Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Πετυχημένα συστήματα στοιχήματος. Τα συστήματα που έφθασαν τον στόχο τους.

Μία άλλη οπτική για καλύτερα αποτελέσματα με την γεννήτρια

Περισσότερα
27/02/2012 01:37 #892 από gotchagr

mesologgi έγραψε: Θα προσπαθήσω μέσα στην εβδομάδα να ξεκινήσω ένα πραγματικό σύστημα και όχι ιδεατό για να δούμε τι γίνεται.Σε ιδεατή μορφή μπορώ να σας παρουσιάσω με τα ματς που έληξαν και τι θα έκανε το σύστημα αλλά καλύτερα να το δούμε στην πράξη.
Αναμονή λοιπόν.


Κάντο όπως νομίζεις αρκεί να δούμε πώς δουλεύει. Μπορείς να το κάνεις και με τα ματς που έληξαν. Αλλά αν πιστεύεις ότι με πραγματικά χρήματα είναι καλύτερα, θα περιμένουμε να το δούμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
29/02/2012 23:04 #959 από mesologgi
Πάντως,το γεγονός ότι νομοτελειακά χάνεις με την γεννήτρια είναι δεδομένο.
Η μόνη περίπτωση να κερδίζεις είναι οι αποδόσεις που παίζεις να έχουν μεγαλύτερη πιθανότητα εμφάνισης από την ονομαστική τους.

Ένα απλό παράδειγμα:

Κεφάλαιο : 100
Στόχος : 200
Απόδοση : 2,00
Μαξιλάρια : 4
Βήματα : 19

Τι ζητάμε εδώ?Ζητάμε να διπλασιάσουμε το κεφάλαιο παίζοντας 2,00 απόδοση σε 19 βήματα χωρίς να χάσουμε 4 φορές συνεχόμενες.

Αν λοιπόν η απόδοση 2,00 που παίζουμε έχει 50 % να περάσει (μιλάμε μάλιστα χωρίς γκανιότα) τότε ποια η πιθανότητα να χάσουμε 4 φορές συνεχόμενες?

6,25%

Δηλαδή,μία φορά στις 16.

Οπότε,βάση στατιστικής,στα 19 βήματα που έχουμε θα πρέπει να χάσουμε μία φορά.

Άρα το σύστημα θα αποτύχει.

Θα πρέπει λοιπόν η απόδοση που παίζουμε να έχει μεγαλύτερη πιθανότητα εμφάνισης.(η μελέτη ίσως βοηθήσει σε αυτό).

Αν στο παραπάνω παράδειγμα η απόδοση 2,00 που παίζουμε έχει για εμάς 65% πιθανότητα να περάσει τότε η πιθανότητα να χάσουμε 4 φορές σερί είναι 1,5% δηλαδή 1 φορά στις 66,οπότε τα 19 βήματα μπορούν να γίνουν χωρίς την εμφάνιση των 4αρων σερί αποτυχιών.

Γι αυτό και είναι υπέροχο όπλο η γεννήτρια για αυτούς που παίζουν στοίχημα.Γιατί με δεδομένη την μελέτη (και όχι την τύχη),μπορείς να κάνεις σταθερά βήματα προς την νίκη.
Αν για παράδειγμα δοκιμάσετε να παίξετε με γεννήτρια σε ρουλέττα,τότε θα αντιληφθείτε αυτό που λέω πολύ καλύτερα.Δεν μπορείτε να κερδίσετε εκεί που είναι καθαρά στατιστική (δεν υπάρχει πρόβλεψη-μελέτη).
Σε λίγες μέρες ετοιμάζω το συστηματάκι μου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • efialtis83
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
01/03/2012 11:14 #960 από efialtis83
αντε να παμε να ριξουμε καμια μπιλιαα..... :P :P χαχαχαχαχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/03/2012 14:53 #962 από mesologgi

efialtis83 έγραψε: αντε να παμε να ριξουμε καμια μπιλιαα..... :P :P χαχαχαχαχα


:evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • efialtis83
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
01/03/2012 15:39 - 01/03/2012 15:42 #963 από efialtis83
πλακα πλακα μου εχουν πει ενα συστημα για την ρουλετα..δν εχω παει ακομα να το τεσταρο!

Περιμενεις μεχρι να φαρει μια ρουλετα 4 σηνεχομενα ιδια χρωματα....και μετα ξεκινας και πονταρεις εσυ το αλλο χρωμα! Οταν χανεις 8α δυπλασιαζεις.....με 1150....εχεις 5 προσπα8εις για 50 ευρο! +οι 4 εχεις 9 προσπα8ειες!!

πως το βλεπεται....?

Αυτος που μου το ειπε παει μου εχει πει για περιπου 6 ωρες και ειναι γυρο γυρο και παρακολου8ει ρουλετες!
μολις βγαλει 350 ευρο φευγει!Μπορει αυτο να γινει και μεσα με 2 ωρες!
Last edit: 01/03/2012 15:42 by efialtis83.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/03/2012 17:36 #964 από mesologgi
Όταν θα δει 27 σερί κόκκινα που είχα δει εγώ κάποια στιγμή στο Λουτράκι,ίσως αναθεωρήσει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/03/2012 20:15 #965 από DragoS

mesologgi έγραψε: Όταν θα δει 27 σερί κόκκινα που είχα δει εγώ κάποια στιγμή στο Λουτράκι,ίσως αναθεωρήσει...


σωστος!!!
να συμπληρωσω, οτι αυτο γνεται εσκεμενα, ετσι ωστε να διαδιδεται στο ευρη κοινο το αποτελεσμα, με συνεπεια την αποτροπη αυτου αλλα και παρομοιου συστηματος κερδους.

xrikos67@yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.590 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101970

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 605 επισκέπτες και κανένα μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας