Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Συστήματα διαχείρισης κεφαλαίου από τα μέλη μας.
Εδώ μπορείτε να γράφετε τα δικά σας συστήματα, αυτά που σας φέρνουν κέρδος.

To συστημα μου

Περισσότερα
16/04/2014 09:11 #8479 από BigParas
Απαντήθηκε από BigParas στο θέμα To συστημα μου

Mpampisgr έγραψε: Καλημερα κωστα Ειχα την αισθηση οτι εχεις χιουμορ Δεν ηταν ειρωνεια σε καμμια περιπτωση.
Ειδικα σε ατομα που σεβομαι το εργο τους.
Και για το τεχνικο μερος τωρα
Οχι δεν ειναι ο flash Εχει προβληματα αλλα μην τα ριχνουμε ολα εκει.
Ναι εχω μπει και απο αλλα PC Ειναι η αναλυση και πολυ πιθανον το προσθετο αυτο που χρησιμοποιεις για το μπανερακι αυτο (οπως μου εχεις πει ο ιδιος) το οποιο ειναι κακογραμενο και δεν μπορει να προσαρμοζεται αναλογα με την αναλυση.
Αλλα να σε ρωτησω κατι βρε κωστα
Αφου εχεις ενα μπανερ το οποιο κατα την ταπεινη μου αποψη δεν προσφερει και τιποτε το ουσιωδες, εκτος απο ενα καλοσορισμα, γιατι το κρατας τη στιγμη που εστω και ενας αναγνωστης της σελιδας σου του παρουσιαζει τετοιο προβλημα? Σε τι εξυπηρετει?
Θα μου πεις απο την αλλη οτι δικο σου ειναι το μπλογκ και οτι θελω κανω
Σωστα Αλλα μην στραβωνεις επειτα επειδη εγω χαλαω με το οτι η εικονα χορευει σαμπα
Και δεν ημουν ο μονος Και αλλος ενας το ειχε Θυμασαι οταν μιλαγαμε στο τσατ και μας το ειχε αναφερει? Απλα δεν θυμαμαι το ονομα του τωρα
Αυτα για να μην υπαρχει παρεξηγηση περι ειρωνειας
Και μιας και αναφεραμε τα τεχνικα του site και παλι συμφωνα με τη ταπεινη μου γνωμη ενω στοιχηματικα τα πας παρα πολυ καλα ενω εχεις στησει ενα αξιοπρεπεστατο σιτε στο καλιτεχνικο μερος πιστευω οτι πασχει πολυ Το στησιμο θελει πολυ μα παρα πολυ βελτιωση Το εχεις φορτωσει απελπιστικα πολυ το σιτε με οτι προβληματα δημιουργει αυτο.
Ελπιζω να μην το δεις σαν κριτικη η σαν ειρωνεια αυτο Απλα η γνωμη μου ειναι με τη λιγη εμπειρια που εχω στο χωρο
Καλημερα και να ειμαστε πανω απο ολα καλα να μπορουμε να μιλαμε να συμφωνουμε αλλα και να διαφωνουμε (σε πολιτισμενα πλαισια παντοτε)


Δεν είμαι από τους ακθρώπους που πατεξηγούνται
Αυτό για το θέμα των παρεξηγήσεων. ___ ΔΕΝ Υφίσταυαι τέτοιο θέμα______
ειμαι ανοιχτος σε νέες προτασεις και παρατηρησεις, πάντα ζητω την γνωμη όλων για καθε νεο που κάνω.
Απλα στο τέλος κανω το δικό μου , όταν έχουμε πολλές αντίθετες γνώμες
Περιμένω τις παρατηρησεις σου καιτις προτάσεις σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
24/05/2014 17:29 #8976 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Λοιπον εκλεισα 2 μηνες με το συστημα, και υστερα απο αρκετες δοκιμασιες αντεξε
Λιγο η ανωριμοτητα η δικη μου, λιγο καποιες κακες ημερες, περασα δυσκολες στιγμες, αλλα οχι μονο επιβιωσα με αυτο το συστημα, αλλα εχω και καθαρα κερδη 30 Ευρω
Τριχες θα μου πειτε Πιθανον, αλλα μεσα απο αυτες τις δοκιμασιες εγινα ωριμοτερος και πιο πειθαρχημενος, στα στοιχηματα μου, και αυτο φανηκε στο αποτελεσμα
Και σιγουρα θα με βοηθησει στο μελλον πιστευω να ανεβασω το πηχυ
Απο την αλλη επεσα και στην εποχη που τελειωναν τα πιο πολλα πρωταθληματα, και αυτο ειχε αντικτυπο σε περιεργα και μη φυσιολογικα αποτελεσματα.
Δεν ειναι δικαιολογια Απλα μια διαπιστωση που θα την εχω πια στο μυαλο μου
Για να μην σας κουραζω με λεπτομερειες δειτε μια γραφικη παρασταση του πως πηγε μεχρι τωρα το συστημα και που βρισκομαι τωρα

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": betover

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
01/06/2014 14:18 - 01/06/2014 14:32 #9104 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Στις 30/5 εφαγα ενα γερο κουβα απο Πριμπραμ (οπως και αρκετοι φιλοι του σιτε αλλωστε) και Οστερσουντ που με πηγε 64 ευρω μειον :P
Στη συνεχεια μπορεσα και πηρα τα 20 πισω και εκλεισα με ζημια 44 ευρω
Ηταν τα μονα ματς απο ολα οσα με εχουν φερει πισω σε αυτο το συστημα, που δεν τα εχασα απο βλακεια
Καλα εκανα και τα επαιξα, αλλα οπως συμβαινει στο στοιχημα, αυτα ητανε η μερα τους να μην βγουν.
Δευτερο και σημαντικότερο, εκανα μια πολυ καλη διαχειριση της κακης στιγμης με αποτελεσμα να καλυψω αρκετα μεγαλο ποσο τις επομενες ημερες Δεν με επιασε απελπισια και πανικός :)
Αυτο με ευχαριστει διοτι σε προηγουμενες αναλογες καταστασεις ειχα επιπολαια συμπεριφορά.
Το μόνο κακο ηταν οτι εκει που ειχα προγραμματισει να κανω την πρωτη μου αναληψη απο το συστημα στις 30 του μηνα πηγα πισω

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω
Last edit: 01/06/2014 14:32 by Mpampisgr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "_QQ_"Σε Ευχαριστώ"_QQ_": BigParas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15/06/2014 08:07 #9137 από Mpampisgr
Απαντήθηκε από Mpampisgr στο θέμα To συστημα μου
Υπάρχουν καποιοι κανονες στη ζωη που ειναι χωρις εξαιρεσεις
Ενας απο αυτους ειναι οτι η βλακεια και η ηλιθιοτητα τιμωρουνται Μπορει να αργησει η τιμωρια αλλα θα ερθει
Στη δικη μου περιπτωση δεν αργησε καθολου.
Αφου τελειωσα το πρωτο κυκλο του συστηματος μου, και εκανα αναληψη τα κερδη, θεωρησα καλο εγω ο "πονηρός" να το παρατησω για λιγο (το συστημα), και να παιξω ελευθερα, κυνηγοντας τα γρηγορα κερδη.
Η αληθεια ειναι οτι καπου με θαμπωσαν λίγο τα κερδη που εβγαλε ενα μελος του σιτε σε μια ημερα που ηταν 100 ευρω περιπου σε 2 αγωνες άλλα θα επρεπε να εχω μαθει τωρα πια, μετα απο τοση εμπειρια, ολο το story πως παει σε αυτες τις περιπτωσεις
Αποτελεσμα σε λιγες ημερες, ειχα χασει το 60% περιπου του κεφαλαιου, συν καποια κερδη που ειχα προλαβει να κανω.
Τωρα παμε κουτσου κουτσου γιατι δεν εχει και πολλους αγωνες να τα ξαναμαζεψουμε (με το συστημα πια) και να βαλω μυαλο

Λεφτα υπαρχουν Απλα... δεν τα εχω εγω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.389 δευτερόλεπτα

Στηρίξτε την ιστοσελίδα μας

 Οι υπηρεσίες της ιστοσελίδας μας προσφέρονται ΔΩΡΕΑΝ σε όλο τον κόσμο.

Αν επιθυμείτε, μπορείτε να συμβάλετε στα έξοδα της σελίδας μας , χρησιμοποιόντας την παρακάτω φόρμα ΔΩΡΕΑΣ

 

Support our Website

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

  • Χρήστες 7481
  • Άρθρα 188
  • Εμφανίσεις Άρθρων 3101927

 

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 1577 επισκέπτες και 1 μέλος

 

 

 

Βίντεο με οδηγίες

Ακολουθήστε την σύνδεση και δείτε

τα βίντεο των υπολογιστών μας

 

Στατιστικά Ιστοσελίδας