Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συστήματα με τον " Μ'ιδα" που βρίσκονται σε εξέλιξη

100,00 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 12800,00 ΜΕ ΜΙΔΑΣ

Περισσότερα
30/11/2014 20:08 #9867 από diamond7
100,00 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 12800,00 ΜΕ ΜΙΔΑΣ δημιουργήθηκε από diamond7
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ.ΖΗΤΑΩ ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,833 ΝΑ ΠΙΑΝΩ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 2
ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 25% ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΣ ΚΑΒΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΛΙ ΜΕ 1,833 ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ 1 ΣΤΑ 2 ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΔΩ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΖΗΤΑΩ ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,833 ΜΕ 1 ΣΤΑ 2 ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ.

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
02/12/2014 22:02 #9893 από smic
Απαντήθηκε από smic στο θέμα 100,00 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 12800,00 ΜΕ ΜΙΔΑΣ
Ενδιαφερον το βρισκω. Μια-δυο παρατηρησεις- αποριες εχω.
Το 1,83 σαν επαναλαμβανομενη αποδοση μου λεει οτι θα παιζεις μαλλον τυχαια σημεια με λιγο στατιστικη μεσα..οπως επομενος ποντος σε βολευ η γκολ σε χαντμπολ κλπ. Οταν ο στοχος ειναι μικρος ειναι κατανοητο κι ευκολο νομιζω. Για παραδειγμα χθες διπλασιασα ενα 50αρικο με επομενο γκολ σε χαντμπολ και τιποτα αλλο. Επειδη ομως βλεπω πας για 12800 καποια στιγμη θα χρειαστει να πονταρεις μεγαλο ποσο σε επομενο ποντο και θελει γερο στομαχι. Συν οτι δεν ξερω κατα ποσο οι εταιριες δεχονται μεγαλα μπετ σε τετοιο στοιχημα. Αν δεν εχεις τετοιο μπετ στο μυαλο σου ξεχασε οτι εχω αναφερει :)
Και δευτερο κατι που με απασχολει εμενα πιο πολυ. Θελω να χτισω ενα αντιστοιχο συστημα με μεσο ορο αποδοσεων απο 1,60 και πανω . Αυτο που με απασχολει ειναι οτι σε περιπτωση που κερδισω πενταψηφιο ποσο μετα απο πολυ κοπο , χρονο και μελετη κανεις δεν μου διασφαλιζει οτι θα εισπραξω. Ακομα και οι μεγαλες εταιριες ειναι αξιοπιστες μεχρι ομως να τους ζητησεις καποιο μεγαλο ποσο. Σκεφτομαι μαλιστα μετα απο 6 χρονια που δεν παιζω οπαπ να βαλω εκει ενα 50αρικο η 100αρικο εν γνωσει μου οτι θα χανω απο αποδοση.
Τεσπαν μερικες σκεψεις κανω. Ελπιζω να μην εγινα κουραστικος. Ευχομαι ολοψυχα να φτασεις στο στοχο σου με οσο το δυνατον λιγοτερα μαξιλαρια. ;)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, diamond7

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
03/12/2014 18:31 #9897 από diamond7
Απαντήθηκε από diamond7 στο θέμα 100,00 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 12800,00 ΜΕ ΜΙΔΑΣ
Καλησπερα.Για το 1ο ερωτημα σου εχω να σου πω οτι καπως ετσι ειναι απλα αν φτασεις στα τελευταια στοιχηματα παιζεις οχι τοσο επιπολαια π.χ. επομενος ποντος αλλα λιγο πιο καλα.οπως under over σε ποδοσφαιρο ή σε μπασκετ ή διαφορές ομαδων παλι σε μπασκετ.Για το 2ο ερωτημα σου δεν μπορω να σου απαντησω μιας και δεν εχω φτασει ποτε σε τοσο μεγαλη επιτυχια.απλα μπορεις να σηκωνεις ενα ποσο π.χ. το μισο της καβας σου καθε φορα που τριπλασιαζεις και ξεκινας απο εκει .Καλη επιτυχια και σε σενα.Αν θελεις στειλε μου το συστημα σου να το μελετησω και εγω .καλη συνεχεια.

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
04/12/2014 15:20 #9909 από smic
Απαντήθηκε από smic στο θέμα 100,00 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 12800,00 ΜΕ ΜΙΔΑΣ
Ακομα δεν το εχω χτισει. Θα ειναι καθαρα συστημα προγνωστικων. Σε αποδοσεις με μεσο ορο 1,68 εχω μακροχρονια περιπου 78% και σε αποδοσεις 1,3 εχω 90%. Οποτε πρεπει να σκεφτω πως θα τα βαλω και με τι μαξιλαρια κλπ. και με στοχο απο 2000-3000.
Εντωμεταξυ σημερα δοκιμασα με επιτυχια κατι αλλο.
Επαιζα τεννις να ερθει ισοπαλια στο επομενο game με αποδοση 3. Εχω παρατηρησει οτι στο χωμα μεταξυ ισοδυναμων περιπου αντιπαλων αρκετα games πανε στο 40-40. Ξεκινησα ενα συστημα στο Μιδα με 7 μαξιλαρια και απλα στο 6ο και 7ο εβαλα αποδοση 1,85 με σκοπο να παιξω κατι πιο σιγουρο αν χρειαστει. Ξεκινησα με κεφαλαιο 30 ευρω και τα εκανα 75 .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": diamond7, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.400 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101819

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 724 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας