Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Οτιδήποτε αφορά το πρόγραμμα προγνωστικών μας και το εργαλείο στατιστικής πρόβλεψης αποτελεσμάτων για το στοίχημα

ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky

Περισσότερα
25/02/2013 15:14 #5193 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Πολύ συνετά μιλάς Σταύρο μου ως συνήθως. Θα διαφωνήσω μαζί σου όμως ως προς την επαλήθευση της στατιστικής, βασικά δεν θα διαφωνήσω αλλά θα αντιπαραθέσω τα ευρήματά μου παραπάνω. Βασικά έχουμε μια κουβεντα αυτήν την στιγμή στο τσατ, όπου ανέφερα ότι "κερδοφόρα συστήματα υπάρχουν αρκετά, οι άνθρωποι είμαστε που τα κάνουμε μαντάρα...". Ως εκεί θα συμφωνήσω με τον σκεπτικισμό σου.

Προσωπικά ασχολούμαι αρκετά χρόνια με το όλο θέμα και μόλις τους τελευταίους μήνες -χάρη σε αυτό το site- άρχισα να προσπαθώ να βάλω σε τάξη τόσο τον τρόπο επιλογής όσο και την διαχείριση του ταπεινού κεφαλαίου μου. Όπως βλέπεις και από τα άνωθεν γραφόμενά μου ακόμα δεν είμαι σε θέση να δηλώσω ότι βρήκα το "άγιο δισκοπότηρο του στοιχήματος", όμως θεωρώ ότι είμαστε πολύ κοντά, χάρη στο ProVlepsis και τις γεννήτριες, δηλαδή ΄χαρη στο Income- Paradise...

Η αναζήτηση συνεχίζεται λοιπόν και όλοι οι καλοί χωράνε...

Θα την βρούμε την άκρη, αρκεί να έχουμε ηθικό ακμαιότατο!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, v_22, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 17:37 - 25/02/2013 18:11 #5198 από tassos07
Απαντήθηκε από tassos07 στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Καλησπέρα σε όλους.

Καταρχήν δα συμφωνήσω σχεδόν σε όλα με το Σταύρο. Το Αγιο Δισκοπότηρο μάλλον δεν θα το βρούμε ποτέ, γιατί ακόμη και αν υπάρχει οι εταιρίες θα φροντίσουν να πάψει να αποδίδει. Θα πρέπει όμως να δεχθούμε οτι, με τους όρους που έβαλε ο Σταύρος, μπορούμε να στοιχηματίζουμε, να περνάμε την ώρα μας χωρίς περαιτέρω ( γνωστές ) συνέπειες.
Απόψε θα θίξω μία από τις ερωτήσεις που έχουν τεθεί. Στον πίνακα που ακολουθεί υπάρχουν τα στοιχήματα που πρότεινε καθημερινά ο Κώστας.

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: BetGadget-site-.pdf
Μέγεθος αρχείου:138 KB


Τα σχόλιά μου.
1. Τα στοιχήματα τα έχω παίξει, τουλάχιστο από τις 8/2 που ξεκίνησα. Για λόγους ενημέρωσης έβαλα και τις υποδείξεις από 2/2.
2. Ποσοστό επιτυχίας 57 %. Κανονικά μη κερδοφόρο.
3. Κέρδος 31,88 % σε 21 ημέρες.....!!!!!!!!!!!!!!! Αν το θεωρείτε μικρό απλά κάνετα αναγωγή σε ετήσια βάση με το Ratchet κεφάλαιο και στοίχημα να γίνονται τεράστια.
4. Η δική μου μορφή γεννήτριας μπήκε μπροστά 9 φορές.. ( Τα υπογραμμισμένα ποσά ).
5. Η στρατηγική επέζησε μετά από 3 συνεχόμενες αποτυχίες, χωρίς μάλιστα να μηδενίσει το κεφάλαιο.
6. Ο αλγόριθμος που χρησιμοποιώ με την ιδέα της γεννήτριας, ζητάει επιστροφή του χαμένου κεφαλαίου αλλά και του χαμένου κέρδους. Αν ζητούσα μόνο το χαμένο κεφάλαιο θα επιζούσε και άλλο συνεχόμενο χαμένο στοίχημα.

Αυτά προς το παρόν
Ελπίζω να έδοσα θέμα για συζητήσεις

Τάσος
Συνημμένα:
Last edit: 25/02/2013 18:11 by tassos07. Αιτία: Διόρθωση πίνακα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird, sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 17:46 #5199 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Ενδιαφέρον Τάσο αν και ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω ακριβώς όλους τους όρους του πίνακά σου, πχ το Ratchet Bet.

Προσωπικά αυτό που έχω παρατηρήσει μέχρι τώρα από την πορεία των "μονών" προτάσεών μου είναι ότι το μεγαλύτερο σερί αποτυχιών είναι τρεις. Βεβαια ειναι μικρο δειγμα ενας μηνας αλλά σε αυτην την πορεία με την κυμαινόμενη ή την κλασσικη γεννήτρια, ενα συστημα με 4 μαξιλαρια θα επιζουσε με αρκετα καλο κερδος. Οι αποδόσεις ειναι αρκετά υψηλές πιστεύω ώστε να κάνουν σχετικά γρήγορο ένα συστημα διπλασιασμου...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 18:08 #5200 από tassos07
Απαντήθηκε από tassos07 στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Γεια σου Κώστα

Ratchet Bet
Η επαφή μου το μποτάκι ( γεια σου Σταύρο ) BfBotmanager με έμαθε πολλά, όπως και με έφερε σε επαφή με άλλους στοιχηματικούς κύκλους. Αυτό ήταν πολύ καλό, γιατί σαν χαρακτήρας είμαι πολύ επιφυλακτικός στα επικίνδυνα στοιχήματα. Μου αρέσει να έχω τις πιθανότητες με το μέρος μου.
Το μποτάκι έχει πολλούς τρόπους τοποθέτησης στοιχήματος και τους δοκίμασα όλους σε προσομείωση φυσικά. Το Ratchet bet το είδα να χρησιμοποιείται με εκπληκτική επιτυχία από την www.thebetplan.com , εταιρία προτάσεων στοιχήματος στις Αγγλικές ιπποδρομίες. Αυτό είναι θέμα για άλλη συζήτηση βέβαια.
Τι είναι λοιπόν ? Το στοίχημα είναι πάντα ένα ποσοστό επί του κεφαλαίου, συνήθως 3 % ή 2,5 % για συντηρητικό παιχνίδι. Το κεφάλαιο έχει 2 μορφές, αυτό που έιναι η τσέπη σου ή το υπόλοιπο του λογαριασμού σου στην εταιρεία και το Ratchet που είναι το μεγαλύτερο μέχρι στιγμής πραγματικό κεφάλαιο που έχει παρουσιασθεί. Προϋποθέτει ποσοστό επιτυχίας στις προβλέψεις > 50 %.
Πρόσεξε τις ημερομηνίες 9/2/13 και 17/2/13.
Το Ratchet κεφάλαιο ΠΑΝΤΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ.. Γιαυτό και το στοίχημα που τοποθετείς ΠΑΝΤΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ. Βασική προυπόθεση επαναλαμβάνω ποσοτό επιτυχίας > 50 %. Η γεννήτρια είναι ένας επιπλέον παράγοντας επιτυχίας.

Τάσος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 18:20 #5202 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Σε ευχαριστώ για την άμεση και αρκετά διαφωτιστική απάντηση!

Προσωπικά θα επιμείνω στην "ασφάλεια" των γεννητριών, εκεί όπου και κάτω από το 50% να πέσεις στην επαλήθευση μπορείς να μείνεις όρθιος και να προχωρήσεις... Επιπλέον περιμένω με αγωνία τα νέα μηχανάκια που ετοιμάζει ο οικοδεσπότης μας, που μου "μαρτύρησε" ότι ένα από αυτά θα μας βοηθήσει να παίζουμε όλες τις επιλογές του φίλτρου μας... Μέχρι τότε εργασία και επιμονή!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
25/02/2013 18:27 #5203 από tassos07
Απαντήθηκε από tassos07 στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Κώστα, πάλι εδώ είμαι.
Ισως πρέπει να εξηγήσω τη στήλη Cap + Profit Loss.
Πρόσεξε την ημερομηνία 8/2 . Στοίχημα 2,13 €. Απόδοση 1,65. Απώλεια κεφαλαίου 2,13€ απώλεια κέρδους + κεφαλαίου = 3,52€. Σε αυτό το ποσό ξεκινά η γεννήτρια. Δίπλα ακριβώς βλέπεις τη στήλη Daily Loss. Γιατί υπάρχει η στήλη αφού παίζω 1 στοίχημα την ημέρα ? Μήπως σε άλλη στρατηγική ( spreadsheet ) παίζω πολύ πιο πολλά στοιχήματα παράλληλα ???

Τάσος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": sneaky

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
26/02/2013 16:10 - 26/02/2013 22:08 #5220 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Kαλησπέρα σας,

οι αποψινές μου προτάσεις για ΟΒΕΡ 1,5 βάσει του προσωπικού μου φίλτρου στα ευρήματα του ProVlepsis είναι οι εξής:



Παραθέτω όλους τους αγώνες χωρίς κανένα άλλο φιλτράρισμα, όπως πχ ότι στην Αυστρία οι ομάδες προέρχονται από διακοπή και τα στατιστικά ενδέχεται να μας οδηγήσουν σε λάθος συμπεράσματα...

Προσωπικά θα είμαι λίγο επιφυλακτικός σήμερα το βράδυ μιας και οι εμβόλιμες μικρές Αγγλίες είναι ζημιάρες μέρες...

Καλές επιλογές και καλά ταμεία!

UPDATE: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ




Η Μπρέχιν αγνοείται... ( ;; ) Τα "κρυφα" παιχνίδια δεν προσφερόντουσαν για στοιχηματισμο στην βετ365. Για την ιστορια η Ντροιλστεν βγηκε οβερ 4,5 και οι Ρειντζερς εμειναν στα 2 γκολ.
Last edit: 26/02/2013 22:08 by sneaky.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas, oviedo, Ironbird

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
02/03/2013 22:51 - 02/03/2013 22:51 #5320 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα Απ: ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 4ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ



Αναμενόμενη πτώση στα ποσοστά του βασικού μας στοιχήματος (ΟΒΕΡ 1,5), μιας και το συνολικό 87% που "τρέχαμε" τις τρεις πρώτες εβδομάδες είναι "ταβάνι" στις μέχρι τώρα μετρήσεις μου. Συνολικά λοιπόν επιστρέφουμε στα "νορμάλ" ποσοστά του συστήματός μας (83%):

ΣΥΝΟΛΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ



Από την 1η Μαρτίου ενσωματωσαμε και τις αποδόσεις για να μετρήσουμε τους μέσους όρους.
Στον πρώτο πίνακα δίπλα στα ποσοστά επιτυχίας αναγραφεται ο μέσος όρος των αποδόσεων κάθε επιλογής.

Καλή μας συνέχεια!
Last edit: 02/03/2013 22:51 by sneaky.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
09/03/2013 13:43 #5415 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ #5




ΣΥΝΟΛΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ 1-5


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12/03/2013 12:53 #5447 από sneaky
Απαντήθηκε από sneaky στο θέμα ΠΡΟΒΛΕΨΙΣ by Sneaky
Με αφορμή μια παρεξήγηση που έγινε χθες στο chat παρεμβάλλω αυτό το μήνυμα για να διευκρινίσω το εξής:

Βλέπω ότι αρκετά μέλη του site είτε αγνοούν είτε δεν μπορούν να εκμεταλλευτούν στο έπακρο τις δυνατότητες του ProVlepsis. Ως γνωστόν -πλέον- από τον Οκτώβρη που το "γνώρισα" ασχολούμαι με πάθος και μανία με το πολύτιμο αυτό εργαλείο, σε σχέση με το ΟΒΕΡ 1.5 (και πάνω...) και πλέον είμαι σε θέση να "βγάζω" σχετικά γρήγορα τα ποσοστά του εργαλείου για αρκετά μεγάλο όγκο παιχνιδιών, με τα αποτελέσματα που βλέπετε παραπάνω.

Όσοι λοιπον ενδιαφέρεστε, μιας και ρίχνω που ρίχνω τόση δουλειά, μπορείτε να μου στείλετε ένα email στο betgadget@yahoo.gr για να αρχίσω να σας στέλνω τους πίνακες της ημέρας. Το θέμα της δωρεάς για τα μέλη του income-paradise, όπως έχω πει αρκετές φορές στο chat, θα είναι ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ, δηλαδή ΑΝ και όποτε θέλετε.....

Δεν θα αναφερθώ ξανά στο θέμα μιας και βλέπω ότι μπορεί να εκληφθεί και ως "διαφήμιση" για να "ψαρέψω" συνδρομητές και να "οικονομήσω" (εδώ γελάνε...) το αστρονομικο ποσό των 10 ευρω ανα 15θήμερο...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως τα παραπάνω ισχύουν και για όσους είναι ήδη "συνδρομητές" του Bet Gadget. Βασικός στόχος μου είναι να αντιληφθούν όσο το δυνατόν περισσότεροι τις δυνατότητες του ProVlepsis και να μαζευτεί μια "ομάδα" που θα τις εκμεταλλευτεί στο έπακρο με ανταλλαγή απόψεων και φίλτρων. Η συνδρομή μπήκε καθαρά συμβολικά για να νιώθω αφ'ενός ότι ο κόπος μου αναγνωρίζεται και αμοίβεται -έστω και με 20 ευρώ το μήνα- και αφ'ετέρου για να μην αποκτήσουν πρόσβαση σε "πολύτιμες" πληροφορίες άτομα επιτήδεια και "πονηρά", εκτός income, χωρίς αντίτιμο...

Είμαι της άποψης πως όταν κάτι προσφέρεται εντελώς δωρεάν, δεν το εκτιμά κανείς όπως θα έπρεπε... Και εδώ πρόκειται για πραγματικό θησαυρό κι ας μην το έχουν καταλάβει οι περισσότεροι. Αλλά από την άλλη δεν μπορώ να βλέπω παιδιά τα οποία θεωρώ φίλους, έστω και ιντερνετικά, να μοχθούν και να κοπιάζουν για κάτι που είναι ήδη έτοιμο.

Αυτά και συγγνώμη αν σας κούρασα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover, oviedo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.583 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101995

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1069 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας