο τοτε που το ξεκινησα με πραγματικα χρηματα εως τωρα
Εκει φαινονται αναλυτικα το τι παιζω και πως αντιμετωπισα τη κριση οταν εσκασε το προβλημα και εχασα τα μισα και πλεον χρηματα
Τωρα που γραφω αυτο το μηνυμα εχω παιξει 7 αγωνες και καταφερα να φερω το κεφαλαιο στα 130 ευρω απο 124 που εκλεισε εχθες Αυτα δεν φαινονται μεσα στο αρχειο γιατι δεν εχει κλεισει ακομα η μερα

Αλλα να ξαναπω ΚΑΙ ΠΑΛΙ Το τι παιζω εγω δεν εχει σημασια Ο καθενας εχει το τροπο του Ειναι τι παει στο καθενα
Το σημαντικο ειναι αυτο που παιζεις να εχει μια καλη στατιστικη επιτυχια, και φυσικα ο τροπος διαχειρισης
Ελπιζω να σε βοηθησα

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Συνημμένα:
Last edit: 14/04/2014 13:27 by Mpampisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/04/2014 19:02 #8474 από BigParas
Απαντήθηκε από BigParas στο θέμα To συστημα μου

Mpampisgr έγραψε: καλη επιτυχια και στα δικα σου φιλε χασουρα. Επειδη παιζω 100% live kai πολλες φορες αναλογα με την εξελιξη του αγωνα δεν ειναι τεχνικα δυνατον να τις γραφω στο φορουμ
Αλλα τις ελεγα μεχρι προτινος ζωντανα στο chat Οπου ομως κανεις δεν ακουγε. Ετσι το σταματησα κι αυτο
Χωρια που το φοβερο κατα τα αλλα αυτο σιτε εχει καποια τεχνικα προβληματα, που ο φιλτατος και αγαπητος μπιγκ δεν λεει (η δεν θελει να τα φιαξει) με αποτελεσμα να μην μενω πια πολυ μεσα στο σιτε
Χρησιμοποιω το Dutching Calculator που μου ειναι σε καποιους αγωνες απαραιτητο, και μετα βγαινω, γιατι εχω βαρεθει πια να βλεπω την οθονη να πηγαινει πανω κατω :woohoo: , σαν να γινεται σεισμος, και ολα αυτα για ενα χαζο μπανερακι που ο Τρισμεγιστος κωστας :cheer: δεν λεει να το αφαιρεσει για να λυθει μια και καλη το προβλημα


Μπάμπη, το έχουμε κανει και μαζι πολλές φορές ζωντανα το τεστ
είσαι ο μονος που εχει αυτο το πρόβλημα
Μάλλον ο Φλας πλειερ εχει πρόβλημα
Δοκιμασε να μπες απο άλλα πισι
και πες μου!

Κι ευχαριστλώ για την ειρωνία! Το αξίζω!
.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15/04/2014 09:02 #8475 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Καλημερα κωστα Ειχα την αισθηση οτι εχεις χιουμορ Δεν ηταν ειρωνεια σε καμμια περιπτωση.
Ειδικα σε ατομα που σεβομαι το εργο τους.
Και για το τεχνικο μερος τωρα
Οχι δεν ειναι ο flash Εχει προβληματα αλλα μην τα ριχνουμε ολα εκει.
Ναι εχω μπει και απο αλλα PC Ειναι η αναλυση και πολυ πιθανον το προσθετο αυτο που χρησιμοποιεις για το μπανερακι αυτο (οπως μου εχεις πει ο ιδιος) το οποιο ειναι κακογραμενο και δεν μπορει να προσαρμοζεται αναλογα με την αναλυση.
Αλλα να σε ρωτησω κατι βρε κωστα
Αφου εχεις ενα μπανερ το οποιο κατα την ταπεινη μου αποψη δεν προσφερει και τιποτε το ουσιωδες, εκτος απο ενα καλοσορισμα, γιατι το κρατας τη στιγμη που εστω και ενας αναγνωστης της σελιδας σου του παρουσιαζει τετοιο προβλημα? Σε τι εξυπηρετει?
Θα μου πεις απο την αλλη οτι δικο σου ειναι το μπλογκ και οτι θελω κανω
Σωστα Αλλα μην στραβωνεις επειτα επειδη εγω χαλαω με το οτι η εικονα χορευει σαμπα
Και δεν ημουν ο μονος Και αλλος ενας το ειχε Θυμασαι οταν μιλαγαμε στο τσατ και μας το ειχε αναφερει? Απλα δεν θυμαμαι το ονομα του τωρα
Αυτα για να μην υπαρχει παρεξηγηση περι ειρωνειας
Και μιας και αναφεραμε τα τεχνικα του site και παλι συμφωνα με τη ταπεινη μου γνωμη ενω στοιχηματικα τα πας παρα πολυ καλα ενω εχεις στησει ενα αξιοπρεπεστατο σιτε στο καλιτεχνικο μερος πιστευω οτι πασχει πολυ Το στησιμο θελει πολυ μα παρα πολυ βελτιωση Το εχεις φορτωσει απελπιστικα πολυ το σιτε με οτι προβληματα δημιουργει αυτο.
Ελπιζω να μην το δεις σαν κριτικη η σαν ειρωνεια αυτο Απλα η γνωμη μου ειναι με τη λιγη εμπειρια που εχω στο χωρο
Καλημερα και να ειμαστε πανω απο ολα καλα να μπορουμε να μιλαμε να συμφωνουμε αλλα και να διαφωνουμε (σε πολιτισμενα πλαισια παντοτε)

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.498 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101929

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 260 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας