Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συστήματα με τον " Μ'ιδα" που βρίσκονται σε εξέλιξη

Παρακαλώ την βοήθειά σας

Περισσότερα
02/10/2018 22:25 #13462 από perrys
Παρακαλώ την βοήθειά σας δημιουργήθηκε από perrys
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα του income paradise και τα θερμά μου συγχαρητήρια στους διαχειριστές της κάνετε καταπληκτική δουλειά.

Πρόσφατα έπεσα πάνω σε μια ιστοσελίδα που λέγεται oddsmonkey αυτή η σελίδα κάνει (όπως γράφει) κάτι πολύ απλό εδώ και χρόνια.
Απλά ταιριάζει τα στοιχήματα με τέτοιο τρόπο ώστε να κερδίζεις τα μπόνους (δεν είναι παράνομο)
Στην Αγγλία έχει περίπου 90 εταιρείες που όλες θέλουν ένα μερίδιο από την πίτα. Για να προσελκύσουν πελάτες τους δίνουν τα αρχικά μπόνους όπως και στην Ελλάδα αλλά δεν σταματάει εκεί μετά υπάρχουν και τα μεσοβδόμαδα μπόνους (βάλε τουλάχιστον 10€ στο τάδε ματς και θα σου δώσουμε και 10€ μπόνους)
Μιλάμε για τουλάχιστον 90 εταιρείες. Οι 40 να σου δίνουν 10€ μπόνους μεσοβδόμαδα είναι τουλάχιστον 400€.
Εχω διαβάσει όλα τα ξένα φόρουμ και δεν γράφει πουθενά ότι είναι απάτη. Και το καλύτερο ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΖΌΓΟΣ.
Τώρα πάμε και στα προβλήματά όλες οι εταιρίες έχουν έδρα την Αγγλία οπότε υπάρχει ο γεωγραφικός περιορισμός εδώ ας πούμε ότι υπάρχει η σύνδεση vpn θα πρέπει να έχουμε και μια αγγλική διεύθυνση..
Υπάρχει κάποιος στην κοινότητα που το κάνει;
Υπάρχουν μέλη που να θέλουν να ξεπεράσουμε τα προβλήματα και άρα να βγάλουμε κάποια χρήματα;
Θέλω πολύ να διαβάσω τις απόψεις σας
Αν θέλετε μπορούμε και να βρεθούμε είτε να μιλήσουμε εδώ είτε μέσω μαιλ ακόμα και στο τηλέφωνο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.352 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101791

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 333 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας