Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Το πλάνο αυτό βασίζεται στο να επιτευχθούν 1 ή 2 γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Αν δεν επιτευχθεί κανένα γκολ ή επιτευχθουν 3 ή περισσότερα τέρματα έχουμε επιστροφή του μισού περίπου κεφαλαίου μας.

Αυτό καλύπτεται με τις επιλογες στην καρτέλα των γκολ πρώτου ημιχρόνου ¨Over 0,5 goal" και " Under 2,5 goals"

Το σύστημα είναι χτισμένο σε πλάνο H .

Για να κερδιθεί το βήμα πρέπει να κερίσουν και τα δυό στοιχήματα , αλλα πάντα έχουμε κερδισμένο ένα από τα δυό μας στοιχήματα στα σίγουρα , ανεξαρτήτως αποτελέσματος, γιατί το ένα στοίχημα αλληλοκαλύπτεται από το αλλο.

Το σύστημα έχει σαν όρο να κερδίσουν και τα δυο στοιχήματα σε ένα από τα 4 βήματα του πλάνου μας.

Το σύστημα μας απαιτεί ελάχιστο κεφάλαιο 26 Ευρω περίπου, ώστε να έχουμε σαν ποσό πρώτου στοιχήματος 0,2 Ευρώ.

Αν και οι πιθανότητες επαλήθευσης του συστήματος ειναι γυρω στο 99,60%, πρέπει να είστε προσεκτικοί στις επιλογές σας και να προσανατολιστείτε σε ομάδες που σημειώνουν ή δέχονται εύκολα γκολ

Νέος υπολογισμός του πλάνου μας γίνεται ΜΟΝΟ όταν σημειωθούν 1-2 γκολ  σε οποιοδήποτε από τα 4 βήματα

ΠΡΟΣΟΧΗ! Τα "Over 0.5 goal " και "Under 2,5 goals" στο κάθε βήμα στοιχηματίζονται ταυτόχρονα.

Όταν σημειωθούν 1-2 γκολ σε κάποιο βήμα, διευθετούμε το πλάνο μας και προσαρμόζουμε το κεφάλαιο στο νέο μας μεγαλύτερο κεφάλαιο

Αμέσως ξανακάνουμε νέο υπολογισμό και ξεκινάμε το συστημα από το πρώτο βήμα

Τα συνολικά βήματα-αγώνες (κερδισμένα - χαμένα) της συγκεκριμένης στρατηγικής, είναι 2707 για να φτάσουν τα 26 Ευρώ σε 100.000 Ευρώ

Σε περίπτωση που χαθούν και τα 4 βήματα έχουμε επιστροφή λίγο παραπάνω από το μισό μας κεφάλαιο , ενώ σε καθε βήμα που σημειώνεται απο 1 εως 2 γκολ έχουμε κερδος από 1,26 - 16 επιπλέον βήματα ανάλογα το βήμα που κερδίσαμε και τα δυό μας στοιχήματα