Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Οτιδήποτε αφορά το πρόγραμμα προγνωστικών μας και το εργαλείο στατιστικής πρόβλεψης αποτελεσμάτων για το στοίχημα

ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky

Περισσότερα
12/02/2013 22:36 #4923 από tassos07
Απαντήθηκε από tassos07 στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Κώστα καλησπέρα

Με μπέρδεψες πάλι.

Οταν παίζεις back 0,49 με συντελεστή 1,22 και το χάνεις, δεν χάνεις 0,60, χάνεις 0,49. Αν κάνεις σωστά τις πράξεις θα δείς οτι η χασούρα δεν είναι τόσο φοβερή. Αυτό έχει μεγάλη σημασία στο παιχνίδι με μεγάλη διάρκεια.
Δεν κάνω λάθος, έτσι ? Είπαμε είμαι παππούς αλλά δεν το έχασα ακόμη.

Τάσος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, v_22

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/02/2013 09:38 - 13/02/2013 10:56 #4927 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Καλημέρα Τάσο!

Λυπάμαι αν σε μπέδρεψα, το πράγμα ειναι ξεκάθαρο. Σίγουρα δεν χάνεις το μικτό κέρδος όταν χάνεις ένα στοίχημα, όμως έτσι όπως διαμόρφωσα τον πίνακά μου, ήταν πιο εύκολο να αθροίσω απλώς τα μικτά κέρδη των επιτυχιών για να βρω το τελικό κεφάλαιο. Με απλά λόγια δεν αφαιρώ τακόκκινα όπως λες, απλώς προσθέτω τα πράσινα. Μόνη παράλειψή μου ότι έπρεπε να προσθέσω και τα πονταρίσματα των δύο αγώνων που αναβλήθηκαν (οι αναβολές πάντα αλλοιώνουν την στατιστική). Συνεπώς ο "σωστός" πίνακας των αποτελεσμάτων του πειράματος είναι ο εξής:



Όπως και να το δούμε βέβαια παραμένει το γεγονός ότι ήταν μια κακή μέρα. Συνεπώς περιμένω σύντομα μια αντίστοιχα καλή ημέρα, ώστε να επέλθει η ισορροπία των μετρήσεών μου.

Και πάλι σε ευχαριστώ για το χρόνο και το ενδιαφέρον σου!
Last edit: 13/02/2013 10:56 by sneaky.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": v_22

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13/02/2013 11:03 #4930 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Δύο θεματάκια ακόμη για όσους ενδιαφέρονται:

1) Μετά από συζήτηση με αρκετούς φίλους και αρκετή σκέψη, το ύψος της δωρεάς για την παραλαβή των emails μου οριστικοποιείται στα 10 ευρώ για 2 εβδομάδες.

2) Σήμερα αντιμετωπίζω τεχνικό θέμα με το email μου στο yahoo, εναλλακτικά μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου στο sneakybet@gmail.com

Ευχαριστώ!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": v_22

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17/02/2013 15:43 - 17/02/2013 23:20 #5026 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης και 2ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
Χαίρετε,

μετά από 2 1/2 εβδομάδες "επίσημων" μετρήσεων σε περίπου 35 κατηγορίες ποδοσφαίρου, τα πρώτα αποτελέσματα του φιλτραρίσματός μου είναι στην διάθεσή μας για μια πρώτη εντύπωση και ανάλυση της μεθόδου μας.

Να εξηγήσω κατ' αρχήν πως το προσωπικό μου φίλτρο είναι ΤΟ ΙΔΙΟ για όλες τις κατηγορίες όβερ, δηλαδή αντί να ψάξω ξεχωριστά φίλτρα για το ΟΒΕΡ 1.5, ΟΒΕΡ 2.5, ΟΒΕΡ 3,5 κλπ, έχω θέσει ΕΝΑ φίλτρο (είναι γύρω στο 81,5%) για το ΟΒΕΡ 1,5 και ΟΛΕΣ οι μετρήσεις που ακολουθούν είναι με βάση αυτό το φίλτρο.

Εννοείται πως οποιοσδήποτε λαμβάνει τα newsletters μας ή κανει τις δικές του μετρήσεις μπορεί να πρόκειται ή να έχει ήδη βρει το/α δικό/ά του φίλτρο/α για να εξάγει την στοιχηματική επιλογή της αρεσκείας του... δυστυχώς όμως δεν γίνεται σε αυτό το στάδιο τουλάχιστον της μελέτης να ασχοληθούμε με πολλά ταυτόχρονα φίλτρα. Και γιατί να το κάνουμε άλλωστε, αφού το φίλτρο μας λειτουργεί αρκετά καλά σε ό,τι αφορά τουλάχιστον στα ΟΒΕΡ 1.5... Τα ποσοστά στα ΟΒΕΡ 2.5 και πάνω είναι αλήθεια πως παρουσιάζουν σημαντικές αυξομειώσεις και μόλις μεγαλώσει αρκετά το δείγμα μας θα εξετάσουμε με ποιες παραμέτρους ή αλλαγές μπορούν να αυξηθούν τα ποσοστά επιτυχίας μας...

Και τώρα που σας "μαρτύρησα" όλα τα "μυστικά" μου καιρός να μιλήσουμε με αριθμούς και ντοκουμέντα...

1η ΕΒΔΟΜΑΔΑ:





2η ΕΒΔΟΜΑΔΑ:




ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ 1&2




Καλή συνέχεια σε όλους!
Last edit: 17/02/2013 23:20 by sneaky.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": tenekes, v_22

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/02/2013 12:53 - 24/02/2013 20:56 #5163 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ (16 ΩΣ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013)




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3 ΠΡΩΤΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ (ΣΥΝΟΛΟ ΔΕΙΓΜΑΤΟΣ 200 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ)


Last edit: 24/02/2013 20:56 by sneaky.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": v_22

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/02/2013 18:40 #5172 από tassos07
Απαντήθηκε από tassos07 στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Κώστα καλησπέρα

Ετσι για να δω αν κατάλαβα καλά.
Αν έπαιζα αυτά τα 200 παιχνίδια με 1 € τότε
1. Θα έχανα 28 παιχνίδια ή 28€
2. Θα κέρδιζα 172 και για να έχω κέρδος θα έπρεπε η μέση απόδοση αυτών να είναι > απο 1,1628 ώστε το κέρδος να υπερβεί τα 28€.

Αναρωτιέμαι αν έχεις τσεκάρει τη μέση απόδοση αυτών των 172 παιχνιδιών.

Τάσος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/02/2013 22:06 #5183 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky

tassos07 έγραψε: Κώστα καλησπέρα

Ετσι για να δω αν κατάλαβα καλά.
Αν έπαιζα αυτά τα 200 παιχνίδια με 1 € τότε
1. Θα έχανα 28 παιχνίδια ή 28€
2. Θα κέρδιζα 172 και για να έχω κέρδος θα έπρεπε η μέση απόδοση αυτών να είναι > απο 1,1628 ώστε το κέρδος να υπερβεί τα 28€.

Αναρωτιέμαι αν έχεις τσεκάρει τη μέση απόδοση αυτών των 172 παιχνιδιών.

Τάσος


Καλησπέρα Τάσο και συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση.

Όπως θα έχεις δει η καταγραφή των αποδόσεων δεν ξεκίνησε από την αρχή αλλά στην πορεία Χάρη στην βοήθεια του Γιάννη (bookiekiller), συνεπώς δεν μπορω να σου απαντήσω με ακρίβεια. ("Με το μάτι" θα έλεγα ότι ο μέσος όρος είναι κάπου στο 1.19 με 1.20).

Η εργασία είναι σκληρή και θέλει επιμονή. Είναι μεγάλος ο όγκος των αγώνων -ειδικά τα σαββατοκύριακα- παρ' όλ' αυτά στην πορεία θα αναλύσουμε και τα αποτελέσματα που θα πάρουμε σε σχέση με τις αποδόσεις που καταγράφουμε και θα έχουμε πιο σαφή εικόνα για την πορεία της -εν εξελίξει τονίζω- μεθόδου μας.

Στην ουσία του πράγματος τώρα εκτός από τις αρχικές αποδόσεις, μην ξεχνάς ότι μπορείς να ανεβάσεις τον μέσο όρο παίζοντας και ζωντανά στοιχήματα όπου είναι εφικτό.

Όσο και την παικτική μέθοδο, όντως θεωρητικά ένα σύστημα είναι πετυχημένο όταν είναι κερδοφόρο ακόμα και με ισόποσο ποντάρισμα (όπως το 1 ευρω που αναφέρεις), όμως εμείς έχουμε το προνόμιο να γνωρίζουμε τις γεννήτριες οι οποίες μας δίνουν ένα εφόδιο που οι υπόλοιποι παίκτες δεν έχουν. Για παράδειγμα στον Big Paras Calculator, με 172 σε 200 κερδισμενα στοιχηματα τα αποτελέσματα είναι αρκετά ενθαρρυντικά για μια σταθερή αύξηση του κεφαλαίου μας:



(το κεφάλαιο και ο στόχος είναι ενδεικτικά βεβαίως...)

Καλό βράδυ και καλή εβδομάδα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 10:08 #5187 από tassos07
Απαντήθηκε από tassos07 στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Καλημέρα Κώστα ( και σε όλους βεβαίως - βεβαίως ).

Οπως ίσως έχεις καταλάβει οι "απορίες" μου γράφονται πιο πολύ για να γίνεται κουβέντα. Εχω ασχοληθεί πολύ με το θέμα υων Over/Under και έχω καταλήξει σε κάποια πράγματα. Οι περσινοί bloggers ίσως θυμούνται την προσπάθειά μου με τα Σκανδιναυικά πρωταθλήματα. Τη σταμάτησα το Σεπτέμβριο γιατι ο φίλος betover με ""κόλλησε" με το BfBotmanager τη Betfair και τις ιπποδρομίες-κυνοδρομίες. Τώρα η Betfair μας αποχαιρέτησε και γύρισα στα παλιά.

Με όλα αυτά, κατάλαβα πολύ καλά το αξίωμα. Δεν μπορείς να κερδίσεις τις στοιχηματικές εταιρίες με τα στατιστικά. Με το μποτάκι και μία καλή στρατηγική έχεις ελπίδες, λόγω betfair και ανοικτών αποδόσεων. Αλλοιώς υφίστασαι τις μειώσεις των αποδόσεων από τις εταιρίες, ανάλογα με τις δικές τους στατιστικές μεθόδους, που, πίστεψέ με είναι πολύ πιο καλές από ό,τι και αν μηχανευτούμε. Το είδα στην πράξη περυσι το καλοκαίρι, όπου στο τέλος Αυγούστου ολόκληρα πρωταθλήματα βγήκαν εκτός, ενώ όπου τα στατιστικά έδιναν σωστή πληροφόρηση, οι αποδόσεις σχεδόν εκμηδενίστηκαν. Αρα, τα στατιστικά με πληθώρα στοιχημάτων ( π.χ. 200 στο Ο/1,5) δεν θα δουλέψουν τελικά. Τότε τι κάνουμε ?
Πολύ σωστά μιλάς για γεννήτριες κλπ. Το θέμα είναι οτι πρέπει πάλι να επιλέξεις. Εγώ ψάχνω κάτι, σαν αλγόριθμο ή σαν ψυχρή διαδικασία επιλογής. Τα παιχνίδια του Σαββάτου π.χ. με φίλτρο το 81,5% είναι πάρα πολλά. Πως διαλέγεις και το κυριότερο πως διαλέγεις όταν έλθει η ώρα της γεννήτριας ? Ακόμη περισσότερο πως διαλέγεις όταν θέλεις να συνδυάσεις 2 του 1,25 ώστε να πάρεις απόδοση μεγαλύτερη από 1,50 ? Τα παιχνίδια του 1,20-1,25 έχουν πιθανότητες περίπου 80% ή λιγότερο, άρα τα 2 μαζί έχουν περίπου 64% ή πολύ λιγότερο, ποσοστό πολύ χαμηλό κατά τη γνώμη μου για σοβαρότερο στοίχημα.

Αρα ? Γιαυτό υπάρχουν τα blogs, για συζήτηση.

Τάσος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, Ironbird, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 13:20 - 25/02/2013 14:19 #5189 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Καλησπέρα,

σε ευχαριστώ ξανά κατ' αρχήν για τις "απορίες" και την εποικοδομητική συζήτηση. Παρεμπιπτόντως με λύπη μου παρατηρώ πως τόσο καιρό όλα τα μέλη και μη του site κάθονται πάνω σε ένα χρυσωρυχείο και δεν ξέρουν πως να το εκμεταλλευτούν. Και αντί να έχει γίνει μια ομαδική δουλειά για να έχουν φτάσει και να έχουν ξεπεράσει το σημείο που είμαστε εμείς -και όσοι άλλοι λαμβάνουν τα emails- και μια συζητηση πάνω στην αξιοποίηση των ευρημάτων του, βλέπω τον καθένα να ασχολείται για τον εαυτό του ημιτελώς και χωρίς πλάνο...

Με συγχωρείς για τον πρόλογο, προφανώς και δεν απευθύνεται σε σένα, πάμε στα θέματά μας τώρα. Κοντολογίς έχεις δίκιο σε όσα αναφέρεις για γκανιότες, εξαφάνιση παιχνιδιών κλπ από τους μπουκ και πάνω απ' όλα για το πετσόκομμα των αποδόσεων στις παραγωγικές κατηγορίες. Σίγουρα, η μάχη με τους μπουκ είναι άνιση, γι' αυτό κοπιάζουμε να βρούμε κάποιο/α εφόδια, έστω σαν την σφεντόνα του Δαυίδ κόντρα στον Γολιάθ.

Παρ' όλ' αυτά όμως δεν μπορώ να παραβλέψω -και γι' αυτό άλλωστε ασχολούμαι τόσο πολύ τους τελευταίους μήνες- ένα φίλτρο με σταθερά αποτελέσματα πάνω από την στατιστική επαλήθευση της απόδοσής του. Πολύ ορθά επισημαίνεις ότι καλό το proVlepsis αλλά πρέπει να το εκμεταλλευτούμε και δεόντως... Προς το παρόν η δική μου αντιμετώπιση έχει 3 σκέλη:

1. Η κυμαινόμενη γεννήτρια με μικρή ζητούμενη απόδοση (1.20-1.25) και λίγα μαξιλάρια για μονά αποδεκτά.
2. Η κυμαινόμενη γεννήτρια με μέση ζητούμενη απόδοση (1.4-1.7) και περισσότερα μαξιλάρια για δυάδες ή και τριάδες.
3. Το BigParas System για μονά αποδεκτά, με ισόποσο -προς το παρόν- ποντάρισμα σε όλες τις επιλογές.

Οι δύο πρώτες προσεγγίσεις έχουν το μείον ότι υπεισέρχεται ο ανθρώπινος παράγοντας -και συνεπώς αυξάνεται η επιρροή του παράγοντα "τύχη", όμως με υπομονή και πειθαρχία -όπως λέμε για όλα τα συστήματα- μπορεί κανείς να προχωρήσει, ειδικά αν χρησιμοποιήσει και τον Διαχειριστή Κεφαλαίου για να φτιάξει ένα υπερσύστημα ώστε να μην αντιμετωπίσει την ολική καταστροφή εξαιτίας μιας αποτυχημένης προσπάθειας.
Όσο για τον τρόπο που φιλτράρω περαιτέρω τις πρώτες επιλογές είναι υποκειμενικός και ο καθένας φυσικά μπορεί να το κάνει με τα δικά του κριτήρια. Προσωπικά προτιμώ τα ζευγάρια που σκοράρουν περισσότερο (Γκολ υπερ), δηλαδή όταν βλέπω ότι και οι δυο ομάδες δέχονται περισσότερα γκολ απ' όσα σκοράρουν είμαι επιφυλακτικός ως προς το ποιος θα σκοράρει τελικά. Από εκεί και πέρα -όπου είναι δυνατόν- ψάχνω για πληροφορίες που θα αλλάξουν τα δεδομένα -κυρίως απουσίες επιθετικών, τσεκάρω την συμπεριφορά των ομάδων στα τελευταία ματς και τέλος ρίχνω και μια ματιά στην παράδοση για το "κερασάκι στην τούρτα"...

Η τρίτη προσέγγιση επιδέχεται οπωσδήποτε βελτίωσης, μιας και η γεννήτρια BigParas δεν είναι σχεδιασμένη για μαζικό ταυτόχρονο ποντάρισμα. Αν ο οικοδεσπότης μας, ή οποιοσδήποτε άλλος φίλος μπορεί να υποδείξει κάποιον τρόπο να παίξουμε ταυτόχρονα καμια 50αριά παιχνίδια που μαζεύουμε τα Σάββατα, αλλά όχι την γεννήτρια Multibets, μιας και εκεί κινδυνεύουμε να έχουμε σοβαρές αυξομειώσεις στα κέρδη ή και ζημία αν πέσουμε σε αυτό που λέμε ένα "κακό" Σ/Κ, θα είναι πραγματικά μεγάλη βοήθεια.

Κλείνοντας θα ήθελα να τονίσω 2-3 πράγματα που τα θεωρώ αυτονόητα προσωπικά αλλά καλό είναι να ειπωθούν: κατ' αρχήν δεν είμαι ειδικός σε θέματα στατιστικής και μαθηματικών (είμαι της θεωρητικής κατεύθυνσης που λένε...), απλώς κάνω την "δύσκολη" δουλειά της συγκομιδής των ευρημάτων. Δεύτερον, ασχολούμαι με τα "μεγάλα", εμπορικά πρωταθλήματα, αλλά και με ορισμένα πιο "άγνωστα" στα οποία έχω παρατηρήσει μέχρι στιγμής ότι υπάρχει μεγάλη παραγωγικότητα σε γκολ και αρκετά καλή επαλήθευση του φίλτρου μου. Στην πορεία -όταν μεγαλώσει το δείγμα μας- σκοπεύω να κάνω και έναν απολογισμό ανά πρωτάθλημα, πράγμα που κατ' εμέ θα είναι μια σημαντική βοήθεια ώστε να δούμε σε ποιες κατηγορίες έχουμε την μεγαλύτερη επαλήθευση και τις συμφερότερες αποδόσεις. Τέλος, εξυπακούεται ότι το φίλτρο μου δεν είναι πανάκεια, είμαι σίγουρος πως υπάρχουν κι άλλα "μαγικά" φίλτρα που θα μας δώσουν κι άλλες ιδέες και επιλογές παιξίματος. Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα κάνουμε πολλά στην πορεία, προς το παρόν ιχνηλατούμε το εργαλείο που -χάρη στο income-paradise- έχουμε στα χέρια μας...

Ελπίζω να έγινα κατανοητός γιατί τα αράδιασα όλα μονοκοπανιά και σίγουρα το όλο θέμα σηκώνει μεγαλύτερη ανάλυση, όμως ήδη έγραψα αρκετά και δεν θα ήθελα να κουράσω...

Ειλικρινά χαίρομαι για την κουβέντα μας φίλε Τάσο και θα χαρώ ακόμα περισσότερο να δω κι άλλους φίλους να συμμετέχουν.

Καλό μεσημέρι,

Κώστας
Last edit: 25/02/2013 14:19 by sneaky.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, betover, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 15:03 #5192 από betover
Απαντήθηκε από betover στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
<<ΟΠΟΥ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ Η ΒΑΣΙΛΩ ΠΡΩΤΗ>>

Λεει η παροιμια, ετσι και εγω εδω θα ηθελα να πω την αποψη μου γενικα για το ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Καιρο τωρα ηθελα να γραψω καποια πραγματα τα οποια θα ειναι βγαλμενα μεσα απο την πορεια μου στο στοιχημα ολα αυτα χρονια

(για αλλους λιγα , για αλλους πολλα).

Καποτε πιστευα οτι στο στοιχημα <<παιζει>> 70% ΠΡΟΒΛΕΨΗ (με οτι αυτο συνεπαγεται) και 30% ΤΥΧΗ.

Ομως με το περασμα των ετων και με τις συνεχομενες αποτυχιες οχι μονο τις δικες μου αλλα και των γυρω μου ειδα με λυπη

οτι εχουν αλλαξει τα ποσοστα σε ..... 40% ΠΡΟΒΛΕΨΗ και 60% ΤΥΧΗ.

Και αυτο γιατι μολις σφυριξει για πρωτη φορα ο διαιτητης ολα ειναι ρευστα....μια κοκκινη , μια καλη μερα ενος παικτη

(οποιουδηποτε παικτη) , καιρικες συνθηκες, και αλλα που δεν θα ηθελα να αναφερω ......

Εχω δει οτι η ΠΡΟΒΛΕΨΗ και τα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ σε βαθος χρονου πανε περιπατο...αλλωστε και τα στατιστικα μεσα στο προγραμμα

ειναι να επαληθευονται η οχι.

Δηλαδη θα μου πει καποιος οτι θα πρεπει να σταματησουμε να παιζουμε γιατι ετσι οπως τα λεω

δεν προκειται ποτε να βγουμε κερδισμενοι.

Μια λυση.. ναι ειναι να σταματησουμε να παιζουμε ....ή καλυτερα να σταματησουμε να ελπιζουμε οτι θα κερδισουμε.

Η αλλη λυση ειναι (προσωπικη αποψη) οτι πρεπει να παιζουμε με καποια ορια. Βλεπω πολλα παιδια γενικα

να παιζουν συνεχεια και συνεχεια και συνεχεια!!!!

Οσοι απο αυτους κερδιζουν καλα θα κανουν να το συνεχισουν .

Αλλα πιστευω οτι τα πολλα πονταρισματα συνηθως σε κανουν να βγαινεις χαμενος .

Καποια στιγμη στην διαρκεια της παικτικης ημερας θα εχεις καποιο κερδος....τοτε ειναι που πρεπει ναφυγεις , να σταματησεις για σημερα

που λενε.

Δεν θα κανω καμια κριτικη για τον <<ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ>> δεν εχω την δυνατοτητα να το κανω

αλλα θα μπορουσα να πω οτι .....

Απο ενα κουπονι με 100 αγωνες ας πουμε, θα πρεπει να εχουμε απο πριν καποια ΦΙΛΤΡΑ να ξεκαθαριζουμε το <<ΤΟΠΙΟ>>

αυτα μπορει να ειναι , στατιστικα , φορμα , απουσιες και γενικα οτι <<οπλα>> εχει ο καθε ενας απο εμας

αι να απομονονουμε τους αγωνες αυτους.

Τιποτα δεν ειναι σιγουρο , τιποτα δεν μπορει να προκαθορισει την εκβαση ενος αγωνα,

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ.

Οποτε (για να ολοκληρωσω), με τα <<δωρα>> του BIG PARAS και πανω απο ολα την ΥΠΟΜΟΝΗ -ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑ, ισως μπορεσουμε να βρουμε ακρη.

ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

ΠΟΛΛΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ με ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ

fairbet365.webnode.gr/
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, DragoS, v_22, Ironbird, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.537 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101973

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 786 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας