Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συστήματα διαχείρισης κεφαλαίου από τα μέλη μας.
Εδώ μπορείτε να γράφετε τα δικά σας συστήματα, αυτά που σας φέρνουν κέρδος.

Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015

Περισσότερα
30/08/2014 07:00 #9287 από alepou
Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015 δημιουργήθηκε από alepou
Χαρά μου που σας ξαναβρίσκω μετά απο σχεδόν,ένα χρόνο απουσίας από τα στοιχηματικά μέσα με τα οποία κατα καιρούς έχω συνεργαστεί.Επέλεξα την ησυχία μου για τόσο διάστημα,προκειμένου να ακολουθήσω έναν μοναχικό δρόμο για το χόμπυ μου,το οποίο είναι η έγγραφη ενασχόλησή μου για το Γερμανικό Ποδόσφαιρο,χωρίς να έχω απο πάνω μου,διάφορων ειδών "μέντορες",που προκειμένου να με έχουν στην ιστοσελίδα τους,για να κοκκορεύονται οτι κάνουν νούμερα,έκαναν κάθε είδους παρέμβαση στην δουλειά μου.Μια ψυχή από αυτό εδώ το φόρουμ,ήταν η αφορμή σε έναν ιδιαίτερο διάλογο που είχαμε,να εξακολουθεί να πιστεύει στα γραπτά μου,και να μου λέει οτι θέλει να τα βλέπουν όλοι όσοι επισκέπτονται το Income Paradise,θεωρώντας πολύ χρήσιμη την άποψή μου για το Γερμανικό Ποδόσφαιρο γενικότερα.Τον ευχαριστώ για την κίνηση που έκανε,θέλω όμως να κρατήσω το όνομά του μακριά απο διάφορων ειδών "περίεργα" μάτια,για να μήν δημιουργηθούν παρεξηγήσεις εκ του μή όντως.Όπως θα δείτε και στην συνέχεια,αυτό που θα κάνω σε αυτό το θρέντ,επειχειρώντας να συνεισφέρω κατα το δοκούν στο φόρουμ αυτό,είναι,να σας παραθέτω το λίνκ με τις σκέψεις μου γύρω απο κάθε αγωνιστική τόσο της Έρστε Μπούντεσλίγκα,όσο και της Τσβάϊτε Μπούντεσλίγκα,το οποίο λίνκ θα σας μεταφέρει κατ ευθείαν στο προσωπικό μου μπλόγκ,για να μπορείτε να διαβάσετε και να κάνετε τις επιλογές σας.Άλλες φορές θα βλέπετε κάποιες ολιγόλογες προσεγγίσεις,θα υπάρξουν όμως και φορές που λόγω "έμπνευσης",τα γραπτά μου θα "ξεφεύγουν ελαφρώς" σε μάκρος.Αυτο που θέλω να θυμίσω στα παλιότερα μέλη,αλλά να πώ και στα νεότερα ωστε να μαθαίνουν,είναι πως,δεν υπάρχει λόγος,να ποντάρετε στις επιλογές μου,πιστά έτσι όπως τις παρουσιάζω.Μεγάλα παιδιά είμαστε,και έχετε νομίζω το μυαλό ο καθένας,να διαβάσετε,να κρίνετε,και να αξιολογήσετε αυτά που γράφω,βάζοντας στο δελτίο σας,αυτό που εσείς θεωρείτε κατάλληλο για να σας δώσει από ένα μικρό έως και ένα τεράστιο χαρτζηλίκι.Εξ άλλου,η τσέπη και ο στυλός που φτιάχνει τα δελτία,δικά σας είναι.Βέβαια θα γίνει μεγαλύτερη η χαρά μου,αν έστω και ένας από εδω μέσα,μου πεί οτι έβγαλε χαρτζηλίκι,απο τις επιλογές μου έτσι όπως τις βάζω.Αυτό θα σημαίνει οτι ίσως τελικά κάτι να κάνω καλά.Πέρα από το λίνκ που θα ποστάρω ενίοτε,επιτρέπω σε όλους σας,να κάνετε τα σχόλιά σας,γράφοντας ότι θέλετε σε κόσμια πλαίσια,για να γίνεται μία καλόπιστη συζήτηση,εφ όσον κρίνετε οτι θέλετε κάτι επιπλέον από την άποψή μου.Ευχή μου για όλους,να κάνετε τις καλύτερες δυνατές επιλογές,ωστε να φέρνετε τις πιθανότητες επιτυχίας όσο το δυνατόν πιο κοντά σας.Καλά ταμεία σας εύχομαι,και να ξέρετε οτι το στοίχημα είναι ένας μαραθώνιος που δεν σταματάει ποτέ,αρκεί εμείς να είμαστε συγκεντρωμένοι εκεί που πρέπει,όπως πρέπει,ωστε να μπορούμε να έχουμε και το ανάλογο κέρδος.Καλή συνέχεια σε όλους.



Σάββατο 30 Αυγούστου 2014 σήμερα,και την άποψή μου για τους Γερμανικούς αγώνες της ημέρας θα την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/08/erste-und-zweite-bundesliga-30-8-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
31/08/2014 08:08 #9290 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Κυριακή 31 Αυγούστου 2014 σήμερα,και την άποψή μου για τους Γερμανικούς αγώνες της ημέρας θα την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/08/erste-und-zweite-bundesliga-31-8-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/09/2014 07:02 #9295 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Δευτέρα 1 Σεπτεμβρίου 2014 σήμερα,και την άποψή μου για τον Γερμανικό αγώνα της ημέρας θα την δείτε εδώ :


germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/zweite-bundesliga-1-9-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12/09/2014 06:22 #9340 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Παρασκευή σήμερα,12 Σεπτεμβρίου 2014,και την άποψή μου για τους Γερμανικούς αγώνες της ημέρας,μπορείτε να την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/erste-und-zweite-bundesliga-12-9-2014_12.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/09/2014 05:40 #9347 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Σάββατο σήμερα,13 Σεπτεμβρίου 2014,και την άποψή μου για τους Γερμανικούς αγώνες της ημέρας,μπορείτε να την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/erste-und-zweite-bundesliga-13-9-201-4.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14/09/2014 05:51 #9355 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Κυριακή σήμερα,14 Σεπτεμβρίου 2014,και την άποψή μου για τους Γερμανικούς αγώνες της ημέρας,μπορείτε να την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/erste-und-zweite-bundesliga-14-9-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15/09/2014 10:21 #9366 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Δευτέρα σήμερα 15 Σεπτεμβρίου 2014,και την άποψή μου για τον Γερμανικό αγώνα της ημέρας μπορείτε να την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/zweite-bundesliga-15-9-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
19/09/2014 04:39 #9379 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Παρασκευή σήμερα 19 Σεπτεμβρίου 2014,και την άποψή μου για τους Γερμανικούς αγώνες της ημέρας,μπορείτε να την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/erste-und-zweite-bundesliga-19-9-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
20/09/2014 05:00 #9384 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Σάββατο σήμερα 20 Σεπτεμβρίου 2014,και την άποψή μου για τους Γερμανικούς αγώνες της ημέρας μπορείτε να την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/erste-und-zweite-bundesliga-20-9-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
21/09/2014 04:31 #9394 από alepou
Απαντήθηκε από alepou στο θέμα Erste und Zweite Bundesliga 2014-2015
Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014,και την άποψή μου για τους αγώνες της Γερμανίας σήμερα μπορείε να την δείτε εδώ :

germanfootballexpert.blogspot.gr/2014/09/erste-und-zweite-bundesliga-21-9-2014.html

Keep looking inside of yourself,and you may see someone that you really dont know.

"ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΘΕΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 100 ΜΠΟΡΩ"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.490 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101927

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 222 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας