Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συστήματα με τον " Μ'ιδα" που βρίσκονται σε εξέλιξη

Συστημα "Midas" "ΕΤΟΙΜΟ ΠΛΑΝΟ"

Περισσότερα
24/07/2014 10:40 #9191 από betover
Συστημα "Midas" "ΕΤΟΙΜΟ ΠΛΑΝΟ" δημιουργήθηκε από betover
Ειμαι υποχρεωμενος να αναφερω σε ολους τους παικτες του στοιχηματος (μελη του InCome- Paradise και μη) ...
Τις εμπειριες μου απο την χρηση του Ετοιμου Πλανου του MIDAS.
Λεω ειμαι υποχρεωμενος γιατι αφου ολοι πασχιζουμε για κερδη στο στοιχημα, δεν θα ηθελα να κρατησω μονο για τον εαυτο μου τις αποψεις μου για ενα συστημα , που θεωρω οτι κατα πρωτον <<μου παει>> και δευτερον πιστευω οτι εχει πολυ καλες πιθαντοτητες να ειναι κερδοφορο.....
Δεν ειπα οτι βρηκα τροπο να εχω εισοδημα απο το στοιχημα , ουτε οτι θα λυσω το οικονομικο μου απο το συστημα αυτο.
Απλα τις λιγες μερες που πονταρω με τον συγκεκριμενο τροπο , εχω δει πολυ καλα στοιχεια και επιτρεψτε μου να εχω αποψη μετα απο 12 χρονια στο ιντερνετικο στοιχημα.

Αναφερω επιγραμματικα το συστημα για να μην σας κουραζω (οσοι θα εχουνε ερωτησεις πανω στο συστημα αυτο , ευχαριστως να απαντησω, οσο ξερω , μεσω του CHAT ).

Εχουμε (για αρχη) 2 βηματα δλδ 2 προσπαθειες να πιασουμε 2 αποδοσεις με μονά πονταρισματα σε αποδοσεις 1,12 και 1,04
Δλδ πονταρουμε σε αποδοση 1,12 και σε αποδοση 1,04
Στοχος ειναι να πιασουμε και τις 2 αυτες αποδοσεις.

Αμα πιασουμε την μια απο τις 2 αποδοσεις (οποια και να ειναι) ...το πρωτο βημα θεωρηται χαμενο.

Ετσι λογικα παμε στο επομενο βημα (βημα 2) και προσπαθουμε να πιασουμε εκει πλεον τις 2 απδοσεις .

Προυποθεση ειναι να πιασουμε 100% την μια απο τις 2 αποδοσεις.
Αυτο θα το καταφερουμε πονταροντας στον ιδιο αγωνα 1Χ ημιχρονο (η μια αποδοση η οποια θεωριτικα ειναι περιπου 1,12) και παλι στον ιδιο αγωνα οβερ μισο τελικο ( Αποδοση περιπου 1,04).

Οπως καταλαβατε .....οτι και να γινει στον αγωνα , θα εχουμε κερδισει μια απο τις 2 αυτες αποδοσεις...

Ομως ο στοχος του συστηματος ειναι να πιασουμε ΚΑΙ την διπλη του 1Χ ΚΑΙ το οβερ μισο!!!!!!

Στην περιπτωση που ολα πανε καλα δεν εχω να πω τιποτα αλλο ...απλα μαζευεις κερδη!!!

Θα αναφερθω στην πιο πιθανη εκδοχη οπου <<χανουμε στοιχηματα>>

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, Betlife, kinatzis, Ironbird, a7k7

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/07/2014 11:11 - 24/07/2014 11:21 #9192 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα Συστημα "Midas" "ΕΤΟΙΜΟ ΠΛΑΝΟ"
.....συνεχιζοντας την αναφορα μου στο συστημα και συνδεοντας με τα προηγουμενα ...λεω οτι αμα κερδιζεις και τις 2 αποδοσεις, το συστημα προχωραει και εισαι με κερδος συνεχεια.

Ας αναφερθω στην περιπτωση οπου χαθει το ενα απο τα 2 πονταρισματα στο πρωτο βημα,
Οπως ειπα ...απλα παμε στο επομενο βημα.
Αμα το κερδισουμε ...ολα καλα ...ξαναξεκιναμε παλι απο την αρχη με το νεο κεφαλαιο , οπως πολυ κξαλα γνωριζετε τις βασικες λειτουργιες των Γεννητριων Συστηματων.

Στην περιπτωση που χασουμε στο δευτερο βημα την μια απο τις 2 αποδοσεις....θα εχουμε χασει το συστημα ..θα εχουμε αποτυχει ....δεν ειμαστε ικανοι στην παρουσα φαση - περιοδο να ανταπεξελθουμε στις απαιτησεις (!!!!!) του συστηματος...αρα σταματαει το συστημα και θεωρηται ΧΑΜΕΝΟ.

ΟΜΩΣ !!!!!!!!
ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑ ΜΑΣ ΤΑ 3/4 ΤΟΥ ΤΡΕΧΟΝΤΟΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ!!!!


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: 1

Αρχικο κεφαλαιο 100€
Αν υποθεσουμε οτι χασαμε το συστημα μετα απο 2 αντε 3 πονταρισματα αφου ξεκινησαμε ...θα εχουμε σταματησει με 76€ υπολοιπο !!!!

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: 2

Με αρχικο 100€ και στοιχηματιζοντας εχουμε φτασει στα 20€ καθαρο κερδος (δλδ120 € καβα) και χασουμε θα εχουμε υπολοιπο 90€

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: 3

Με αρχικο 100€ και στοιχηματιζοντας εχουμε φτασει στα 40€ καθαρο κερδος (δλδ140 € καβα) και χασουμε θα εχουμε υπολοιπο 105€

Και ολα αυτα τα νουμερα με σταθερο πονταρισμα σε αποδοσεις 1,12 και 1,04.......οπως καταλαβενετε ....ειναι αρκετα πιθανον να γινουν πονταρισματα σε λιγο μεγαλυτερες αποδοσεις οποτε τα υπολοιπα θα ειναι πολυ υψηλοτερα !!!!!

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 24/07/2014 11:21 by betover.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": a7k7, gortsos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/07/2014 11:45 - 24/07/2014 11:49 #9193 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα Συστημα "Midas" "ΕΤΟΙΜΟ ΠΛΑΝΟ"
Τωρα θα αναφερθω , σε καποιες παραλλαγες του συστηματος που εφαρμωσα εγω.

Οι αποδοσεις οπως ειδαμε ειναι πολυ μικρες αρα εχουμε καλες πιθανοτητες να κερδισουμε.
Γιανα προχωρησει το συστημα θελει πολλα πονταρισματα.

Γιαυτο, αντι να πονταρουμε σε εναν αγωνα 1Χ ημιχρονο και οβερ 0,5 τελικο....πονταρουμε Π.Χ. σε 5 αγωνες ταυτοχρονα.

Τα ποσά ειναι αυτα του πρωτου βηματος και στους 5 αγωνες....και στα 10 πονταρισματα.

Συνεχιζοντας φυσικο ειναι να χαθουν μερικα (Π.Χ. 2 στα 5).

Αυτα που κερδισανε, μας βαζουμε καποια κερδη στην καβα.....

Αυτα που χαθηκαν ...παμε να πονταρουμε στο βημα 2 πλεον...
Δλδ αν χαθηκαν 2 αγωνες (πιασαμε το 1Χ και χασαμε το >0,5 ..η και το αντιθετο) επιλεγουμε εναν αγωνα οπου θα πρεπει να πιασουμε και τα 2 πονταρισματα στοιχηματιζοντας με τα ποσά του βηματος 2.
Υπαρχουν διαφοροι <<ασφαλεις>> τροποι να μην μπουμε σε μπελαδες ...οπως να περιμενουμε εναν αγωνα με ξεκαθαρο φαβορι η ...αν ψαξει ο καθε παικτης να βρει την ευκαιρια .


Τωρα να μπω πιο βαθεια στο συστημα...λεγοντας οτι ...αφου εχουμε <<περισεμα>> χρηματων απο το συστημα...και να χασουμε καποιο απο τα <<βημα 2>> με τα υπολοιπα κερδη θα εχουμε σχεδον υπερκαλυψει το αρχικο κεφαλαιο.....

Απλα δοκιμαστε το εστω εικονικα .

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 24/07/2014 11:49 by betover.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": a7k7, gortsos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/07/2014 12:07 - 24/07/2014 12:09 #9194 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα Συστημα "Midas" "ΕΤΟΙΜΟ ΠΛΑΝΟ"
Ολοκληρωνοντας (για την ωρα) την παρουσιαση του συστηματος, θα ηθελα να αναφερω και μερικες παραλλαγες στην επιλογη των τοσο μικρων αποδοσεων .

Κανονικα δεν θα επρεπε να μας απασχολουν οι μικρες αποδοσεις και θα επρεπε να προχωραγε το συστημα ...χανοντας μια στο τοσο και με το βημα 2 να διορθωναμε το <<λαθος στοιχηματισμο>> στο βημα 1.

Ομως επειδη ολα κερδιζονται και ολα χανονται στο στοιχημα....θα αναφερω εναλλακτικους τροπους απο το 1Χ δ.ε. ημιχρονου και οβερ 0.5 τελικο.

Σκοπος μας ειναι να στοιχηματισουμε στον ιδιο αγωνα, αρα το ενα πονταρισμα να ειναι καλυψη του αλλου.

Δινουμε βαρος στα πονταρισματα μας ωστε να τρεχει ο χρονος υπερ μας .........

Σε πονταρισμα αντερ 2,5 στο πρωτο ημιχρονο και οβερ μισο τελικο ....(ρισκαρω;;;;; ισως ...αλλα επιλογω αγωνες καρααντερ ...κλπ)

Ακομα δ.ε. μετα το 60 λεπτο ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ)

Ασιατικο χαντικαπ

ΔΕΝ πονταρουμε στο δευτερο ημιχρονο και ο χρονος να ειναι εναντιων μας...δλδ να πονταρουμε για ακομα ενα ΓΚΟΛ.

Απο αυτα που εχω δει εγω μεχρι τωρα ,....καλα πονταρτισματα ειναι σε 1Χ ημιχρονο σε αγωνα οπου εχουμε φαβορι με παραλληλη πτωση αποδοσης του ασσου.....φαβορι που να προηγηται και ισοφαριστει στο β μερος πονταω 1Χ τελικο με αντερ τουλαχιστον 3 γκολ αβαντα.

Ακομα για να πιασω μια αποδοση του 1,04 παρεκλεινω απο το συστημα και παιζω παρολι 2 αγωνες με 1,02 απ[οδοση ο καθενας σε 1Χ και το σκορ να ειναι με 1 γκολ υπερ μου.
και την αποδοση 1,12 στο σετακι αυτο την περνω απο δ.ε με <<διαβασμενο καραφαβορι >>

Οτι νεοτερο θα σας ενημερωνω!!!!! φυσικα η πορεια της ενημερωσης θα εξαρτηθει απο τις επισκεψεις στο παρον θεμα και απο το ενδιαφερον σας...αμα δεν σας ενδιαφερει η ενημερωση ...ειναι κριμα να παιδευομαι αδικα .

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Last edit: 24/07/2014 12:09 by betover.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, Betlife, tenekes, Ironbird, tsuvalis, a7k7, gortsos, thodoris, xiosgiannis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
19/01/2015 22:17 - 19/01/2015 22:18 #10475 από atarahos
Απαντήθηκε από atarahos στο θέμα Συστημα "Midas" "ΕΤΟΙΜΟ ΠΛΑΝΟ"
Tελικα που κατεληξε το συστημα σου αδερφε;
Γιατι και γω κατι τετοια κανω αλλα ακομα δεν εχω χασει ,χωρις να εχω κανα αξιο κερδος :(
Last edit: 19/01/2015 22:18 by atarahos. Αιτία: ορθογραφια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.507 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101807

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 583 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας